Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

5 posters

Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by флоресита Нед 26 Окт 2008, 23:50

Здравейте на всички.Преи няколко дни си купих нов GSM.До сега не съм имала кабел за компютъра и не ми се е налагало да си качвам на телефона разни мелодии и картинки.Като пробвах в гугъла излизат само сайтове в който се плаща с sms.Ако някой знае от къде се свалят мелодии ,картинки и игри безплатно,моля да сподели опита си и малко по подробно да ми разясни как точно става свалянето,4е съм на4инаеща Срам ме е Срам ме е Срам ме е
флоресита
флоресита
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by флоресита Пет 31 Окт 2008, 15:03

Ами като гледам май никои незнае!Да споделя аз тогава какво съм намерила...
От този сайт напълно безплатно може да си сваляте мелодии,картинки,клипчета,теми....и какво ли още не за вашия gsm ВОАЛА
флоресита
флоресита
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by mamazavinagi Пет 31 Окт 2008, 15:05

Не, че не можем да споделяме, аз лично не съм си сваляля, ползвам вградените, а защо да пиша, че не знам, като няма да ти окажа помощ в случая, а само ще имам +1 мнение в актива си. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by флоресита Пет 31 Окт 2008, 15:10

Та значи и аз с нещо да съм полезна.Тук в този сайт има за всички модели телефоно какво ли не,никога нямам достатъчно време да разгледам всичко.И все пак ако някой попадне на интересен сайт за безплатни подобни,нека каже да не се срамува... Голяма усмивка
флоресита
флоресита
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by mamazavinagi Пет 31 Окт 2008, 15:12

флоресита написа:Та значи и аз с нещо да съм полезна.Тук в този сайт има за всички модели телефоно какво ли не,никога нямам достатъчно време да разгледам всичко.И все пак ако някой попадне на интересен сайт за безплатни подобни,нека каже да не се срамува... Голяма усмивка
Ок обещавам. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by деси Пет 31 Окт 2008, 16:36

Здравей Флоресита този сайт който си дала-трябва да имаш регистрация там и като се регистрираш те пита за какъв модел телефон искаш да сваляш музика,картинки,палитри и т.н.Аз също тегля от него за моя телефон и нямам проблеми.
Тегля също и от www.data.bg там също има интересни неща(и не се нуждаеш от регистрация),има песни и за телефон и цели песни на различни изпълнители.
Но ако науча някой друг сайт веднага ще пиша.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by флоресита Пон 03 Ное 2008, 19:14

за датата имам регистрация,но за този сайт за който стана дума не съм се регистрирала,но ме пита за модела на телефона и си свалям без проблем.Незнам как стана Срам ме е
флоресита
флоресита
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by деси Вто 18 Ное 2008, 17:47

Мила ето сайта(дано не е реклама) тук само ти иска регистрация и марката на модела.Има много песни за GSM,както и пилитри и много други неща.Можеш сама да си направиш палитра или скрийн сейвър за твоя телефон.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by деси Вто 18 Ное 2008, 17:50

флоресита написа:за датата имам регистрация,но за този сайт за който стана дума не съм се регистрирала,но ме пита за модела на телефона и си свалям без проблем.Незнам как стана Срам ме е

А на мен не ми дава да свалям палитрите от там без регистрация и затова имам такава и става бързо и лесно.
Упс сега видях че говорим за един и същ сайт Срам ме е
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by ангелче дяволито Чет 08 Яну 2009, 20:53

Аз тегля от тук всичко http://www.zedge.net/ иска регистрация и е без проблем.
ангелче дяволито
ангелче дяволито
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде сваляте мелодии за GSM-a си??? Empty Re: От къде сваляте мелодии за GSM-a си???

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите