Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

+34
stasy321
KALI
lady sibel
mavi
schatz
paolena
g-gimova
ssoonniiaa
Tedi_Viki
borqnahitova
gerito_81
Ruseva
natali 29
уляляя
blueflower
desi borisova
elinor
iordanka21
mimi281977
mimka
Ванчето
iananeshkova
Далия
Виолета Милчева Стоянова
mariela82
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
cveti555
qna_georgieva
desimon
деси
Валентина
Cveti789
mamazavinagi
lenig
38 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by lenig Нед 08 Фев 2009, 15:44

Е ще споделите ли, какви прахове сте ползвали?
Още не съм копувала и затова ще съм ви благодаран, ако споделите с какво сте прали дрешките на беетата.
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by mamazavinagi Нед 08 Фев 2009, 15:47

Ползвала съм само на Тео бебе. Доволна съм и при следващо дете пак бих ползвала него. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Cveti789 Нед 08 Фев 2009, 15:47

здраси мила аз използвах само максима за цветно пране,малко е скъпичък. . .
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Валентина Пон 09 Фев 2009, 17:48

Бебешки и течен прах ползвам.Немски е,но му забравих името ХмммСетих се Frosch.Незнам дали го има в БГ.


Последната промяна е направена от Валентина на Пон 23 Фев 2009, 18:10; мнението е било променяно общо 1 път
Валентина
Валентина
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by lenig Пет 20 Фев 2009, 15:28

Хм, очаквах повече отговори, сега наистина не знам какво да купя.

Валентина, ако се сетиш би ли го написала моля те.благодаря предварително.
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by деси Пет 20 Фев 2009, 16:34

Честно използвала съм Тео-бебе,Максима(нищо че е скъп,преди не беше толкова сега е скъп),бебешки сапун,на ръка прах,но в един момент си казах чакай за какво това не е кукла,няма да се счупи.И започнах да пера даже слагам и омекотител,с Рекс.Да чукна няма проблем и до днес.
Просто първите два или три месеца спазвах да и пера с бебешки прах.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty пране на ръка или с пералня на бебешки дрехи?

Писане by lenig Пет 20 Фев 2009, 16:42

Да аз говоря за първият прах, по натам ще видим, но понеже не съм купувала, а знам, че ще ми трябва и затова. Майка ми даже иска първите дни на ръка да пера - а затова какво Ви е мнението?
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by desimon Пет 20 Фев 2009, 17:29

и аз Тео бебе.
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by qna_georgieva Пет 20 Фев 2009, 18:10

desimon написа:и аз Тео бебе.
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by lenig Пет 20 Фев 2009, 18:22

lenig написа:Да аз говоря за първият прах, по натам ще видим, но понеже не съм купувала, а знам, че ще ми трябва и затова. Майка ми даже иска първите дни на ръка да пера - а затова какво Ви е мнението?
Май никой не ме прочете. :(
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by mamazavinagi Пет 20 Фев 2009, 18:39

Аз те прочетох- да в началото около 10 дена си играх да пера на ръка и после почнах в пералнята, но това си е въпрос на личен избор. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Валентина Пон 23 Фев 2009, 18:11

lenig написа:Хм, очаквах повече отговори, сега наистина не знам какво да купя.

Валентина, ако се сетиш би ли го написала моля те.благодаря предварително.
Frosch
Валентина
Валентина
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Валентина Пон 23 Фев 2009, 18:13

lenig написа:Да аз говоря за първият прах, по натам ще видим, но понеже не съм купувала, а знам, че ще ми трябва и затова. Майка ми даже иска първите дни на ръка да пера - а затова какво Ви е мнението?
Аз все още ги пера на ръка.Валентино е на 1г.Дали да ги пера ощеХммм
Валентина
Валентина
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by cveti555 Вто 24 Фев 2009, 12:54

Моля ви се! Какво пране на ръка! Не си създавайте излишни трудности. На първото перях на ръка(да ме питаш защо) Ти ма преби
Никакви такива! С второто от първия ден-пералня. Перях отначало с Тео бебе,вече с Ариел,бухам и омекотител! Голяма усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО Пет 27 Фев 2009, 20:28

само 40 дена съм му прала дрешките на ръка с бебешки сапун след това в перталнята с тео бебе после с един друг флекс пак бебешки и от както направи 6 мес. му пера дрехите общо с моите в пералнята с бонукс
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by lenig Нед 01 Мар 2009, 18:47

Благодаря на всички, които ми писаха, в крайна сметка купихме на Тео бебе, ако няма проблем сугурно него ще ползвам
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by mariela82 Пет 13 Мар 2009, 09:43

Тео бебе
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Виолета Милчева Стоянова Пет 13 Мар 2009, 23:44

И аз ползвах Тео бебе,но никога не съм прала на ръка.Само в пералнята,а сега пера с праха,който използвам за нашите дрехи.
Виолета Милчева Стоянова
Виолета Милчева Стоянова
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty бебешки прах за пране

Писане by Гост Нед 22 Мар 2009, 11:37

ползвам тео бебе много е добър. А до кога да пера с детски прах ? Ами не знам
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by mamazavinagi Нед 22 Мар 2009, 11:43

omajena_070608 написа:ползвам тео бебе много е добър. А до кога да пера с детски прах ? Ами не знам
До каква възраст трябва да се перат дрешките на бебето с бебешки прах???

Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Далия Нед 22 Мар 2009, 14:10

И аз в самото начало ги перях с Тео бебе, но беше за картък период. После продължих с Персил Сензитив, с който винаги пера и нашите дрехи.
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Гост Вто 24 Мар 2009, 16:19

аз ползвам само ТЕО БЕБЕ и омекотител СЕМАНА dance
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by iananeshkova Чет 02 Апр 2009, 21:32

И аз ползвам Тео бебе и съм много доволна.:)
iananeshkova
iananeshkova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Ванчето Пет 03 Апр 2009, 16:38

В началото ползвах Тео бебе,после взех Сано Максима,наистина е страхотен,по-скъп е,но пък е много икономичен,така че даже май излиза по-евтино.
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by cveti555 Пет 03 Апр 2009, 16:42

Ванчето написа:В началото ползвах Тео бебе,после взех Сано Максима,наистина е страхотен,по-скъп е,но пък е много икономичен,така че даже май излиза по-евтино.

Гледам го в последно време този прах и се чудя Хммм
Изпира ли петната? Че моята сама яде и половината меню е по дрехите й Търкалям се от смях
Ако знам че изпира петната ще го пробвам и аз
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какъв прах за пране на бебешките дрехи? Empty Re: Какъв прах за пране на бебешките дрехи?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите