Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ергенско или моминско парти? Имахте ли?

4 posters

Go down

Ергенско или моминско парти? Имахте ли? Empty Ергенско парти

Писане by sa6ito Чет 24 Сеп 2009, 15:06

Гледах „Последният ергенски запой“ и си спомних моето ергенско парти. Подвизите ни бяха далеч от тези на момчетата в Лас Вегас, но купонът си го биваше. Ергенското парти е двоен повод за празнуване – изгубена свобода и спечелена жена.

Ергенско или моминско парти? Имахте ли? 11486_0

Имам много познати от различни краища на света, но бойната ми дружинка се състои от общо 4 члена. Сформирахме я в първи клас и оттогава с момчетата сме неразделни. По ирония на съдбата трима се оженихме в една и съща година, един все още е ерген. Ергенските ни партита бяха различни като самите нас (нищо, че уж всички мъже сме еднакви!).

Първи се сбогува със свободата си П. Той има дарбата да живее живота си на максимални обороти. Обича да се наслаждава на всеки миг като за последно и няма задръжки по отношение на поведението си. Нито се интересува какво ще кажат хората. На ергенското си парти вилня като луд в популярен столичен клуб. Напи се като казак, изхарчи стабилна сума на ротативки, със стриптизьорката се раздадоха докрай и едва го спряхме да си наеме *** за през нощта.
Ергенско или моминско парти? Имахте ли? 11486_1
Самото ергенско парти беше на шест, но прибирането след него и махмурлука на следващия ден няма да ги забравя никога. П. си беше наумил, че цяла София трябва да разбере за промяната на неговия семеен статус. Крещя, стреля с газов пистолет, повръща... Дори имаше неблагоразумието да се прибере при бъдещата си съпруга, вместо да заложи на сигурно и да изтрезнее при мама. Сватбата се състоя, но жена му още му натяква за „гаменското“ поведение в онази бурна нощ.

Около четири месеца по-късно дойде и моят ред. Тогава се бях запалил по пейнтбола и с колегите редовно си организирахме мини турнири. Реших така да се сбогувам със свободата си – като спечелил поредна битка. Събрах няколко приятели и колеги на игрището за пейнтбол. Играхме до пълно изтощение, а залогът беше голям – загубилият отбор трябваше да направи стриптийз на ергенското ми парти вечерта. Аз се озовах сред лузърите, но понесох загубата с достойнство. С останалите пет момчета от отбора направихме незабравимо стриптийз шоу под бурните аплодисменти и освирквания на празнуващата заедно с мен публика. Не се напих качествено, но не съжалявам. Помня цялото ергенско парти до най-малките подробности.

М. се предаде в края на въпросната година. Жена му беше в напреднала бременност и му предстоеше зимна сватба. Той е най-кроткият и най-скромният от четворката. Категорично отказваше стриптизьорка на ергенското си парти. Искаше да се позабавляваме като „цивилизовани мъже“. Заведе ни на караоке бар. Не знам защо се беше заблудил, че с певци като нас вечерта може да протече цивилизовано, но купонът се получи. Пяхме като освирепели диви зверове, но с много желание и ентусиазъм. Нямаше пияни.

Остана един, който засега е доволен от статута си на плейбой. Поне да беше жиголо, да заработва по някой лев, но това е друга тема. Бойната дружинка е готова и за неговото ергенско парти, стига да сме между живите.


www.Rozali.com
sa6ito
sa6ito
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Ергенско или моминско парти? Имахте ли? Empty Ергенско или моминско парти? Имахте ли?

Писане by Lindzi Пет 25 Сеп 2009, 15:01

Аз нямах, но би било хубаво май да се съберем по женски и да купонясваме, ама кой да се сети??
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Ергенско или моминско парти? Имахте ли? Empty Re: Ергенско или моминско парти? Имахте ли?

Писане by lady sibel Вто 30 Мар 2010, 10:30

Не,ние със съпруга ми не сме си правили такова парти,но може би щяло да бъде забавно.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Ергенско или моминско парти? Имахте ли? Empty Re: Ергенско или моминско парти? Имахте ли?

Писане by Cveti789 Вто 30 Мар 2010, 10:39

Нямах защото бях с операция на 2 дена Ергенско или моминско парти? Имахте ли? 84556
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Ергенско или моминско парти? Имахте ли? Empty Re: Ергенско или моминско парти? Имахте ли?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите