Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обичате ли да изучавате чужди езици?

+6
desa_84
vilijov
mamazavinagi
bambolina
Dani
Bubsi
10 posters

Go down

Какъв чужд език владеете?

Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap33%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap19%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap10%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap5%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap5%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap24%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap4%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_lcap0%Обичате ли да изучавате чужди езици? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 21
 
 

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by Bubsi Пет 15 Авг 2008, 10:50

Отдава ли ви се? Аз много обичам, но за жалост от частни уроци не мога да се отпусна да говоря. Разбирам, но не мога да мъцна почти нищо! Сигурна съм. че ако отида в чужбина за месец два, веднага ще се отприщя...щом разбирам, значи имам някакъв речников запас в главата....А вие как сте? АКо ви попитат на улицата как да стигнат до някоя сграда, какво правите....
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by Dani Съб 16 Авг 2008, 02:49

Учила съм френски и немски ма нищо не помня Срам ме е
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by bambolina Съб 16 Авг 2008, 08:10

завършила съм езикова гимназия , но съм позабравила много неща ....
Всичко разбирам , ама трудно започвам да говоря .... но май ша требе да поработим по въпроса за опресняване поне на единия език Срам ме е Срам ме е , че срамотия
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by Гост Пон 18 Авг 2008, 23:21

Френски и английски
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by mamazavinagi Вто 30 Сеп 2008, 22:33

Изучавала съм немски и английски, разбирам, но и аз така както Бубси казва не мога да се отприщя да говоря. Ами, ко да направя
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by Гост Нед 23 Ное 2008, 00:05

немски,италянски,английски,руски разбирам
ако успея и испански да науча....ще бьде супер
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by vilijov Нед 30 Ное 2008, 17:44

Преди знаех руски и есперанто.
Разбирам малко от чешки,английски.

Мразя немски.
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by desa_84 Сря 07 Яну 2009, 12:39

аз съм учила англииски-който владея поносимо добре, немски-който също знаех но не съм ползвала от доста време и съм забравила доста и испански-учих един месец, но не можах да го усъвършенствам.
desa_84
desa_84
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by macata Сря 07 Яну 2009, 12:56

Англ.език, говоря свободно,
писмено все още доста добре,
харесвам езици като испански, португалски,
ходих на курс по испанки в университета,
но той беше кратък,
чудя се кога ли ще запиша някоя от частните школи за чужди езици.
macata
macata
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by Lindzi Сря 07 Яну 2009, 14:54

Завърших пълен курс на немски и можех да се оправя свободно където и да е, но сега го забравих и мога само да чета и да превеждам, но не и да говоря.
Руския - същата работа, но го уча сама, защото много го харесвам.
Английския, немога да говоря, когато някой ме спре включвам английски и немски думи, но в повечето случаи блокирам и нищо немога да кажа смислено.
Иначе превеждам, но лесни текстове, трудните - на преводач!
Учила съм и чешки - но в главата нищо!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by pumpal21 Вто 24 Авг 2010, 17:23

В училище изучавах немски и руски.Но от училище до сега времето минава,а в главата ми нищо.  .Харесвам испански и португалски.А в момента знам май само гръцки.  
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by iletoili Съб 28 Авг 2010, 13:30

В училище изучавах немски и руски.Но от училище до сега времето минава,а в главата ми нищо. Тъжен Хммм
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Обичате ли да изучавате чужди езици? Empty Re: Обичате ли да изучавате чужди езици?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите