Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Трябва ли според вас да се въведе нормата?

+2
bambolina
mamazavinagi
6 posters

Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by mamazavinagi Пон 04 Авг 2008, 13:45

Питам Ви това, защото аз лично смятам, че трябва да се въведе нормата при заплащането, а не всички да получават еднаква заплата, въпреки че едните дремят, защото са познати на шефа, а други се бъхтят по цял ден, а накрая получават еднакви заплати.
Какво е вашето мнение по въпроса?
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by bambolina Пон 04 Авг 2008, 15:18

Аз съм твърдо ЗА , там където може да се нормира труда трябва да се направи .,... Аз съм против бъркащи си в носа лентяи ,искащи и драпащи за пари , изкарващи ги на гърба на по- дейните и работливи ...... Труда трябва да се заплаща по часове и норма .... дори по знания и качество на изработения труд ..... Щот има и такива които само се потят, а накрая нищо .... и после другите им оправят грешките ..... Жалко, че почти няма работодател в България, който да оценя и заплаща адекватно труда.
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by cveti555 Сря 13 Авг 2008, 14:13

Твърдо ЗА. Трябва да си получаваме париците според заслугите! Който бачка-да получава повече,а не наред с онези дето си чоплят носа и чакат края на работния ден!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by Dani Пет 22 Авг 2008, 19:20

Напълно подкрепям горе написаните мнения.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by Tedi_Viki Съб 09 Яну 2010, 19:06

Здравейте. Аз работя на норма и сам по добре от тези които са на твърда заплата взимам повече от тях Но за всяка работа е различно поне при моята е така
Tedi_Viki
Tedi_Viki
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by Lindzi Нед 10 Яну 2010, 00:06

За - при нас коите сме на твърда заплата, имаме премии.
В случая трябва да се определят от броя проверки, а не в края на годината да се изравняват. ЕДин направил 4, друг 104 и накрая равни заслуги, да ме извиняват!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите