Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да пишем цветно?

Go down

20102008

Писане 

Как да пишем цветно? Empty Как да пишем цветно?




Освен вградените цветове, които се предлагат за оцветяване на текста във вашите мнения,Вие можете да пишете и с много други цветове. Как да стане това?

Ето как.

Най- отгоре на страницата на форума има линк, който води до цветовата таблица. Там както ще се уверите има доста по- голям избор на цветове. Как да ги ползвам?

Когато напишете своето мнение и решите да го оцветите в даден цвят, първо би било добре да ползвате вградените цветове - маркирате текста и давате да речем цвят червен.

след това натискате този бутонКак да пишем цветно? Untitl10, намиращ се над полето за писане- най- в дясно(бутонът трябва да стане бял)- тогава ще видите следното
например:
Код:
[color=red]Аз съм Туци[/color]
тоест виждате, че желаният от Вас текст е заграден от таговете за цвят.
За да промените цвета на текста, с избраният от Вас от цветовата таблица, трябва да препишете неговият код (пример -#00CCFF ) и да го поставите на мястото на red.
Ето как ще изглежда вашият текст след това
Код:
[color=#00ccff]Аз съм Туци[/color]
Когато приключите с оцветяването, можете да върнете бутона wisiwing Как да пишем цветно? Untitl10в първоначалното му състояние.
Това е. Намигане


Последната промяна е направена от mamazavinagi на Съб 22 Фев 2014, 14:59; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Как да пишем цветно? :: Comments

mamazavinagi

Писане Пет 18 Апр 2014, 17:08 by mamazavinagi

Линк към цветовата таблица вече е добавен в полето Бърз преход при писане на ново съобщение или нова тема във форума. Подробности в тази тема -
Ново - при пускане на тема - Бърз преход

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите