Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ползвали ли сте Памперс-гащи?

+11
Беата Симеонова
Cveti789
mamazavinagi
zornica.gencheva
mimi281977
natali 29
desi borisova
makka_paka
mavi
styyni
lusien
15 posters

Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by lusien Чет 20 Авг 2009, 09:25

Мамчета, моля да споделите вашия опит. Май е време да уча малкия да върши някои неща на гърне. Тук попаднах на една тема за това как всяка се е справяла с проблема. Иска ми се обаче да опитам с памперс-гащи. Някоя от вас ползвала ли е такова чудо? Какви са предимствата и недостатъците? Благодаря ви!
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by Гост Чет 20 Авг 2009, 09:32

Няма недостатъци освен,че са по-скъпи(ако това е от значение за теб).
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by styyni Чет 20 Авг 2009, 09:34

Люси,аз ползвах гащи памерс когато учих малкия да е без памперс.Вършеха ми чудесна работа за разходките.Предимството е,че вместо слипче слагам гащи-памперс,и да се изтърве поне е на памперса,но го изпишквах на 20-30 мин,независимо,че е с памперса УсмивкаИ така се научихме без памперс Razz
Но мисля,че сте още мънички за гащи-памперс,нека първо свикне на гърнето Намигане
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by lusien Чет 20 Авг 2009, 09:44

Благодаря ви момичета! Ние след един месец ще тръгваме на ясла, а той изобщо не иска да седи на гърнето :( По-лошото е, че дриска по 4-5 пъти на ден, а нали се сещате колко ще го преобуват в яслата така. За да свикне да върши нещо в гърнето мисля, че трябва да го слагам на него през 20-30 минути. Обаче за целта трябва да свалям изцяло панталонките, да разлепвам памперса, да го слагам на гърнето и след това същата процедура в обратен ред. А се чудех дали с гащичките-памперс няма да ми е по-лесно със събуването и обуването?! Чеша се по главата
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by styyni Чет 20 Авг 2009, 09:46

Да,определено ще ти е по-лесно със събуването и обуването.Те ще го научат да седи на гърнетото в яслата,не се притеснявай.Децата се учат едно на друго УсмивкаУспех мила! Голяма усмивка
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by mavi Чет 20 Авг 2009, 09:53

Аз пък да ви кажа много не бях доволна от памперс гащите, много му се цепеха отстрани, а и за да ги смениш трябва да събуваш всичко. Сега лятото е лесно, но зимата е ад ... то чорапогащници, то панталонки, то чудо ...
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by lusien Чет 20 Авг 2009, 10:27

Мави, а гащичките, за които казваш, че се цепели от страни на Памперс ли бяха или друга марка. Някъде четох, че тези гащички на Памперс пропускали...
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by mavi Чет 20 Авг 2009, 12:15

На Памперс мисля, че не съм вземала, вземала съм Либеро, но малко ми бяха скъпички и минахме на друга по-неизвестна марка. Не знам може и от това да е. Пробвай и прецени сама. Различните марки влияят различно на кожата на децата. Например аз бях доволна от пелените на ЕВЕ бебе, а на една приятелка дъщеря й се изприщваше от тях.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by makka_paka Чет 20 Авг 2009, 12:44

Аз никога не съм ползвала такива гащички. Принцесата ми е още малка за нея не мога да кажа дали ще ползвам, но с баткото не съм. Нямаше нужда просто, затова.
makka_paka
makka_paka
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by desi borisova Чет 20 Авг 2009, 13:29

Аз също никога не съм ползвала такива памперси ,но казват че били удобни с баткото не съм ползвала защото нямаше , а на малкия не съм купувала още такива но ще ги пробвам.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by natali 29 Чет 20 Авг 2009, 15:40

Използвала съм с баткото ,а сега още не съм и немисля да използвам.Когато сме у дома сме по гащи за навън слагаме памперс.
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by mimi281977 Пет 21 Авг 2009, 11:40

Аз използвам,вече 6 мес.гащи на Либеро,те струват около 15-16 лв/20 бр.,а ако нямам толкова пари ,взимам на Мамиа,те са 8 лв/20 бр.,но те се късат някой път ,на крачетата,а от Либерото нямам оплаквания,освен цената де Голяма усмивка
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by zornica.gencheva Пет 21 Авг 2009, 13:41

АЗ СЪМ ИЗПОЛЗВАЛА НА ПАМПЕРС ГАЩИ И СА УДОБНИ ОСОБЕНО КАТО СТЕ РЕШИЛИ ДА ГО ОТКАЗВАТЕ ОТ ПАМПЕРСА ТАКА ЛЕСНО ЩЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗДЪРЖА НА ВЪН ДЕТЕТО
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by mamazavinagi Съб 22 Авг 2009, 08:31

styyni написа:Да,определено ще ти е по-лесно със събуването и обуването.Те ще го научат да седи на гърнетото в яслата,не се притеснявай.Децата се учат едно на друго УсмивкаУспех мила! Голяма усмивка

И аз да се разпиша тук. АЗ също купувах Памперс гащи на моята Алекс, но вече само за през нощта, защото тя отдавна е без памперс- ама и слагам за всеки случай. Ако пък през деня ми се наложи някой път, да сме на гости също и слагам, за да не се изложим срам ме е . Аз лично съм много доволна от гащите на Либеро- наистина са по- скъпи, но Алекс се научи дори тях да си обува и събува сама. А за яслата не се тревожи- те там всичко ги научават. Ще видиш после в къщи няма да иска да става от гърнето дори да си е свършило работата детето- защото в яслата седят по 15-20минути на тях. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by Cveti789 Съб 22 Авг 2009, 08:48

аз лично съм доволна от гащите на памперс,но сега не съм купувала миналата година за морето бях взела,сега през деня сме по гащички кога казва че му се пика кога в гащите Голяма усмивка
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by Беата Симеонова Съб 22 Авг 2009, 10:28

Не.ние не сме ползвали Памперс-гащи нито с каката,нито с малкия Ами не знам
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by lady sibel Нед 23 Май 2010, 16:38

Все още не сме използвали,но понеже сме малки ще поизчакаме малко още.Като видях,че отзивите определено са добри сигурно като му дойде времето ще опитаме. Ползвали ли сте Памперс-гащи? 872488
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by Dani Нед 23 Май 2010, 17:15

lady sibel написа:Все още не сме използвали,но понеже сме малки ще поизчакаме малко още.Като видях,че отзивите определено са добри сигурно като му дойде времето ще опитаме. Ползвали ли сте Памперс-гащи? 872488
Да,още сте малки за такива памперси.
Ние също сме използвали такива памперс-гащи,ма общо взето не виждам смисъл....!
Те се използват когато детето вече има някакви навици(принципно) и то неволно се изпусне.
Да ,ама нали като свърши някаква "работа"в памперса,все пак трябва да се смени ....!?
Та даже взимахме памерс-бански(в яслата искаха,ма пак си беше моооооокро),ма да ви кажа файда много,много не виждам.
С памперс-гащи,памперс-бански или обикновен памперс много разлика не виждам-освен в цените-бройката(ма то пак опира до цената).
Според мен зависи според всяко дете кога ше свикне без памперс....
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by lady sibel Пет 28 Май 2010, 15:40

Да,сигурно си права Дани.Като опитна майка напълно ти се доверявам. Ползвали ли сте Памперс-гащи? 765840
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by Dani Пет 28 Май 2010, 17:34

lady sibel написа:Да,сигурно си права Дани.Като опитна майка напълно ти се доверявам. Ползвали ли сте Памперс-гащи? 765840
Е,то нищо не пречи да ги пробвате-от опит глава не боли Хихихи Намигане
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by cveteto Сря 28 Юли 2010, 22:49

Аз съм доволна от жгащите на памперс наистина вършат чудна работа. Макар че аз започчнах да ги използвам след като Ники започна да си казва , но не искаше памперси и затова минахме на гащи за спането а и понякога за навън. Макар че остава сух защото го испишквам но поне съм спокойна.
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by lady sibel Пон 02 Авг 2010, 19:24

Засега не,но вече имам желание да ги почнем,защото през деня се опитвам да изпишквам малкия.Слагаме памперси само,когато спи. Ползвали ли сте Памперс-гащи? 58058
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by iletoili Пет 15 Окт 2010, 23:39

ДА ....НО МАЙ Е ПО ДОБРЕ С ПАМПЕРС
МОЯТ СИН ОТКАЗВАШЕ ПАМПЕРС ГАЩИ ...ТАКА И НЕРАЗБРАХ ЗАЩО
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Ползвали ли сте Памперс-гащи? Empty Re: Ползвали ли сте Памперс-гащи?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите