Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Доволни ли сте от вашия педиатър?

+22
g-gimova
blueflower
desi borisova
mimi281977
*poli*
natali 29
ssoonniiaa
descata
iananeshkova
petia_18
mariela82
mamazavinagi
ralito
деси
bambolina
vilijov
gerito_81
Cveti789
Dani
baby_188
momoni
cveti555
26 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by *poli* Съб 04 Юли 2009, 22:11

Въобще не бях доволна от първата ни педиатърка,направо си я мързеше да гледа,като и зададеш въпрос,тя все отговаряше"Няма му нищо на детето,мамче",не обръщаше внимание на нищо и ние ,но и мнго друг мами при нея си изпатихме.Например в няшия случай от няма му нищо на детето,се наложи да отидем на частен доки и се оказа че по спешност трябва да постъпим в инфекциозна болница,а детето беше само на 42 дни,не мога да ви опиша стреса който преживях там,а се оказа че ако педито е била взема мерки навреме ,е нямало да се стигне до болница,и при други мами се е стигало също до там ,поради небрежието на един мързелив педиатър.Не под съд трябва да ги дават такива ,ами и аз незнам........
За моя радост от миналия месец вече сме при друг педиатър и съм много доволна.
*poli*
*poli*
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by mimi281977 Пон 06 Юли 2009, 08:56

даа,много
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by desi borisova Пон 06 Юли 2009, 09:17

да много
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by blueflower Чет 23 Юли 2009, 14:36

Аз посещавам педиатъра само за имунизациите и измерване на ръст и тегло, така че няма от какво да съм недоволна. За други неща и за проблеми с батковците използвам услугите на специалисти.
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by g-gimova Нед 20 Дек 2009, 19:22

не съм доволна и ще я сменям Ядосан съм
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by Гост Пет 08 Яну 2010, 13:52

ДА!!! Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 83224
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by dragon - fly Пет 29 Яну 2010, 14:15

При личния лекар водя детето си само за имунизации и измерване на тегло. Имахме педиатър, от който бях много довална, но за съжаление тя замина за Германия. Сега сме си намерили нов и засега съм доволна от него- дава полезна информация, разпитва ни за неща за които никой досего не ние питал.
dragon - fly
dragon - fly
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by iva_to Пет 12 Фев 2010, 21:31

Не съм доволна.на последък малкият се разболява 2 пъти един след друг,а тя не прилага адекватно лочение,казва да му давам проспан и всичко ще е ок.но уви,не може да се доизлекува.Ще я сменям
iva_to
iva_to
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by shushkata Чет 11 Окт 2012, 13:13

Все повече започвам да се замислям дали да не я сменя! До скоро срещах майки които са били при нея,но по една или друга причина и то най вече при грешки в лечението е обърквала децата им и се е стигало до болница и системи....Сега аз съм пред дилемата.Защото единственото лечение за нея е антибиотика,независимо за какво е ...Последното ни посещение при нея завърши със алергия към антибиотик.А всичко започна от едно зачервено гърло и температура която според мен беше от зъбите.Друг е въпроса че когато и да ми се наложи да и звънна никога не вдига телефона. Все по рядко се срещат добри педиатри / специалисти още повече това са деца,към тях трябва да се обръща много по голямо внимание....
shushkata
shushkata
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by Lindzi Нед 14 Окт 2012, 21:32

Така е, тогава не се замисляй а я сменяй. Щом се е стигало до такива алергии, тогава няма смисъл да сте при нея. Проучете коя обръща повече внимание, макар и рядкост има все още добри специалисти.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by mariela82 Вто 11 Дек 2012, 13:25

Аз съм доволна от нашия педиатър
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Доволни ли сте от вашия педиатър? - Page 2 Empty Re: Доволни ли сте от вашия педиатър?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите