Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложения за категории, форуми и теми!!!

+8
Schatzе
sweethoney
деси
Bubsi
Dani
Pisanka
mamazavinagi
teqnstal
12 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by teqnstal Пон 17 Мар 2008, 09:51

Ами не е лошо и за цветята да се пусне една темичка.Или вече има а аз не съм я видяла.
Намигане
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Гост Сря 19 Мар 2008, 13:00

Aз предлагам да има и малко темички и за Диети и Спорт!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by mamazavinagi Сря 19 Мар 2008, 13:02

Vanya написа:Aз предлагам да има и малко темички и за Диети и Спорт!
Има цял форум за диети. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Гост Чет 20 Мар 2008, 09:46

А тема за здравето дали има? Ако няма не е лошо да има нещо от сорта
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by mamazavinagi Чет 20 Мар 2008, 09:50

мама Ели написа:А тема за здравето дали има? Ако няма не е лошо да има нещо от сорта

В процес на обработка е. Имайте още малко търпение. Ще има наистина за всекиго по нещо. Голяма усмивка

Благодарим Ви за предложенията. Те са важни за насНамигане ,за да е комфортно на всички тук.

П.П Не се стеснявайте да предлагате.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by mamazavinagi Нед 23 Мар 2008, 01:21

мама Ели написа:А тема за здравето дали има? Ако няма не е лошо да има нещо от сорта

Желанието е изпълнено. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Гост Нед 23 Мар 2008, 10:39

супер cuni
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Pisanka Пет 25 Апр 2008, 20:50

А за поздрави и честитки има ли тема или аз съм пропуснала нещо Предложения за категории, форуми и теми!!! 192852
Pisanka
Pisanka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Dani Пет 25 Апр 2008, 20:54


Pisanka написа:А за поздрави и честитки има ли тема или аз съм пропуснала нещо  Предложения за категории, форуми и теми!!! 192852

Имаме си такива темички-тук Намигане
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Pisanka Пет 02 Май 2008, 13:31

Благодаря за отговора cuni много съм заблеяна не съм го видяла Срам ме е Срам ме е Срам ме е
Pisanka
Pisanka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Bubsi Сря 28 Май 2008, 09:52

Ами , няма ли да е добре да изплагиатстваме (с най -добри чувства де) от един друг форум ВИЗИТКИ - кои сме ние, да се представяме, нещо като кратка биография за всяка която се е регистрирала- така ще можем да се и намираме по лесно...И другото - много е дообре че има много развлекателни и забавни теми , но в живота има и много неприятни моменти...може да направим едно форумче което да е нещо като отддушник или изповедалня...ако някой иска да се оплква или да страда, да споделя...?! Кажете дали ви допадат идеите ми...незннайно защо днес съм все с някакви все такива по-мрачни предложения....другия път дано да влезна с по-ведри ...
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by mamazavinagi Сря 28 Май 2008, 09:57

Bubsi написа:Ами , няма ли да е добре да изплагиатстваме (с най -добри чувства де) от един друг форум ВИЗИТКИ - кои сме ние, да се представяме, нещо като кратка биография за всяка която се е регистрирала- така ще можем да се и намираме по лесно...И другото - много е дообре че има много развлекателни и забавни теми , но в живота има и много неприятни моменти...може да направим едно форумче което да е нещо като отддушник или изповедалня...ако някой иска да се оплква или да страда, да споделя...?! Кажете дали ви допадат идеите ми...незннайно защо днес съм все с някакви все такива по-мрачни предложения....другия път дано да влезна с по-ведри ...
Значи по първото ти предложение не е нужно да плагиятстваме, защото такъв форум си има и той се намира точно ТУК
По второто ти предложение и аз съм си мислела за подбен вариант, ама за сега си коментираме всичко, което не попада в другите категории във форум Споделете
Ще предложа това на екипа и ще ти отговорим до няколко дни.
Радвам се, че предлагате, за да може форума да се развива в насоката, която желаят неговите потребители.
Благодаря! Намигане


Последната промяна е направена от mamazavinagi на Чет 06 Мар 2014, 13:09; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by деси Сря 28 Май 2008, 09:58

Представяне тук има такова,което искаш като Визитка за всеки
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Bubsi Сря 28 Май 2008, 11:16

ДА, видях но късно...съжелявам Срам ме е
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by sweethoney Сря 02 Юли 2008, 23:40

мойе (ако няма де ,съжалявам ако съм пропуснала) да има и темичка в която всеки може да напише любимата си песен и текстът към нея може да бъде и полезно Срам ме е
не знам за другите но аз доста честичко си свалям текстове и си пея.. Срам ме е (макар и фалшиво)
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Schatzе Чет 03 Юли 2008, 00:13

sweethoney написа:мойе (ако няма де ,съжалявам ако съм пропуснала) да има и темичка в която всеки може да напише любимата си песен и текстът към нея може да бъде и полезно Срам ме е
не знам за другите но аз доста честичко си свалям текстове и си пея.. Срам ме е(макар и фалшиво)

Имаме подобна тема точно ТУК. Не е точно това, което обясняваш, но не пречи да пускаш тук своите песнички. Намигане
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by sweethoney Чет 03 Юли 2008, 00:18

Благодаря Razz
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Schatzе Чет 03 Юли 2008, 00:26

sweethoney написа:Благодаря Razz

За нищо... Намигане
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by mamazavinagi Чет 03 Юли 2008, 11:08

sweethoney написа:мойе (ако няма де ,съжалявам ако съм пропуснала) да има и темичка в която всеки може да напише любимата си песен и текстът към нея може да бъде и полезно Срам ме е
не знам за другите но аз доста честичко си свалям текстове и си пея.. Срам ме е (макар и фалшиво)

Ами това е чудесна идея и ми се струва, че трябва наистина да си направим такава тема. Ще предостевя възможноста на теб да я пуснеш в раздел Музика, а ние ще се включим после с текстове на песни. Предложения за категории, форуми и теми!!! 90386
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by sweethoney Чет 03 Юли 2008, 22:57

Ами пуснах я ей сега дано на всички да ви хареса Razz
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Tiny Съб 06 Юни 2009, 16:15

Предлагам да има някъде сложена Рубрика или не знам как да го обясня Поща - в която да се направят като отделни темички публични пощенски кутии на всяка от нас и ако искаме да питаме някоя мацка нещо, да го правим там, а ЛС да оставим за тайните въпроси Усмивка
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Lindzi Нед 07 Юни 2009, 14:09

Горещ стол - нещо такова или имаш друга идея?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Tiny Нед 07 Юни 2009, 14:51

Не, имам идея всяка от нас която иска, да има публична пощенска кутия
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by mamazavinagi Нед 05 Юли 2009, 08:35

Tiny , чак сега виждам това предложение.  В профила на всеки може да се оставят съобщения, но всеки, сам решава от кого може да получава такива - настройва си го от личният си профил. - Профил / Преференции / -

Allow visitors messages on my profile :Всички потребители , My friend ,Nobody  ,Hide this tab


Ето виж в моят вече са се разписали, но само от групата на приятелите- така съм го настроила в профила си - да получавам съобщения само от добавените приятели. - http://www.mama-zavinagi.com/profile.forum?mode=viewprofile&page_profil=messages&u=1

Дано ти отвори моят профил, че не съм сигурна, може да те прати в твоят. Дано това си имала предвид.  
Усмивка


Последната промяна е направена от mamazavinagi на Чет 06 Мар 2014, 13:12; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by techii76 Нед 04 Окт 2009, 14:46

Ми неможе ли да сложите форум за Астрология- зодий
Ако има такъв форум или тема моля да ми подскажете къде е защото не намерих ?
techii76
techii76
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Предложения за категории, форуми и теми!!! Empty Re: Предложения за категории, форуми и теми!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите