Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спогаждате ли се с комшиите си?

+35
schatz
pumpal21
KALI
lady sibel
g-gimova
vilijov
desi borisova
анелия
zornica.gencheva
petia_18
iletoili
ment
lusien
styyni
mimka
daisy
descata
Тони-Рая
Mimoza
Tiny
mimi_dani
mimi281977
Ani76
mariela82
iordanka21
Далия
bobeto
Lindzi
Cveti789
radivdani
Schatzе
summerwine
Bubsi
bambolina
mamazavinagi
39 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by styyni Сря 03 Юни 2009, 08:30

Търпим се взаймно Намигане От нас определено идва шум,Боби хвърля всичко на земята и блъска,засега нищо не са ни казвали,но и те имат деца така,че ни разбират Голяма усмивка
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by lusien Сря 03 Юни 2009, 10:58

Със съседите сме на "Здрасти! Как си?" и до там. А пък и около мен са все разни бабетки, с които няма за какво да си говорим... Голяма усмивка
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 15:08

Според зависи, кой как се отнася с мен. По принцип сме в добри отношения и си помагаме който с каквото може.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by ment Чет 04 Юни 2009, 15:10

С комшийте над и под нас (разбирайте го с деверът и свекърите) се търпим взаимно. Голяма усмивка А с останалите съседи по къща сме в много добри отношения. Заобиколени сме от разбрани и добри съседи
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by iletoili Пет 12 Юни 2009, 09:55

с  някои  да  с  други  не но  гледаме  да  не  влизаме   в  конфликт защото  има  такива  които  са  готови  да  ти  направят  мръсно
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by petia_18 Вто 23 Юни 2009, 14:39

Да,разбираме се за сега от скоро сме тук.Дано и за напред да е така. Евала
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by zornica.gencheva Вто 23 Юни 2009, 14:41

С ПОЧТИ ВСИЧКИ СЪСЕДИ СЕ РАЗБИРАМ,СЪСЕДКАТА НАД НАС Е МАЛКО ЗАЯДЛИВА АМА ГОРЕ-ДОЛУ СЕ РАЗБИРАМ И С НЕЯ
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by анелия Вто 23 Юни 2009, 22:42

със съседите до нас се разбирам перфектно даже ако някой отиде на почивка оставя ключ на другия дори до скоро имахме ключ от вкъщи в тях но го взех когато се заключих от вън и не можах да влеза вкъщи
а съседката над нас ама хич не се разбирам само ме чака да простра прането и започва да тупа едни килими едни пътеки
анелия
анелия
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by desi borisova Вто 23 Юни 2009, 22:47

не със всички
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by vilijov Пон 28 Сеп 2009, 12:09

Да,имаме доста млади семейства във входа с дечица и често се събираме пред входа.
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by g-gimova Нед 27 Дек 2009, 18:39

да със всички Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 999340
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by iletoili Съб 27 Мар 2010, 13:16

не със всички например тези над нас са много лоши хора все гледат да ти направят мръсно хич не се съобразяват че има малки деца /от 14 -до 16 ч/ все тропат тряскат ...ужас
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by lady sibel Съб 17 Апр 2010, 17:37

По принцип съм в добри отношения със съседите си,нямала съм дразги,но ако някой ме закачи,ех и аз не си премълчавам.Но най-добре е да се разбираме,че в крайна сметка човек до човек опира. Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 387219
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by KALI Вто 25 Май 2010, 00:15

Аз съм в добри отношения със съседите
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by pumpal21 Пет 18 Юни 2010, 22:40

аз съм на мнение,4е както се отнасяш с хората така и ще ти се връща.ли4но аз нямам проблеми
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by schatz Пет 18 Юни 2010, 22:50

Засега да,свестни,млади хора са за щастие.Има доста деца.

Един младеж над нас живее,догодина ще е абитурент,най-редовно ми идва на гости,да му решавам задачите по математика,понякога дори само на приказка да си сподели терзанията,голям е образ!
Отстрани са едно много симпатично семейство с две девойки сладки,които по цял ден си измислят всевъзможни игри пред блока и най-редовно ми помагат с количката на Хриси.
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by Дребосъчето Вто 29 Юни 2010, 12:04

Разбирам се с всички с изключение на един господин . Един ден ме видя с количка как се опитвам да се кача по стълбите и ми каза : " Я да мина пред теб , че ти с тази количка ще се забавиш докато се качваш ." Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 78814
След тази случка спрях да го поздравям . Не че той ми е отвръщал на поздравите и преди де .
avatar
Дребосъчето
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by schatz Пет 09 Юли 2010, 13:46

Дребосъчето ами то си е и до възпитание това неговото,простотия до шия,нямам думи!
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by hlebarki.com Пет 09 Юли 2010, 20:28

да, за моя радост !
hlebarki.com
hlebarki.com
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by nina style Вто 14 Дек 2010, 12:59

Да! Вече 20год. живеем заедно и нямаме проблеми. Помагаме си постоянно. Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 749287
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by Hello_Kitty Чет 16 Дек 2010, 21:59

Да, комшиите не са лоши хора, разбираме се. Само ме дразнят две жени, които постоянно висят пред блока и постоянно коментират хората. С една дума- постоянно клюкарстват! Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 434526 Много пъти съм чувала от други комшии как говорят лоши неща за мен и съпруга ми.
Hello_Kitty
Hello_Kitty
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Спогаждате ли се с комшиите си? - Page 2 Empty Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите