Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

4 posters

Go down

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници? Empty Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

Писане by Дени :) Съб 06 Сеп 2008, 09:18

Чеша се по главата
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници? Empty Re: Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

Писане by Schatzе Съб 06 Сеп 2008, 21:38

Да. Всички ученици и деца заслужават много повече от това, което получават. Но с това, че аз съм ЗА не мисля, че ще променя нещо. Тъжен
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници? Empty Re: Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

Писане by mamazavinagi Съб 06 Сеп 2008, 21:39

Да трябва учебниците да са безплатни, след като образованието е задължително.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници? Empty Re: Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

Писане by Дени :) Нед 07 Сеп 2008, 11:32

По новините съобщиха, че учебниците ще са безплатни(но нз дали беше за всички)...Аз за всеки случай пратих имейл на директора да го питам и се оказа вярно... юхуууууууу
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници? Empty Re: Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

Писане by деси Нед 07 Сеп 2008, 12:02

alex1701 написа:Да. Всички ученици и деца заслужават много повече от това, което получават. Но с това, че аз съм ЗА не мисля, че ще променя нещо. Тъжен

Да нас родителите нико не ни слуша.Отиваш на родителска среща и ти дават списък за изпълнение.Е това е държава.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници? Empty Re: Залсужаваме ли ние - учениците, безплатните учебници?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите