Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

3 posters

Go down

Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? Vote_lcap67%Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? Vote_lcap33%Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? Vote_lcap0%Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 3
 
 

question Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

Писане by maggi Вто 22 Сеп 2009, 13:15

Хайде майстори готвачи, чакаме вашите отговори Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? 999340
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

question Re: Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

Писане by Lindzi Вто 22 Сеп 2009, 13:38

Не - защото не умея да готвя и взимам идеи от вас. Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? 235634
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

question Re: Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

Писане by мама Ванче Сря 24 Ное 2010, 11:26

Здравейте!Реших и аз да се включа във форума и да споделя някои мои мисли.Когато ме попитат обичам ли да готвя,за съжаление вече казвам Не!!,защото вече се превърна в голямо бреме за мен.Имам трима мъже,кото са като фуражомелки Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? 235634 Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? 98163 и лапат като за последно.Не стига,че омитат всичко,но и не ми помагат с никакви идеи.Добре,че е добрия стар форум,който ми дава идейки в трудните мигове на терзаене и мислене,за осигуряване на вкусна трапеза за моите мъже. Бихте ли искали да споделяте  вашите рецепти в своя тема? 660371 Благодаря ви от сърце!!
мама Ванче
мама Ванче
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

question Re: Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

Писане by Lindzi Сря 24 Ное 2010, 11:55

И ние благодарим.
Надявам се да ви е допаднал форума.
Аз въпреки моите гладниици също мъже, обожвама събота и неделя да правя тестяни красоти.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

question Re: Бихте ли искали да споделяте вашите рецепти в своя тема?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите