Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обрязан или не?

+2
Mimoza
Dani
6 posters

Go down

Обрязан или не?

Обрязан или не? Vote_lcap30%Обрязан или не? Vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Обрязан или не? Vote_lcap50%Обрязан или не? Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Обрязан или не? Vote_lcap20%Обрязан или не? Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 10
 
 

Обрязан или не? Empty Обрязан или не?

Писане by Гост Пет 09 Окт 2009, 15:56

Имате ли предпочитание и защо?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Dani Пет 09 Окт 2009, 18:17

Аз гласувах с Не.
Не,че имам нещо против,ма някак ми се струва неестествено.
Преди време даваха едно предаване по тв,как обрязват деца и меко казано се потресох и не бих причинила това на детето си.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Mimoza Пет 09 Окт 2009, 19:54

не Ядосан съм , не бих го причинила на децата си
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Гост Пет 09 Окт 2009, 20:05

Вие забелязвате ли в кой раздел е темата? Обрязан или не? 101311 Идеята е да споделите с обрязан или не полов член предпочитате да правите секс(май трябва да напиша мъж,не член,че току виж някой се обидил Обрязан или не? 101311 )А на този въпрос бихте могли да отговорите ,ако имате база за сравнение Обрязан или не? 704135
А сега сериозно...и аз гледах предаването на Карбовски,всъщност не успях да го изгледам.Бях потресена.Много дълго време след това ми се гадеше при спомена от видяното.И все пак не говорим за обрязването на малките дечица.Все повече мъже прибягват до тази процедура,заради една единствена причина...ХИГИЕНА!
А иначе се заблуждават и,че обрязания член доставя по-голямо удоволствие на жената,което честно казано не е вярно и,ако има жена,която да твърди,че усещането е по-различно,то то определено се дължи на психологическа нагласа!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Dani Пет 09 Окт 2009, 20:28

Да разбирасе,то се разбира за какво става на въпрос в раздела,и аз съм написала-Не.
Просто темата ме подсети за това предаване.
А,по темата,това,че било по-хигиенично....сигурно го е измислил някой ,който го е мързяло да си дръпне кожето и да си го позамие Хихихи .Това си е в кръга на шегата,но все пак си мисля,че всеки уважаващ се мъж има добра хигиена ,дори и с кожичка.
Всъщност аз не съм виждала обрязан мъж,и ще ми е интересно ако някой сподели впечатления.

Извинявам се за тези "кожички",но ако има някакво анатомично название,аз не го знам Срам ме е
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Гост Пет 09 Окт 2009, 20:33

НАрича се препуциум!Май някой не е внимавал в часовете по биология в 8 клас! Обрязан или не? 101311
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by makka_paka Съб 10 Окт 2009, 00:47

Здравейте и от мен Обрязан или не? 84556 ! На този въпрос наистина може да отговори някой, който има база за сравнение. Аз нямам такава, но мога да споделя тук мнението на моя приятелка, която ми е разказвала, че обрязан е било по-хубаво (пробвала е и с двата вида Обрязан или не? 999340 ).
makka_paka
makka_paka
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Гост Съб 10 Окт 2009, 09:53

Такаааа и аз съм пробвала,но то се подразбира след постовете май!Единствената разлика е при оралната любов,друга няма.Убедена съм,че ако приятелката ти не знае,че е обрязан няма да разбере! Обрязан или не? 58058
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by n.n.24 Чет 29 Окт 2009, 17:21

За мен е без значение.
n.n.24
n.n.24
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by petia_18 Нед 01 Ное 2009, 16:19

не
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by lady sibel Нед 18 Юли 2010, 16:48

Моят съпруг е обрязан,при нас просто си е нещо като закон.Понеже съм от мюсюлмански произход при нас винаги има обрязване.Съпоставка не мога да направя дали е по-добър секса с обрязан или не обрязан. Обрязан или не? 34184 Обрязан или не? 34184 Обрязан или не? 34184
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обрязан или не? Empty Re: Обрязан или не?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите