Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

+11
pumpal21
Lindzi
Xandria
sweethoney
radivdani
biberon
gerito_81
teqnstal
Дени :)
mamazavinagi
Dani
15 posters

Go down

Харесеате ли работата си?

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_lcap67%Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_rcap 67% 
[ 14 ]
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_lcap5%Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_lcap10%Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_lcap5%Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_lcap5%Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_lcap10%Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 21
 
 

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Dani Чет 20 Мар 2008, 18:20

В момента не работя Срам ме е
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by mamazavinagi Чет 20 Мар 2008, 18:32

Към момента съм в отпуск по майчинство, но иначе работя в завода за печатни платки в гр. Русе като програмист- технолог. Мога да кажа, че работата ми допада. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Дени :) Чет 20 Мар 2008, 18:38

уча и много ми харесва Намигане Намигане Намигане
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by teqnstal Чет 20 Мар 2008, 21:59

Аз работих във гръцка фурна.Бях майстор на кроасани.Но сега съм във майчинство и гледам моята малка принцеса.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by gerito_81 Чет 20 Мар 2008, 23:29

Моето не е точно работа, по скоро специализация (по-точно докторантура) в институт по ветеринарна медицина. Обожавам работата си, за това съм мечтала цял живот, но колеите са...отврат. От застаряващото кумунистическо поколение, което ходи на работа само за да мине времето. Това ме убива.
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by biberon Пет 21 Мар 2008, 00:03

В момента и аз не работя.Гледам си детето,а и чакам още едно,така че незнам изобщо кога ще мисля за работа.Сигурно след 2 години. Усмивка
biberon
biberon
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by gerito_81 Пет 21 Мар 2008, 10:59

biberon написа:В момента и аз не работя.Гледам си детето,а и чакам още едно,така че незнам изобщо кога ще мисля за работа.Сигурно след 2 години. Усмивка

е работата, да си майка никак не е за пренебрегване. Мисля че таво е най-трудната и най-слабо платена професия
Съжалявам Съжалявам Съжалявам
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by radivdani Вто 09 Сеп 2008, 07:59

По професия съм учител по география, но в момента не работя. Търся си усилено работя ,но въпреки ,че учителската професия силно девалвира ,се оказа ,че свободни места НЯМА. Има , но в другия край на София, а пък на мен ми се струва глупаво да давам половината от заплатата си за транспорт, а другата половина за такси по детски градини и частни занимални Хммм. Иначе си харесвам работата и то много, но... Тъжен
radivdani
radivdani
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by sweethoney Вто 09 Сеп 2008, 23:12

Работя като секретарка в Автосервиз и се чуствам невероятно ходя с огромно желание на работа колегите ми са страхотни както шефа Усмивка а и обожавам всичко свързано с коли
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Гост Чет 11 Сеп 2008, 21:54

Аз работя като Брокер на недвижими имоти!
Покупкопродажби и наеми!Харесва ми.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Xandria Пет 17 Окт 2008, 23:49

Работила съм какво ли не и къде ли не - гипсаджийка, камериерка, учителка,екскурзовод,работник кухня и винаги съм се отдавала на рабоата си до последно,май съм работохолик Razz
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Lindzi Вто 21 Окт 2008, 11:56

Харесвам си работата, но шефа ми е ....
Работя в Инспекция по околна среда и води, като Връзки с обществеността. Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 10911011
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by pumpal21 Сря 28 Юли 2010, 14:33

Аз в момента не работя.В отпуск по майчинство съм.Преди тоа работех във фирма за щепсели и контакти-сглобки.Много ми харесва и работата,и шефът е много разбран.Но в женски колектив ............ Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 287564
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Hello_Kitty Чет 16 Дек 2010, 21:53

Да, обичам работата си и с удоволствие я върша! Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 72741 flower
Hello_Kitty
Hello_Kitty
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by nina style Нед 09 Яну 2011, 13:00

Обичам работата си и то много. Преди ми беше просто хоби,а после се превърна в основна професия. Ако някога трябва да приключа с това незнам какво бих правила. Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 595144 Преди да започна да се занимавам с тържества съм работила какво ли не/основно пак свързано с тържествата/,но много по-досадно. Мога да работя всичко и смятам,че срамна работа няма,но едва сега се чувствам пълноценен човек и съм щастлива от това,което правя. Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 153381
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Щастливи ли сте на работното място?

Писане by Lindzi Вто 01 Фев 2011, 13:03

Ако не се чувствате щастливи на работното си място, не се колебайте да смените работата си. Все пак негативните емоции на работа се пренасят и в личния ви живот. Така че рискувайте и потърсете щастието си на друго работно място.
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 15087
Една от честите причини за недоволството на служителите са нищожните усилия на шефовете да задържат кадърните си кадри като не им предоставят необходимите условия за работа, а заплата им не отговаря на задълженията им. Много служители смятат, че заемат по-ниска позиция и получават по-ниска заплата отколкото им се полагат. Не са малко и тези, които не са щастливи от факта, че не работят това, което им е на сърце, в сферата, в която се чувстват в свои води, а работят по необходимост нещо друго – защото не могат да си намерят работа в бранша, в който искат, или заплата, която да отговаря на изискванията им. Други пък споделят, че дразнещите колеги или досадният шеф (особено, ако са ви роднини ), вечното напрежение, стресът, честото оставане извън работно време или пък еднообразието и скуката убиват удоволствието им от работата.
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 15087_1
И въпреки растящото недоволство, малко са тези, които предприемат мерки за промяна на настоящата ситуация. А причините за бездействието са много – примиряване, фактът, че сте свикнали и възприемате за нормално недоволството си от работното място, страхът от промяна и провал, съмнението да не би в другите фирми положението да е по-лошо, липсата на информация какви алтернативи и перспективи за работа имате.

Щом работата не ви прави щастливи, не се страхувайте да рискувате. В противен случай след време повече ще съжалявате, че не сте опитали отколкото, ако бяхте опитали, но бяхте изгубили. Съдбата обича смелите хора и често рискът е пътят към успеха .

Така че съберете кураж и действайте. А като за начало ви е необходима добра мотивация за промяна и стабилно убеждение, че мястото не ви е в тази фирма. Помислете за каква кариера мечтаете и каква позиция би ви помогнала да развиете вродените си таланти. Тоест послушайте добре познатия съвет да превърнете хобито си в професия. Ако ви е трудно да прецените какви са уникалните ви умения, потърсете мнение от ваши приятели, колеги, бивши работодатели или помислете кога сте били най-щастливи в работата си, кои задължения сте изпълнявали с лекота и удоволствие. Това ще ви помогне да си намерите работа, която отговаря на вашите таланти.
Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 15087_2
Не правете компромис с работата си. Тя е важна част от живота ви, от която зависи личното ви щастие, взаимоотношенията ви в семейството и т.н. Така че по-добре отделете повече време и сили в търсенето на идеалната за вас работа, така че след време с изчезването на първоначалната ви еуфория да не изчезне и щастието и удовлетворенеито ви от настоящата ви професия.

Розали
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by nina style Вто 01 Фев 2011, 13:15

Работя в Сватбена Агенция и от 7 год. съм влюбена в работат си. Не искам да си помислям,ако трябва да приключа с това някой ден. Беше ми хоби преди години,а сега вече професия. Щастлива съм дори и когато плача от нерви и напрежение. Определуно хубавите емоции са много повече от лошите. Няма работа без проблеми,но важното е всичко да е умерено.
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by petia.uzunova Вто 15 Фев 2011, 11:29

Освен ,че съм работохолик ми харесва и всичко с което се занимавам. Да работя в три фирми и за разнообразие завършвам и магистратура в момента Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 660371
petia.uzunova
petia.uzunova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by denitsapetkanska Чет 28 Апр 2011, 17:54

Az rabotq v Starbucks veche ot dve godini, mnogo mi haresva i vischki kolegi kolejki sa straotni

Аз работя в Страсбург вече от 2 години,много ми харесва и всички колеги са страхотни.
Мнението е редактирано от Admin
Писането на кирилица е задължително - точка 1.9 от
ПРАВИЛАТА!
denitsapetkanska
denitsapetkanska
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Lindzi Пет 29 Апр 2011, 08:35

petia.uzunova написа:Освен ,че съм работохолик ми харесва и всичко с което се занимавам. Да работя в три фирми и за разнообразие завършвам и магистратура в момента Какво работите и приятно ли ви е да го правите. 660371

denitsapetkanska написа:Az rabotq v Starbucks veche ot dve godini, mnogo mi haresva i vischki kolegi kolejki sa straotni

Аз работя в Страсбург вече от 2 години,много ми харесва и всички колеги са страхотни.
Мнението е редактирано от Admin
Писането на кирилица е задължително - точка 1.9 от
ПРАВИЛАТА!

А какво работите, ако не е тайна, и как ви остава време за любимите неща извън работата?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Какво работите и приятно ли ви е да го правите. Empty Re: Какво работите и приятно ли ви е да го правите.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите