Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забранена любов

+15
sani
Mimoza
styyni
mimi281977
Тони-Рая
descata
Ani76
Ванчето
Виолета Милчева Стоянова
gerito_81
Tiny
Lindzi
Cveti789
Дени :)
desa_84
19 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by desa_84 Сря 27 Май 2009, 21:56

mi нищо същесвено не стана
и тоя филм изтрещя
desa_84
desa_84
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Tiny Сря 27 Май 2009, 22:12

Ми стана това, че госпожа Константинова пак замисля нещо пъклено срещу София. Поканила я е на гости и ми е любопитно като какво ще направи та да го злепостави момичето.
И още нещо интересно - тя Анастасия нали си е гадничка, държа се отвратително с графинята, ама и тя не и остана длъжна - запрати един портокал по нея, но за нещастие улучи нищо неподозиращия Борис.
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Ani76 Съб 06 Юни 2009, 13:28

Аз се сетих за нещо-или сценарият е объркан или ще се развие филма по много интересен начин.
Нали са уж близнаци те двамата(забравям имена,сори) и би трябвало да са на еднаква възраст.Та защо във филма дават,че сестрата близначка е по-малка от брат си(не от близнака си,а от др си брат-плебойчето???).Тя е първа родена и би трябвало да е по-голяма от него-от Мартин.А във филма дават,че тя е по-малка от Мартин.Няма логика просто,защото тя е от първият брак,а Мартинчо е от вторият брак.
Сори,но имена не помня.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Ani76 Съб 06 Юни 2009, 13:32

Сетих се имената,ама трябваше да погледна на 1 страница.Та значи пак да го обясня
Елица и Явор са близнаци.
Елица и Мартин са брат и сестра от два брака.
Защо Елица е по-малка от Мартин,щом е от първият брак на майка си?
Дано ме разбрахте сега какво имам предвид.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Tiny Съб 06 Юни 2009, 15:44

А да не би този Мартин да е син от първия брак на Борис Константинов? Ако е имал друг брак де, защото не съм сигурна
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Ani76 Съб 06 Юни 2009, 15:56

Ако е имал-да,така ще да е.Само че ми се губи този момент дали Борис е имал друг брак.Аз доколкото схванах нещата Мартинчо е общ техен син,но не съм гледала филма от самото начало,та не съм сигурна.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Tiny Съб 06 Юни 2009, 16:07

Аз пък не знам защо ми се върти в главата един разговор в който Борис каза на Анастасия, че онази графинята/и аз не помня имена да му се невиди/ много го е подкрепяла, когато еди коя си го е напуснала. Абе и аз ги написах едни - както се казва по нашия край ''една гаща плява да го ядеш на нашто магаре''
Дано ме разбра Усмивка
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Ani76 Съб 06 Юни 2009, 17:08

Ооооо,да,да,разбрах те,а и такъв разговор верно имше.Дефакто става така че Марти и близначката -Елица не са брат и сестра по никаква линия.Права си,наистина е имал друг брак Борис и може пък Марти да е от него.Ще видим какво ще стане по-нататък във филмчето,но много ми харесва де.Сега нещо ще стане с дъщерята на Рони(май-така се казващше боксьорчето,дето жена му го гръмна).Нали тя сега нещо се запозна с едно ромче,но на мен са ми мътни там нещата нещо.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by mavi Пон 08 Юни 2009, 22:35

Абе хора, какво стана със сериала, да не е до тук ... гледам в програмата го няма. Чеша се по главата Не че съм много редовна да го гледам, но малкия като легне и заспива на него. Тази вечер като легна ми вика, че сапуна ще почва (така го научи баща му), ама сапун няма. Ами, ко да направя
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Lindzi Пон 08 Юни 2009, 23:28

аа, тук е филмчето, ама го дават в определени дни, утре трябва във вторник да го дават и сряда.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by mavi Вто 09 Юни 2009, 09:36

Аз гледах в програмата на телетекста го нямаше, а от друго място разбрах, че го спират до януари. Ти ма преби Аз до тогава ще забравя изобщо, че съм го гледала и за какво става въпрос, ако е вярно де. Чеша се по главата
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Tiny Вто 09 Юни 2009, 14:59

Ами спират го защото някой в Нова им завидя на актьорите че филма набира публика и хората почвали да печелят повечко пари от журналисти от Нова
Та сега имало доста дандании около снимките, че включват и нови актьори, така че Мави, почакай душко до януари, пък ние ще ти припомним ако нещо си забравила.
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Ani76 Вто 09 Юни 2009, 15:15

Значи наистина ще го спират?Ох,Божееееее,докога тая човешка злоба ще властва?
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Lindzi Вто 09 Юни 2009, 15:16

Офффффффф, един хубав филм да има и него да спрат.
Отгоре на всичко, Софи ще си ходи, а едно ново момиче, казаха че ще включат в сериала, но май не е на нейното място.
Дали ще го има в Замунда? Май, не, че то си е българска продукция.
Оф, Тини, искам си филмчето!!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Lindzi Вто 09 Юни 2009, 15:17

http://zabranenalubov.bg/ - ето го сайта, я да надникнем вътре какво има!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Ani76 Вто 09 Юни 2009, 15:21

Просто не е честно-това е един от хубавите български филми,със съвременна тематика,най-важното -без насилие,има много питанки,на които зрителят да си отговари.Много ми харесва този филм.Та в крайна сметка защо го спират?
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Tiny Вто 09 Юни 2009, 15:25

Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Lindzi Вто 09 Юни 2009, 15:57

Нищо не ми се отваря Тини, само други заглавия, я дай линк, на темата точно. Хммм
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Tiny Вто 09 Юни 2009, 16:07

Ми не знам защо не се отваря
Ето направо инфото
Миро “губи контрол” и в “Забранена любов”, в една от най-силните сцени между Мартин и София. Бившата половинка на дует “Каризма” пее “Губя контрол” в една много нестандартна изненада, която Мартин прави на София, и на която малко жени могат да устоят…

Иво Гюров също ще се появи в един от най-драматичните моменти - между Димитър и Анастасия, с изпълнение на “Несум Дорма” (Никой да не спи) - една от най-известните арии от операта “Турандот” на Пучини. На фона на неговото изпълнение, Анастасия и Димитър ще изживеят за пореден път невъзможността на връзката си… Интересното е, че Иво Гюров пее на живо за Анастасия.


И други известни лица ще видим в сцени от “Забранена любов” - като Лео от “Биг брадър” и плеймейтката Златка Райкова, която играе със собственото си име. В момента продуцентите преговарят и с известна българска поп певица. Тя ще изпълни новата си песен, която все още не е записана…

Новите актьори

Мис България 2004 - Яна Маринова, позната от сериала “Хотел България”, както и от риалити формати, ще гледаме и в “Забранена любов”, и то в една от главните роли.

В първата българска серийна драма красавицата ще се появява и изчезва като жената-котка, в опит да заинтригува и плени Мартин. Ева, както е нейното име, ще бъде най-загадъчния образ в сериала, демонстрирайки най-нестандартните начини за съблазняване на един мъж.

Красива, чаровна и сладка ще видим още една героиня - Магдалена Пенева (Маги). Тя ще бъде в училището на Филип, Нора и Стан. Бунтарка и дива, опонент е на Нора. Маги ще бъде изиграна от 19-годишната Симона Халачева, която сме виждали в реклами на “Шуменско” и в тв филми на режисьора Димитър Шарков.

Хитовият български сериал си има и нов сайт.

Освен форум, който регистрира рекорден брой посещения, в директория “Видео” на сайта има “Интериори” и “Любими сцени“. Има категория с новини, информация за отделните епизоди, снимки, анкети. От “Тестове” може да установите колко добре познавате героите и кой от тях е ваш тип.

Чрез сайта може да разберете как може да станете фен на Филип и Яна във Фейсбук.

Конкурс за двойници

Ако мислиш, че имаш необикновено голяма прилика с някоя от звездите в “Забранена любов” и често те спират на улицата за автографи, изпрати ни своя снимка на пощата на сериала, която отново можете да намерите на официалния сайт. Най-доброто копие като награда ще получи среща с оригинала и разходка в неговия телевизионен дом.
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by styyni Вто 09 Юни 2009, 16:21

Мерси за инфото Тини,бях дочула,но незнаех кои ще са.Дано са по естествени от старите Намигане
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by mavi Вто 09 Юни 2009, 16:32

Вижте на какво попаднах.

И това.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Lindzi Вто 16 Юни 2009, 15:15

http://game.zabranenalubov.bg/ - а тук има една игра - за получаване на малка роля във филма, онлайн или истинска и телефон...
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Гост Вто 16 Юни 2009, 22:39

някой знае ли защо го спряха този филм
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Lindzi Сря 17 Юни 2009, 15:50

Заради недовършени серии, снимат някои още.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by natali 29 Вто 28 Юли 2009, 08:56

ДАНО ЕСЕНТА ГО ПУСНАТ ,АКО ИМАТ ГОТОВИ СЕРИИ
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забранена любов - Page 2 Empty Re: Забранена любов

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите