Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

+6
mavi
Cveti789
Schatzе
деси
teqnstal
mamazavinagi
10 posters

Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by mamazavinagi Нед 10 Авг 2008, 13:27

С какво ще убивате времето. На мен ако ми се случи направо не знам какво ще правя, сигурно ще лудна, защото не мога без интернет- пристрастена съм явно. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by Гост Нед 10 Авг 2008, 19:51

О да пази Господ,направо откачам и звъня като луда да питам,защо нямам нет ПОМОЩ!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by teqnstal Нед 10 Авг 2008, 21:13

О не си сама Роската направо превъртам.Или пък когато нещо е слаб и не ми отваря по два часа страницата която желая.Направо не е истина.А операторите като вземеш да им звъниш а се почва едно чакане.............Мале мале.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by деси Нед 10 Авг 2008, 22:41

Ще лудна,незнам сигурно ще ми е доста скучно.Свикнала съм с компа и всичките му екстри(интeрнета).
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by Schatzе Пон 11 Авг 2008, 10:52

Как какво?! Звъня като луда по телефона - чак спират да го вдигат. Буквално през 5 мин звъня. Преди време им звънях всеки ден по 100 пъти. Все нещо ставаше. НАкрая ми подариха една оптична мишка - да ми затворят устата сигурно. Изненадан Ама не. Голяма усмивка Вчера пак бях на телефона. Вярно, че много гърмя и трещя..., но на другите защо не им прекъсва? А?
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by Cveti789 Пон 11 Авг 2008, 12:30

случва се когато сме забравили да си платим нета,скука голяма
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by mavi Пет 15 Авг 2008, 10:49

Много се изнервям,ама наистина много. Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? 515974
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by Dani Съб 16 Авг 2008, 02:56

Първо се нервирам едно хубаво,после правя нещо друго докато се появи нета.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by Дени :) Пет 29 Авг 2008, 21:14

Ми то ми се случва-НАПРАВО ОТКАЧАМ!!! Хммм
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by pumpal21 Сря 20 Окт 2010, 18:56

поизнервям се,ама добре че си имам малко човече та да се занимавам с него/ако не спи/,иначе може и да откача Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by iletoili Сря 17 Ное 2010, 13:27

незнам нали пак ще го пуснат не е болка за умиране Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета? Empty Re: Какво ще правите ако Ви спрат внезапно интернета?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите