Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е най-хубавия град в България и защо?

+7
lady sibel
pumpal21
cveti555
Schatzе
teqnstal
Dani
nellyyy
11 posters

Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by nellyyy Пет 14 Мар 2008, 09:18

Най-хубавия град си е моят.тук съм родена,израстнала,задомена Голяма усмивка
Не го сменям за никой друг град,не само в Българя,но и където и да било. Кой е най-хубавия град в България и защо? 465484
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by Dani Вто 18 Мар 2008, 15:25

Когато ги обиколя всички,тогава мога да кажа Голяма усмивка
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by teqnstal Вто 18 Мар 2008, 17:12

Dani написа:Когато ги обиколя всички,тогава мога да кажа Голяма усмивка
И аз така.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by Schatzе Нед 27 Апр 2008, 09:31

Аз мисля, че всеки град си е красив по своему.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by cveti555 Нед 27 Апр 2008, 09:38

Няма точно определен.Но обичам онези малки градчета в балкана.Където сякаш живота е спрял! Където всички те посрещат с добро.Където каруците са повече от автомобилите!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by pumpal21 Вто 24 Авг 2010, 17:18


 by alex1701 on Нед 27 Апр 2008, 09:31


Аз мисля, че всеки град си е красив по своему.


 


и аз съм на същото мнение  

pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by lady sibel Вто 24 Авг 2010, 17:25

 И аз се залепям за мнението на Стефи...
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by Lindzi Пет 27 Авг 2010, 21:55

Красив, ама има и грозновати градове.
Например, да не се обиди някой, живяла съм в София, но не ми харесва като град - мръсна и шумна, сива и неподредена, много дълга и .....хубавото й е, че може човек лесно да си намери работа с висока заплата, има различни удоволствия за душата, зоопарк огромен, та затова може да се посещава от време на време, но за живеене не бих отишла отново. Навремето имах избор дали да остана там или в Бургас и предпочетох Бургас.
Харесват ми градчета като Велинград, Копривщица, Трявна, Елена и мн.др.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by pumpal21 Съб 28 Авг 2010, 00:06

Бенджи а какво ще кажеш за Велико Търново? Кой е най-хубавия град в България и защо? 287564
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by iletoili Съб 28 Авг 2010, 13:14

всеки град си е красив по своему Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by Lindzi Съб 28 Авг 2010, 22:59

Хубаво е всеки да отговори като мен, казва един град и обеснява какво му харесва и какво не в него.

Велико Търново - харесва ми старата част, светлинното шоу, чистият въздух. Там кандидатствах в университета, там е учил баща ми във Военното, имаме толкова спомени от там. Прекрасен град.
Кой е най-хубавия град в България и защо? 730884
Може би в нашето съзнание, за хубав град се възприема от прекрасните ни преживявания и не толкова.
Но винаги се намира някой град да те грабне от раз, а други - не искаш и да стъпиш повече там.
Така е при мен със София - предимството на столицата е че имат здравни работници. Кой е най-хубавия град в България и защо? 999340
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by maggi Нед 29 Авг 2010, 00:15

Аз харесвам моят роден град Велико Търново, заради културните му цености и историята. Но и защото в него съм родена, отрасла, и съм създала семейството си, тук са ми всичките спомени!
Харесвам също Плевен и Бургас Усмивка
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by pumpal21 Нед 29 Авг 2010, 14:38

Бенджи,аз също не харесвам София. Кой е най-хубавия град в България и защо? 34184 Просто защото всичко се върти около тях. Кой е най-хубавия град в България и защо? 287564 Ще кажеш,че други градове в България няма.Харесват ми градове като Кюстендил,Стара Загора и Пловдив. Кой е най-хубавия град в България и защо? 529231 А любимия ми град разбира се е моят роден Велико Търново. Кой е най-хубавия град в България и защо? 5054
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by Cveti789 Нед 29 Авг 2010, 17:04

[u][i][b]
Всеки град е хубав сам по себе си.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Кой е най-хубавия град в България и защо? Empty Re: Кой е най-хубавия град в България и защо?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите