Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бихте ли отглеждали змия в дома си?

+41
vilijov
мама на момченце
silvenaiv
g-gimova
Mery2105
didoni 27
makka_paka
Беата Симеонова
desi borisova
natali 29
mimi281977
fionna_sv
zornica.gencheva
petia_18
ment
iletoili
styyni
lusien
maggi
Mimoza
Тони-Рая
ividari
elenanelko
Далия
Ani76
qna_georgieva
polq
dafidafi
Lindzi
деси
raz72
teqnstal
sani
Dani
cveti555
Schatzе
summerwine
Bubsi
Cveti789
bambolina
mamazavinagi
45 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by mamazavinagi Вто 05 Авг 2008, 16:03

Аз лично никога не бих припарила до такова същество, но има хора които си отглеждат в къщи подобни екзотимчни животинки. А вие от тях ли сте? Чеша се по главата
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Гост Вто 05 Авг 2008, 16:05

Аууу не.Изпитвам ужас от тия същества Шокиран
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by bambolina Вто 05 Авг 2008, 20:41

по принцип НЕ , но ако се налага временно бих стига това да не застрашава здравето на семейството ми ...
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Cveti789 Вто 05 Авг 2008, 21:23

не бих отглеждала никакво животноот тоя вид
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Bubsi Чет 07 Авг 2008, 08:31

Май не бих гледала...незнам..по-скоро не
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by summerwine Чет 07 Авг 2008, 13:39

Оооо,ДА!Много ги харесвам!Но ще трябва да си живеем само двечките Хихихи

summerwine
summerwine
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Schatzе Пет 08 Авг 2008, 08:42

НЕ. Така ме е страх от такива влечуги. /както и от много други животни де/
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by cveti555 Сря 13 Авг 2008, 09:47

Змиите и всички други пълзящи гадини ме ужасяват! Така че не бих ги гледала никога!
Пък и както казва моя мъж: Две пепелянки на едно място трудно ще съжителстват Смешко Смешко Смешко Смешко Смешко
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Dani Сря 13 Авг 2008, 12:09

Никога по никакъв повод,няма да вкарам такова нещо в дома си!
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by sani Сря 07 Яну 2009, 20:53

Категорично НЕ. Ужасявам се от тях!
sani
sani
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by teqnstal Сря 07 Яну 2009, 22:20

cveti555 написа:Змиите и всички други пълзящи гадини ме ужасяват! Така че не бих ги гледала никога!
Пък и както казва моя мъж: Две пепелянки на едно място трудно ще съжителстват Смешко Смешко Смешко Смешко Смешко

Долепям се до твоето мнение.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by raz72 Нед 11 Яну 2009, 11:09

Ужас не .Те са толкова гадни животинки.
raz72
raz72
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by деси Нед 11 Яну 2009, 14:57

Не за нищо на света.Тая гадинка близо до мен.....не
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Lindzi Сря 14 Яну 2009, 13:48

М...дааааааааааа.
Отглеждала съм цели два питона - ама как ядат само!
4-ри години бяха у нас и после ги подарих на терариума във Варна. Иначе бяха супер, никой несмееше да влезне у дома. Разхождаха се из къщи, спяха където сварят, обичаха да се къпят!
Веднъж избягаха по шахтата от банята и отидоха у комшиите - аз ги бях предупредила, ама пак се чуха викове. После мъжа съжаляваше, че не е пратил бабата да пере.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by mamazavinagi Сря 14 Яну 2009, 13:52

beni_vasi написа:М...дааааааааааа.
Отглеждала съм цели два питона - ама как ядат само!
4-ри години бяха у нас и после ги подарих на терариума във Варна. Иначе бяха супер, никой несмееше да влезне у дома. Разхождаха се из къщи, спяха където сварят, обичаха да се къпят!
Веднъж избягаха по шахтата от банята и отидоха у комшиите - аз ги бях предупредила, ама пак се чуха викове. После мъжа съжаляваше, че не е пратил бабата да пере.

Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710Бихте ли отглеждали змия в дома си? 4710
Леле, ти наистина си много смела жена, аз такова чудо не ща да видя, камоли да пипам или да ме обикаля по цял ден. Ами, ко да направя Ами, ко да направя Ами, ко да направя Ами, ко да направя
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Lindzi Сря 14 Яну 2009, 14:21

Ааа, защо? Знаеш ли колко са топли?
Аз преди това гледах водни змии, те са по малки и едни такива кротички. Само веднъж ме ухапа, все едно те жили оса или пчела. Такова е усещането.
А имаше един период, хващах змии, дерях ги и с кожите обличах химикалите.
Сега вече ме е малко гнус от тях, и не ги пипам, ама това ми беше периода когато бях в 5-ти клас. Голяма усмивка
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by cveti555 Чет 15 Яну 2009, 14:35

Бени ,всеки ден ме изненадваш! Бе ти си била голям партизанин! Голяма усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by dafidafi Вто 03 Фев 2009, 13:58

Бени как ги гледа тия същества?Направо не проумявам? Шокиран
dafidafi
dafidafi
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by деси Вто 03 Фев 2009, 14:21

Бени ИЗУМЕНА СЪМ.Такава гадинка в къщата ми. Изненадан Но браво на теб,само ми кажи как така топли бе жена,нали казват "студена си като змия"
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by cveti555 Вто 03 Фев 2009, 14:24

Ох незнам аз това животно го мразя. Изпитвам отвръщение и ужас,снощи като ги гледах на Форта ,откачих Ти ма преби
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by polq Нед 08 Фев 2009, 17:17

Никога не бих пуснала такова нещо да мине през прага на къщата ми! Имам фобия от змии и ме е страх дори като ги гледам по телевизията. Веднъж само до сега съм се престрашавала и съм ходила в терариум, не мога да ви опиша какъв страх изпитвах, адреналина ми беше на 6, ама се правех на смела пред милото (той тогава още не знаеше каква пъзла съм).
polq
polq
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by qna_georgieva Пет 20 Фев 2009, 21:29

Н никакъв случай!
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Гост Съб 21 Фев 2009, 18:38

О не много ме е страх от змий.
http://surcare-bg.com/baby_29.php
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Гост Вто 21 Апр 2009, 15:42

Ужасявам се от змии!
Наистина изпитвам неописуем страх от тези животни!
За нищо на света не бих приела такова животно вкъщи!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Lindzi Вто 21 Апр 2009, 16:32

Животно, като животно да ви кажа.
Мен повече ме е страх от осите и хлебарките.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Бихте ли отглеждали змия в дома си? Empty Re: Бихте ли отглеждали змия в дома си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите