Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как срещнахте вашата любов?

+17
silvenaiv
cveteto
Cveti789
Ani76
schatz
g-gimova
borqnahitova
Lindzi
Валентина
desa_84
Дени :)
sweethoney
mamazavinagi
liliq86
mavi
desimon
momoni
21 posters

Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by momoni Сря 19 Мар 2008, 11:52

Ние бяхме колеги.В началото не го забелязвах изобщо и всичко почна на шега.А сега... Как срещнахте вашата любов? 991530
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by desimon Чет 20 Мар 2008, 16:18

И аз така работех в банка а той полицай там и на шега си ходехме заедно че в един квартал живееме и ей на 18г. заедно Как срещнахте вашата любов? 65084 да не мислите че вече има любов а не вече е навик неможем един без друг Приятели
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by mavi Чет 20 Мар 2008, 17:45

Запознахме се у дома.Беше дошъл на гости на брат ми.
Беше лятото и аз тъкмо си стягах багажа за морето,защото
на следващия ден заминавах.Тогава той ме попита няма ли
да го взема със себе си,а аз му казах,че не съм сама.
Отговора му беше "нищо,догодина с мен".Така и стана.
По стечение на обстоятелствата отидохме в същата
почивна станция и бяхме в същото бунгало ... съдба ....
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by liliq86 Съб 31 Май 2008, 00:26

Една вечер една моя приятелка ме покани в тях да гледаме филм,отивам аз и там един момък приятел на мъжа й.Изгледахме ние филма,после иху аху си завъртяхме едно скромно парти,аз през това време му взех тел.от приятелката ми.Стана късно и аз викам ще си тръгвам,и той реши да се прави на кавалер и ми вика каде живеещ да те закарам,з викам в съседния блок Хихихи и тръгнахме да ме изпраща,стигнахме до входа и аз докато се обърна,той ми каза айде чао и дим да го няма! Изненадан Аз обаче нали съм си упорита прибрах се и му написах един смс"ЛЕКА НОЩ!"Бре половин час никакъв отговор.Викам си, ми хубаво!Легнах си и получавам отговор"НЕЗНАМ КОЯ СИ НО ТИ БЛАГОДАРЯ!" Голяма усмивка и аз му написах,че преди около час е седял на отсрещния стол и той се сети.И така си чукнахме една среща за другия денрно го блъсна ЗИЛ и му смачка колицата Търкалям се от смях та дойде със закъснение.И сърчицатака вече 2 год.и бебче чакаме! сърчица мама Как срещнахте вашата любов? 387731
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Гост Съб 31 Май 2008, 09:53

Ние се запознахме на работното място. Работех като барманка в една дискотека, когато той дойде и стана управител там. В началото никак не го харесвах, защото беше нов, беше много строг и постоянно глобяваше и крещеше, но..................... Той започна да ме сваля, излизахме на други дискотеки и партита заедно и така постепенно се получи привличането. В началото имахме, честно да си призная, чисто сексуални отношения, но той един ден ми каза: Аз не мога повече така, обичам те, идваш в нас да живееш! Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by mamazavinagi Пет 06 Юни 2008, 22:43

Ние бяхме колеги в университета- в един поток, но различни специалности- той ме сваляше, а аз не разбирах, че това му е целта. Един ден просто ме покани да ида с него за 8 декември да празнуваме на една вили близо до Русе, заедно със сестра му, зетя и тяхната група студенти. Та там се развиха нещата(нямам предвид секс). Това беше 2002г. Всяка година на празника на студентите имахме двоен празник. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by sweethoney Пет 20 Юни 2008, 23:52

Аз го срещнах в сервиза на моя тати Срам ме е И след като след близо 6 месеца упорит труд да го накарам да излезе с мен го натиснах в неговата кола и го cuni и така сме вече заедно 5 години Усмивка Още го подбъзиквам как се криеше от тате като идваше да ме взима или оставя спираше на 5 блока разстояние Голяма усмивка Голяма усмивка
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Дени :) Сря 31 Дек 2008, 19:56

Ами от 1-ви клас сме съученици... Усмивка
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by desa_84 Пет 09 Яну 2009, 15:14

ЗАПОЗНАХМЕ СЕ НА СВАТБА
desa_84
desa_84
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Валентина Пон 09 Фев 2009, 17:56

Запознах ме се в Несебър.Събирах си миди с приятелка и то вечер. И той дойде при нас.Чул как се смея и мн му харесало и така ..... целувчица Как срещнахте вашата любов? 387731
Валентина
Валентина
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Гост Вто 23 Фев 2010, 21:10

Аз излизах с едни колеги,много готини пичове,а той техен приятел.Питал за мен,коя съм,що съм и т.н.Случайно се събрахме на едно заведение,той седна при нас и взехми да излизаме компанията.После ме покани да празнуваме заедно нова година и си изкарахме чудно!
Но аз трябваше да заминавам за Германия и си заминах,там учех втора специалност,подържахме отношения по телефона и в нета.
Като се върнах нещата станаха по сериозни,започнах си работата отново и всяка вечер заеднно и ето почти 8години сме заедно! Как срещнахте вашата любов? 72741
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Lindzi Сря 24 Фев 2010, 11:13

Е, много сладка история, изчакал те е.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by borqnahitova Чет 25 Фев 2010, 19:16

Ние сме колеги от университета-една специалност сме, но различни курсове.Бяхме от едно общежитие в Студентски град.Имахме еднакви интереси, купони ... и така вече 7 години заедно, макар че сме женени само от 1 година Усмивка
borqnahitova
borqnahitova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by g-gimova Нед 28 Фев 2010, 18:06

НИЕ се запознахме в една дискотека една позната ни запозна Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by schatz Сря 21 Апр 2010, 14:03

На рождения ден на една моя съученичка
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Ani76 Пон 26 Апр 2010, 23:26

В сайта за запознанства ( няма да казвам кой ) Голяма усмивка
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Cveti789 Вто 18 Май 2010, 10:58

Пред блока чаках едно гадже да ме всеме а мъж ми се прибирахе от разходка с кучето(комший сме с мъж ми) тоав е общо взето.Отначло бая се дърпах,после той и накрая се събрахме.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by cveteto Пет 25 Юни 2010, 19:05

На имен ден в комшията аз отидохтам и той дойде по късно с братси и един техен приятел който пък ми е братовчед на мен и на съседа. После отидохме на диско и той ме изпрати до нас лепна ми целувка по бузата и офейка това беше на петров ден на 29.06. и след това на 16.10 само 3 месеца по - късно вече бяхме сгодени а няма и година след това сватба правихме.
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by silvenaiv Пет 25 Юни 2010, 19:47

С приятелки отидохме в едно заведение. Беше пълно и нямаше свободни места. И седнахме на тяхната маса. Как срещнахте вашата любов? 98163 После той и още един негов приятел ни изпратиха до квартирата. Неговият приятел ме беше харесал.... Как срещнахте вашата любов? 72741
Но съдбата реши друго..... Как срещнахте вашата любов? 34184 ....и ни събра Как срещнахте вашата любов? 751560
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by pumpal21 Съб 26 Юни 2010, 01:28

работехме заедно.аз като озеленител,а той като шофиор на строителната фирма.моята шефка и неговия шеф имаха тинтири минтири и решиха да ни сватосат.и така вече 9-а година караме Как срещнахте вашата любов? 660371 Как срещнахте вашата любов? 34184 Как срещнахте вашата любов? 95933
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by styyni Съб 26 Юни 2010, 07:48

На един рожден ден -с костюмиКак срещнахте вашата любов? 84556
Аз бях римлянка ,той клоун Как срещнахте вашата любов? 101311
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Neli Petrova Съб 26 Юни 2010, 10:05

аз вече ви разказах,бяхме колеги Как срещнахте вашата любов? 58058
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by lady sibel Съб 26 Юни 2010, 13:10

Бях ученичка в десети клас,когато се запознах с него.Бях отишла на гости в моя съученичка,която ни запозна.Хареса ми много,след време и той сподели,че много ме е харесал още тогава.След известно време той ми предложи да станем гаджета и аз приех,той ми беше първия приятел.По принцип твърдят,че съм отракана,но дотогава не се осмелих да имам приятел и добре,че съм постъпила така.Няколко месеца след това той замина в казарма,връзката ни продължаваше на пълна пара.След като се върна забелязах,че ме ревнува от всеки,което ме дражнеше ужасно много.Искаше да командва парада,а аз мразя такива сцени и реших да му кажа да се разделим.Той не искаше и не го прие,но аз не исках да чувам.Обаждаше ми се,интересуваше се винаги от мен.Аз се разделих от него,просто исках да си събера мислите,да взема вярното решение.Бяхме разделени около 9 месеца,май само аз де.След това се сдобрихме и оттогава сме заедно.От 2004 година ходим сериозно и 2008г. се омъжих за него.Щастлива съм много,че не ме изостави никога и че го имам.Него и нашето слънчице Серкан.Обичам ги много. Как срещнахте вашата любов? 765840
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как срещнахте вашата любов? Empty Re: Как срещнахте вашата любов?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите