Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

+5
Dani
bambolina
mamazavinagi
mavi
Bubsi
9 posters

Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_lcap0%Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_lcap33%Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_lcap67%Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_lcap0%Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_lcap0%Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 6
 
 

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by Bubsi Пет 15 Авг 2008, 10:36

Голяма усмивка Да видим кой е най - зарибен....


Последната промяна е направена от Bubsi на Пет 15 Авг 2008, 10:52; мнението е било променяно общо 1 път
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by mavi Пет 15 Авг 2008, 10:38

Моя комп е включен цял ден,но аз ставам,сядам....
Не мога да преценя за коя опция съм.
Избирам трята опция - златната среда ... от 5 до 8 ч.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by mamazavinagi Пет 15 Авг 2008, 13:06

mavi написа:Моя комп е включен цял ден,но аз ставам,сядам....
Не мога да преценя за коя опция съм.
Избирам трята опция - златната среда ... от 5 до 8 ч.
И аз така. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by bambolina Пет 15 Авг 2008, 14:23

Всеки път различно .... а и аз не съм по статистиката ... някой път кат ме перне мога да стоя и по 4-5 часа ... има дни в които не сядам и за 1 минута .....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by Dani Съб 16 Авг 2008, 02:54

Различно.Когато детето е на градина,мога и цял ден да вися пред компа,но има и случаи ,когато изобщо не сядам.(като вчера например) Ами, ко да направя
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by Дени :) Пет 29 Авг 2008, 21:16

Ами попринцип не стоя много, защото ме заболяват очите, пък и не съм само аз в къщи... Намигане
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by деси Съб 30 Авг 2008, 10:57

Зависи с какво свободно време разполагам,но иначе седя доста пред компа.Ту ставам ту сядам,ама с дете е така,но вие знаете как е.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by pumpal21 Сря 20 Окт 2010, 18:54

5 до 8 часа мисля,че това най добре отговаря на мене Колко време на ден прекарвате в Интернет ? 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by Health Пет 28 Яну 2011, 07:46

Гласувах за от 2 до 4 часа, но всеки ден е различно
Health
Health
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко време на ден прекарвате в Интернет ? Empty Re: Колко време на ден прекарвате в Интернет ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите