Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смесени бракове - вашето мнение за тях.

+3
bambolina
Lindzi
mamazavinagi
7 posters

Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by mamazavinagi Пон 17 Ное 2008, 16:13

Какво е вашето мнение за смесените бракове?
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Пон 17 Ное 2008, 16:17

Моя съседка е омъжена за белгиец - живеят в Белгия, а в България си идва всяка година лятото.
Сватба правиха два пъти - един път там с неговите роднини и втори път тук по нашия обичай - говорят на белгийски и отделно на английски. Тя самата е смесена - майка й рускиня, баща й - българин.
Вече имат три момченца и пробват и за момиченце - но е трудно да идва с децата тук, без съгласието на половинката си.
Това добре - но моя приятелка иска да се ожени за алжирец, а той е арабин с една дума - тогава става опасно!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by bambolina Пон 17 Ное 2008, 17:00

Когато са от едно вероизповедание съм съгласна , ама иначе .... съм по - скептична ....(особено когато мъжа е от исляма, а жената християнка )
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Пон 17 Ное 2008, 17:08

А тя е готова да отиде в Алжир - а там е много опасно, край нея ги разучих алжирците! Дори е съгласна да се забради и да има и друга жена, само да я обича - какво е готова само за малко любов!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by cveti555 Сря 19 Ное 2008, 14:11

Боже ,дано това момиче получи "провидение" докато е време! Имах съученичка ,която се омъжи за арабин.Отначало всичко изглеждаше много добре.Чак се укорих че имам предубеждение към тях! Уви! Всичко свърши,когато отидоха на гости на многобройния род! Голям тормоз! Тя се върна с триста зора да види майка си и баща си,само че без децата! Амуджата изобщо не смята да се връща ,а за децата е абсурд! Каза й че и да не се върне не е проблем.Ако иска да си стои в България сама. Мога много да пиша ,но няма да ми стигне мястото
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Сря 19 Ное 2008, 16:27

Пиши, стана ми много интересно - цялата история напиши, че да й я пратя.
Той й казал, че има собствен апартамент и е инженер. Като се оженят, може да не се забражда, но да й са покрити рамената и глезените. Също така ако ходи някъде задължително да е с придружител мъж или жена. Но на кафе не бива да сядат, само в къщите. Иначе може да стане лошо - а нейни познати приятелки, женени за араби, казват че нещата не стоят по този начин, другия я увереява че не е така. Той дори не дружал със семейството си.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by cveti555 Сря 19 Ное 2008, 17:59

Ами не знам откъде да започна. И този е инженер.Докато беше тук, се възмущаваше от братята си,дето се държали като изроди с жените си. И всичко,докато му роди две деца! Не само на глезените и раменете с парцал,ами и със забрадка и ФЕРЕДЖЕ! Не само че не може да отиде на кафе,ами и в парка с децата и 3 бавачки,две от които са му сестри! А отношението към нея е по-лошо и от отношението към най-долнопробната измет! А за родителите й не знам дали са още живи! Покрай нея се поболяха! А, и много важно да не пропусна:
Техните й бяха прехвърлили апартамента,докато беше мома. Изрода я принуди да му го прехвърли на негово име,още докато се правеше на добрия принц!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Сря 19 Ное 2008, 20:23

МНого зле е било явно и най-лошото е че децата не може да си върне никога! А за какво им е европейки жени, като могат и от техните да си вземат, поне са свикнали с техните си традиции. Ще видя каква ще й е реакцията като й пиша утре за това!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by cveti555 Сря 19 Ное 2008, 22:12

Дано да те чуе! Аз писах че не може да пие кафе навън,а да не говорим да излезе с приятелки на един джин ,примерно! Това е абсурд!
Мили момичета,влюбени в такива мъже,МОЛЯ ВИ опомнете се овреме!
Любовта не заробва и не унижава хората! Любовта не отнема личната ви свобода! Любовта не ви кара да страдате!
В противен случай, това не е любов!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by bambolina Чет 20 Ное 2008, 02:39

Ей затуй съм против бракове от смесени религии .... щот амуджите си Еб..... Ма .....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Dani Чет 20 Ное 2008, 10:50

bambolina написа:Ей затуй съм против бракове от смесени религии .... щот амуджите си Еб..... Ма .....
Аз също съм на това мнение.Преди доста години,гледах такъв филм по истински случай(ако не се лъжа се казваше " Не без дъщеря ми ")-точно като случката,която Цвети е дала за пример.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Чет 20 Ное 2008, 11:17

Не си го спомням, имам петна някакви - а сега й праща да чете Корана, а тя го сравнява с Библията и решила да му говори за това, и ако може да приеме християнството. Глупава работа. А казва, че само ако се женят в джамия, тогава трябвало да приеме исляма!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by cveti555 Чет 20 Ное 2008, 11:33

Помни ми думата, ще я пречупи без проблем! Това не е единствения случай,който знам,затова съм сигурна че измежду тях нама свестни!
И ако е само това с мед да го намажеш,ама знам случай отпреди 15 години с дъщерята на една колежка на майка ми.
Сигурно сте чували за това как бащите и братята "пробват" булката!
Не ми се разказва,че ми се догади!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Чет 20 Ное 2008, 12:04

Още ли го има това? Бъррр..Разкажи, ако не те връщам в лоши спомени.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by cveti555 Чет 20 Ное 2008, 12:51

Ох,ще го разкажа само защото имам надежда че ако го прочете някоя девойка в умопомрачение,да се вразуми! достоен си
Ами сценария е същия като досега,но мисля че този беше завършил медицина. И любов голяма! И забележете: не правят секс(тя естествено е девствена),защото той я ПАЗЕЛ ЗА СЛЕД СВАТБАТА,която ще бъде там!
Сега какво си помислихте? А? Голям пич? Да,ама не!
Отидоха,сватба-ум да ти зайде,ядене,пиене,дарове 3дни.
И идва заветната първа брачна нощ!
И първи е.....БАЩАТА!!!!!!!!!! После братята-3-ма на брой по възраст и накрая нашия убавец!
Добре че навремето баща й беше някакъв партиен член,от по висшите етажи,та я върнаха тук с триста зора!
Може нещата вече да не са такива,но.....кой знае?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by cveti555 Чет 20 Ное 2008, 13:00

Но знам и за други типове бракове! Значи аз не съм против смесените бракове, а за смесването само на опделен тип гени!
Да не ме разбере някой погрешно! Защото приятелката ми от училище се омъжи за французин с 20 години по-голям от нея и живее от 12 години в Гваделупа с него.
И там нещата наистина са като в приказките! Не казвам че няма и лоши бракове с европейци,но за тези с арабюхите съм категорична никак, ама никак не
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Чет 20 Ное 2008, 13:03

И аз съм много против турци и араби - незнам, да не се обиди някой, само браковете не приемам с тези народи. Може би е продиктувано от многото филми за арабите и техните обичаи и жестокостта им към жените.
Тази история е потресаваща - че това си е направо изнасилване! И са го узаконили, че да се наслаждават мъжете без някой да ги упреква за това!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Lindzi Чет 20 Ное 2008, 13:11

А знаеш ли къде точно е било това - в коя държава?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Гост Съб 22 Ное 2008, 23:51

аз самата сам женена за италянец и не винаги е лесно.те сащо са свикнали да им слугуват жените.малко се пооправи,но корена си го има.често се караме заради различие в манталитетите.а брат му е женен за туркиня.там като че ли по се разбират по въпроса за домакинството.тя е по склонна да върши всичко сама
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by lady sibel Пон 23 Авг 2010, 16:31

Аз също съм скептично настроена за брака с човек с друго вероизповедание.Смятам,че и колкото и силан да е любовта все ще има нещо,което няма да е както трябва,нещо все няма да си е на мястото. Смесени бракове - вашето мнение за тях. 34184
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by pumpal21 Пон 23 Авг 2010, 17:07

Аз също съм против смесените бракове.Разни хора,разни идеали и обичаи.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Смесени бракове - вашето мнение за тях. Empty Re: Смесени бракове - вашето мнение за тях.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите