Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

+2
desi borisova
mamazavinagi
6 posters

Go down

r7h473 Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by Гост Нед 19 Окт 2008, 00:21

Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези Мъжът или жената и защо?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by mamazavinagi Пон 20 Окт 2008, 14:19

Елеонора написа:И двамата по равно Голяма усмивка
И аз съм на това мнение, въпреки, че никък няма да ми е зле само мен да ме глезят срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by desi borisova Сря 29 Юли 2009, 14:03

И двамата по равно.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by lusien Пет 31 Юли 2009, 09:07

И аз мисля двамата по равно. Понякога аз се поглезвам повече, а понякога - той... Но като се замисля, като че ли на мен ми се случва по-честичко срам ме е целувчица
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by bonbon09 Вто 27 Юли 2010, 00:42

Мисля че и двамата Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 58058
заслужават и те да се поглезят чат-пат Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 84556
bonbon09
bonbon09
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by ZVEZDA Вто 27 Юли 2010, 08:00

Мисля ,че на жената по й отива да се глези.
Обичам и да се глезя и да ме глезят. Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 84556
avatar
ZVEZDA
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by pumpal21 Вто 27 Юли 2010, 17:45

by ZVEZDA Today at 08:00
Мисля ,че на жената по й отива да се глези.
Обичам и да се глезя и да ме глезят. Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 84556


Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 153381 Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 153381 Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената 153381
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Кой от двамата в семейството заслужава повече да се глези? - Мъжът или жената

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите