Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

+3
mamazavinagi
деси
lenig
7 posters

Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by lenig Пет 20 Фев 2009, 16:14

Веднага след изписването ли да посетя педиатър, или може и на следващият ден?
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by деси Пет 20 Фев 2009, 16:30

Ами да ти кажа при нас дойде на следващият ден.Лекарката която ме изписва ми препоръча сегашното ми джи-пи.
Просто на самото изписване беше лудница еуфория и т.н.Но задължително трябва да дойде лекар,така знам аз.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by lenig Пет 20 Фев 2009, 16:35

Благодаря ти Деси, питам, защото ми казаха, че изписват, точно, когато бебето се храни за обед и предполагам, че наистина си е шаш, като се прибера, едва ли ще ми е до чужд човек в къщата, пък бил той и педиатър, а и си мисля да идем направо в кабинета, защото май не правят домашни посещения - трябва да питам за това де.
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by mamazavinagi Пет 20 Фев 2009, 16:38

Ние отидохме веднага, а аз я накърмих в кабинета на докторката :hihihi:,: докато тя ми обясняваше всичко за малката, но тогава все пак беше лято и не ме бъркаше особено. И аз мисля, че може на следващият ден, защото все пак преди да Ви изпишат, то е минало медицински преглед, така че не се тревожи.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by cveti555 Съб 21 Фев 2009, 13:01

Аз пък мисля че задължително правят домашни посещения! И така трябва да бъде! Все пак бебе на 4-5 дни не е редно да се развява из поликлиниките! Пък и не се притеснявай от чужд човек вкъщи,идва свършва си работата и довиждане. Няма да й слагаш софра я Усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by mariela82 Пет 13 Мар 2009, 10:14

При нас педито дойде същия ден в къщи.Обясними всичко,което трябва да знам и какво трябва да купя за Жакито.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by mavi Пет 13 Мар 2009, 13:33

При нсас педиатърката дойде на следващия ден след изписването. След това идваше
всеки понеделник следобед, и както казва Цвети, свършва си работата и си заминава.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by lusien Съб 11 Апр 2009, 22:28

Здравейте и от мен! До колкото знам педиатъра, който си си избрала е длъжен да ви посети до 24 часа след изписването на бебето. Ти разбира се, трябва да му се обадиш кога ще стане това. Нашата педиатърка, въпреки, че е малко ку-ку дойде веднага на следващия ден:) Хммм
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите