Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Go down

fire ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Пет 12 Фев 2010, 20:26

Има жени, за които любовта е народна носия, ваяние на  напреходното начало.
                                                                                            
Материя върху плътта им, без която гола и уязвима би била душата им. Любов, която от самото им раждане е завещана сякаш от предците им, с неповторимият ритъм на пулса им при танца, в който се загръщат в нея. Често за цял живот. Остарява по тях, изтънява по раменете и се протърква под мишниците им. Уникалното разнообразие от украшения чезне. Кърпят я и я крепят по себе си. И има защо, защото се превръщат в поредната фигурка в носията, която остава след тях, завещана на следващите.
                                                                                         
Това са жени, за които любовта е семейството.                             
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 8d325f23e4e167a61969b3eefa6ed4e7                                                                  
Има  мъже, за които любовта е гайда.
                                                                                                      
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Gifs-animados-musica-1663472
Допират устни в нея в страстна целувка и дори не чуват живителната мелодия, която кара носиите да оживеят. Това са мъжете им. И не би ги имало тези мъже, ако ги нямаше и тези жени. И не би ги имало тези жени, ако ги нямаше тези мъже.

Има  жени, за които любовта е голотата.

ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Woman-1


                                                                                                       
Безкрайното разсъбличане. От носията. И от дрехите под нея, ежедневните. От броните на съзнанието. Разсъбличане от принципи и убеждения, от мисли, от самите себе си. До дъното, до вечното начало.

Всеотдайни са. Богини на любовта. Самата  любов. Те я създават, тя - тях.
                               
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 25800m5m5ap8eed
Няма догматично начало. Догмите са в  миксер. Миксер е пулса им. Разбиване и нежност. Чистата страст.


                                         
Има мъже-магьосници, които ги целунат - укротяват стихията.  ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 25cadc2c6246b766904127b2e688ea4e


                                                                                                                       
Има и мъже - завоеватели, за които тези жени са предизвикателство, което губи смисъл когато бъде покорено.

                                                                                         
Не би имало такива жени, ако го нямаше първия тип от тези мъже. Не би го имало вторият тип мъже, ако ги нямаше този тип жени.

                                                                                                       
Има  жени, за които любовта е като виното на празничната маса. ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 324470rz42vebxvz
                                                                                                      
                                                                                        
Започнат ли веднъж, колкото и предпазливи да са, не могат да спират до края на празника, за да не им прилошее преди края му, а този празник е животът.              
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 93340d2d920c5b07039ae0274c8353d7
                                                                     
От страни изглежда, че консумират любовта, сменят и партньори, говори се какво ли не за тях, но те придават живот на любовта. Както пиенето и веселбата - живот на виното, което не би било нищо, ако не бъде употребено.  
                                                           
Колкото и да е скъпо едно вино и колкото да му се вдига цената, докато е запечатано в бутилката, то е идея за вино, но не и самото вино. ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 30cbe0d1d31ac0ea0941e745fc56f001                                      
Трябва някой да отпие от него, също като от запечатаната любов в гърдите на много мъже, от които тези жени отпиват.ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Wine-9
                                                                              
Да, има такива мъже. Които съхраняват запечатана любов.
                                                                                               
И биха били печални, ако го нямаше този тип жени.
                                                                           
Има  жени, за които любовта е акробатика на трапец.

Сложни изпълнения под купола на световния цирк. Една грешка в любовта и е краят им. Веднъж я допускат, за разлика от всички останали.
                                                                                            
Авантюристки са, но няма по-красиво от танца на телата им във въздуха, когато летят от трапец към трапец, а опасността е реална.
                                                                                                 
Има и такива мъже.
                                                                                                 
И дори да нямаше такива жени, пак би ги имало. Както би имало такива жени, дори да нямаше такива мъже.

Но нека няма пренебрегнат пол. Защото любовта не пренебрегва.                                                                     
Наздраве! ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 493954v5pge1abf1  ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Pbucket
За всеки. Нека всеки открие своята любов, а в нея част от всички останали.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Пет 12 Фев 2010, 20:35

Един мъдър човек имал дъщеря за която искали да се оженят един богат и един беден момък.
За учудване на всички бащата отказал на богатия и когато го попитали защо постъпил така, казал следното: - Богатият е глупав и аз съм сигурен, че ще обеднее. Беднякът е умен и предвиждам, че ще достигне благополучие.
Дъщеря ми ще ...бъде щастлива с него.
ПРИЯТЕЛИ, ДА ПИЕМ ЗА ТОВА, ХОРАТА ДА ЦЕНЯТ ПОВЕЧЕ УМА, ОТКОЛКОТО КЕСИЯТА!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Пет 12 Фев 2010, 20:36

Мъже, да пием за наше здраве!
Ако ние сме здрави, ще бъдат здрави и жените ни!
Ако бъдт здрави жените ни, ще бъдат здрави всички мъже в нашия град!
Ако бъдат здрави всички мъже в нашият град, ще бъдат здравии всички жени в нашия град!
Следователно и ние ще бъдем здрави!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Пет 12 Фев 2010, 20:37

Приятели!
Истинската жена е тази, която може да съхрани любовта на мъжа в продължение на много години, а това на свой ред означава много: любяща жена, прексен човек, добра домакиня, грижовна майка.
ДА ПИЕМ ЗА ИСТИНСКИТЕ ЖЕНИ!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Пет 12 Фев 2010, 20:38

ВСИЧКИ ОБИЧАМЕ ДА ПРАЗНУВАМЕ С ПОВОД, И БЕЗ ПОВОД!
Една жаба и една змя били на един остров. Змята помолила жабата да я пренесе до брега. Тя от своя страна помолила да не я хапе. Съгласила се змята. Тръгнали към брега и на най дълбокото змята ухапала жабата и двете се удавили. Да пием за женското приятелство!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Тост за Мъжете

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:29

Да пием за това моят приятел да има винаги толкова здраве и щастие, колкото му пожелава неговата майка!

Нека винаги да има толкова пари, колкото му пожелава неговата жена!

Нека всяка вечер да се прибира у дома!

Но ако някога не се прибире, нека му пожелаем да не му се е случило това, което би си помислила майка му, а да му се е случило това, което би си помислила неговата жена!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Тост за рибаря и морковите

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:32

Всеки рибар мечтае да види в мрежата си Златната рибка;

всяка девойка мечтае да види Принца от мечтите си;

всеки младеж мечтае да види в леглото си най-прекрасната девойка на света.

Да пием за морковите! Те подобряват зрението!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Тост за Жените!

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:34

До кога пият жените математички?
- до безкрайност.

До кога пият жените химички?
- до загуба на реакция.

До кога пият жените медички?
- до загуба на пулс.

Да пием за жените физички, които пият до загуба на съпротивление!

(А жените филоложки - до пълно превръщане на всички звучни съгласни в беззвучни...)
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Един великолепен тост!

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:36

ЕДИН ВЕЛИКОЛЕПЕН ТОСТ!!

50 годишнина...масата подредена тържествено, свещите запалени, старите приятели заели местата си. Рожденничката от единия край на масата, любимия от другия. ( разликата в год е определено в полза ма мъжа)) Идва момента на тоста. Съпругът става вдига чаша:

- Аз не пия за твоите 50 г, когато си студена като таратор....не пия и за твоите 40 г когато беше още силна като добър гръцки коняк....не пия и за твоите 30 г , когато беше буйна и се пенеше като френско шампанско.....пия за твоите 20 г , когато те взех и беше като хубава сочна праскова!!!

APPLAUS)))))))

Рожденничката се усмихва мило на мъжа си и вдига чаша :

- Аз не пия за моите 20 г , когато ме взе и верно, че бях хубава и сочна праскова, но ти ме взе нагризана....не пия и за моите 30 г , когато бях буйна и искрях като френско шампанско, но ти обираше само пяната....не пия и за моите 40 г , когато бях силна като гръцки коняк та трябваше да го пиете двама....пия за моите 50 г , когато съм студена като таратор, който ти би изкусал с огромно удоволствие стига да имаше с какво.....но има добри пиячи, за които студения таратор е най – доброто мезе!!!Усмивка))))Да пием за добрите пиячи!!!Усмивка)))
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Тост за душата!

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:39

Душата има нужда от ягоди със шампанско, организмът - от водка!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Тост за Нас!

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:50

Един човек го заболяло гърлото и прегракнал. дотътрил се той до дома на лекаря и почукал на вратата. Отворила докторската съпруга.
- Съпругът ви в къщи ли е? - ИЗХРИПТЯЛ БОЛНИЯ.
Жената се огледала и му кимнала;

- Няма го. Влизай бързо, за да не видят съседите.

ДА ВДИГНЕМ НАЗДРАВИЦА ЗА ТОВА ДА СМЕ ЗДРАВИ. НО И ДОКТОРИТЕ ДА ГИ НЯМА В КЪЩИ.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire За желанията и възможностите

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:51

ИМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА СИ КУПЯ КЪЩА, НО НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТ!
ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ КУПЯ КОЗА, НО НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ!

ДА ПИЕМ ЗА ТОВА ВИНАГИ НАШИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ ДА СЕ ПОКРИВАТ С НАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Грузинска класика!

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:53

Бялата, жълтата и червената роза решили да се отдадат на морето и поели дългият път към него….По пътя ожаднели и се спрели до едно изворче, но за да им даде вода то поискало листенце от всяка….Червената веднага дала и пила вода, жълтата и бялата не дали…..На следващото изворче червената пак дала, бялата пак не дала, жълтата този път дала и пила вода….И така докато стигнали – червената навсякъде давала, бялата никъде не давала, а жълтата ту давала ту не давала…..И морето им казало:
- Теб червена розо, не мога да приема защото цялата си се раздала и си останала една гола пръчка……
- Теб бяла розо, също няма да приема защото ти от вярност към мен си изсъхнала цялата…..
- А теб жълта розо, ще взема на драго сърце…….

и наздравицата е: Да пием за жените които знаят кога….на кого…как…..колко….защо…и какво! Намигване Намигане
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Грузински тостове

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 14:55

Грузински тостове
Грузинците отдавна са признати за всепризнати майстори на изкуството да се вдигат тостове. Грузински са и познатите на всеки любител на пийването и ракийката думи ТАМАДА/почетен ръководител на празненството/ и АЛАВЕРДИ/правото на ответен тост/. Подобен афинитет към тостта имат и ирландци, французи, италианци, руснаци. Стечение на годините са се оформили неписани правила за изкуството да се вдигат тостове. Той трябва да е остроумен и недълъг - не забравяйте, че наоколо стоят хора с чаши в ръка и сигурно на някои устите са вече налети със слюнка. Никога не трябва да завършва с подкана да се пие до дъно - всеки трябва да поеме толкова, колкото му се иска. Бич за добрия тост е баналността. Друго, което задължително се избягва, е да карате някого да вдига тост.
Има задължителни правила и за ТАМАДАТА:
- да помни при кого и по какъв повод е на гости;
- да не е по-пиян, но и по-трезвен от другите;
- да е остроумен и да не заеква;
- да не е по-нисък от масата, за да може компанията да го вижда добре;
- да не се смее по-силно на собствените си шеги;
- да не спори и се бие с останалите;
- да не танцува на масата и да не пада пиян от стола;
- да помни в края на купона адреса си и името на жена си;
- да не сяда в скута на дамите;
- да не си бърше устата с вратовръзката/своя и особено чужда!/
- да не троши посудата;
- да не почва песен, чийто текст не знае;
- да не пресмята на глас стойността на яденето и пиенето по масите;
- да не яде с ръце от чинията;
- да не се заглежда по чуждите жени;
- да не ползва вилицата за диригентска палка;
- тръгвайки си, да не облича чужда дреха, дори да е по-хубава от неговата;
- по пътя за в къщи да не се къпе във фонтаните;
- да не се опитва да вдига тостове за срещналите го полицаи по пътя към дома/особено ако е с автомобил/;

***
Един лекар среща в кръчмата свой пациент, който е наредил край себе си няколко празни чаши.
- Иване, нали те предупредих да не пиеш повече от една чаша концентрат? - скарва му се той.
- Докторе, аз не се лекувам само при вас - отговаря пациентът.
Да пием за здравето на докторите и нека те бъдат все повече!

***
Един човек го заболяло гърлото и той прегракнал. Дотътрил се той до дома на личния си лекар и почукал на вратата. Отворила докторската съпруга.
- Съпругът ви в къщи ли е? - изхриптял болният.
Жената се огледала и му кимнала:
- Няма го. Влизай бързо, за да не видят съседите.
Да вдигнем наздравица за това не само да сме здрави, но и докторите да ги няма вкъщи!

***
Един човек претърпял автомобилна катастрофа и попаднал в болницата с две счупени ръце. Лекувал го добър лекар. Малко преди да го изпишат, той попитал:
- Докторе, след като ми свалите гипса, ще мога ли да свиря на пиано?
- Разбира се, че ще можете.
- Вие сте голям майстор, докторе - преди не можех да свиря.
Да пием за лекарите, които вършат чудеса!

***
Един турист бил на ескурзия в Шотландия. Завели го на прочутото езеро Лох Неси. Въртял се той край брега, разглеждал - няма никакво чудовище. Обърнал се към един местен, който кротко си пиел уискито на един стол.
- Кога излиза чудовището?
- Различно - вдигнал рамене шотландецът. - Но най-често след петата чаша...
Да пием за тези, които искат да видят час по-скоро Лох Неси!

***
Кораб попаднал на буря и потънал. Оцелели само двама моряка - без спасителни жилетки, без нищо, за което да се захванат.
- Господи - помолил се единият, - изпрати ми толкова дъски, колкото пъти ми е изневерявала жената!
От небето паднали два клечуряка, които не могли да издържат тежестта му и той се удавил.
- Господи - решил да опита късмета си вторият, - изпрати ми толкова дървета, колкото пъти ми е изневерявала жената!
Небесата се отворили и наоколо заплавали купища дървен материал. Морякът си направил сал и се спасил.
Да пием за жените, които не оставят мъжете си да се удавят!

***
Авантюристка е жената, която всяка авантюра превръща в любовна увертюра.
Да пием за жените-авантюристки!

***
Дама е всяка жена, която лиже сладоледа, а не го хапе.
Да пием за дамите!

***
Жена без грях е дамата, за която всички са слушали, но никой нищо конкретно не е видял.
Наздраве за жените, които всички са виждали, но за които никой нищо лошо не може да каже!

***
На 80-тата годишнина на Чърчил един журналист го изчеткал:
- Сър, надявам се, че ще ми разрешите да ви снимам и на вашия 100-годишен юбилей?
- Трябва много да се грижите за здравето си през следващите 20 години - отговорил Чърчил.
Мога да кажа на юбиляра на нашата маса, че съм готов да се грижа още 20 години за здравето си, за да го поздравя и на следващия му юбилей!

***
На грузинска сватба кумът вдига тост:
- Ще ви разкажа една приказка... Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай - колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност... това е дълга приказка и няма да ви я разказвам сега, а ще произнеса следния тост:
Да пием за мъжете по потници!

***
Един рицар трябвало да замине на война. Тогава той сложил девствен пояс на жена си и повикал най-верния си приятел. "Ето ти ключа от най-голямото ми съкровище - казал му той. - Давам ти го, защото не се съмнявам в твоята честност. Ако не се върна, отключи пояса една година след моята смърт." Тръгнал рицарят и след малко дочул конски тропот. Приятелят му препускал стремително след него. "Какво има? - попитал рицарят. "Станала е грешка, сър. Дали сте ми друг ключ!"
Да пием за верните приятели!

***
Има такава грузинска мъдрост: ако искаш да вземеш правилно решение, посъветствай се с жена си и направи точно обратното.
Да пием за нашите жени, които ни помагат да намираме правилното решение в сложни ситуации!

***
Моят дядо казваше: "Имам желание да си купя къща, но нямам възможност. Имам възможност да си купя коза, но нямам желание."
Нека нашите желания винаги да съвпадат с нашите възможности!

***
На въпроса "Какви жени предпочитате - блондинки или брюнетки" истинският мъж трябва да отговори: "Да!"
Да пием за истинските мъже!

***
Лети по небето голяма птица и гордо размахва огромните си крила. До нея пърха малка птичка: "Накъде летим? Накъде?" Голямата птица не отговаря. "Накъде летим?" Голямата птица бавно се обръща и гордо отговаря: "Не знам..."
Да пием за нашите ръководители!

***
Един човек си вървял през гората и намерил костенурка. А костенурката заговорила с човешки глас: "Не ме убивай и ще ти се отблагодаря!" Човекът я взел, занесъл я в къщи, нахранил я и си легнал. "Пусни ме в леглото ти!" примолила му се костенурката. Сложил я той до себе си и в този миг костенурката се превърнала в прекрасна девойка. Тогава дошла жената на човека. "Какво става тук? - развикала се тя. Човекът й разказал всичко и тя се успокоила.
Да пием за нашите жени, които вярват на всички истории, които им разказваме!

***
Живял някога богат и силен крал. Циганка обаче му развалила рахатлъка, като му предсказала, че жена му ще роди не от него. Чудил се той и решил:скрил я в най-високата кула в кралството. Но след една година тя все пак родила.
Да пием за Карлсон, който живее на покрива!

***
Животът - това е малка детска ризка, цялата оакана.
Да пием за тези дни, когато ще успеем да я изперем!

***
Да пием за хубавите хора - все пак останахме толкова малко!

***
Скачала жаба, скачала - излязла на ж.п. линията. Точно в същия момент минал влак и и отрязал краката. Запълзяла тя обратно към реката. Пълзи и мисли:"Хубави крака бяха, ще се върна за тях." Запълзяла пак към линията. Тъкмо стигнала - нов влак. Отрязъл й главата.
Да пием за това никога да не си губим главата за хубави крака!

***
На въпрос за семейния си живот един мъж отговорил, че жена му е вещица, тъщата - баба Яга, тъстът - разбойник от бандата на 40-те, а децата дяволчета...
Да пием за нашите млади да нямат такъв приказен живот, че току-виж край тях се оказала Василиса Прекрасна, а мъжът й е Иванушка глупакът...

***
Жените са цветя, а мъжете - вода.
Да пием за това на цветята по-често да им се сменя водата!

***
Жените, когато минават през рекичка, вдигат полите на роклите си.
Да пием за това нашите жени да браздят морета и океани!

***
Стоял Адам на висока планина и се любувал на прекрасния свят само с една шапка на главата. Изведнъж се появява Ева. Адам се засрамил и сложил шапката си... отпред. Ева го хванала за едната ръка, после за другата.
Да пием за силата, която държи шапката!

***
Слънцето съблича жените до бански.
Да пием за тези мъже, чиито очи греят по-силно от слънцето!

***
Драги приятели, предлагам да пием за нас, защото в такъв състав и с такова удоволствие никой няма да пие!

***
Корабокрушение. Оцелява само един англичанин. Изхвърлен е на пустинен остров. След години дрехите му стават на прах, остава само добрият стар джентълменски цилиндър. Ново корабокрушение. Оцелява само една дама. Изхвърлена е на същия пустинен остров. Англичанинът отива да я посрещне. По джентълменски се прикрива с цилиндъра. Все пак от радост протяга ръце към дамата да я прегърне.
Да пием за силата която държи цилиндъра

***
Три девойки били превърнати за прегрешения в три рози. За да възвърнат отново стария си вид, трябвало да отидат на поклонение в храма на Целомъдрения Бог, който бил на края на Голямата пустиня. Тръгнали те, но съвсем скоро (и естествено) в пустинята ожаднели. Срещнали едно кладенче. "Кладенче дай ни водичка" - помолили розите. "Ще дам водичка на тази, която ми даде листенце" - отговорило кладенчето. Първата помислила малко, дала и пила водичка. Втората си казала: "Не съм толкова жадна, ще пия по-нататък". Третата възкликнала "Как ще си давам от листенцата" и отминала. По някое време пак ожаднели. Насреща им друго кладенче. "Кладенче дай ни водичка" - помолили те. "Ще дам водичка на тази, която ми даде листенце" - отговорило кладенчето. Първата роза дала листенце отново. Втората този път дала, а третата пак не дала. И така вървели през пустинята и когато срещнели кладенче първата винаги давала, втората ту давала, ту не давала, а третата никога не давала. Накрая - в храма на Целомъдрения Бог, пристигнали една съвършено свежа ... дръжка от роза, една полу-изсъхнала, полу-проскубана роза и една съвършено изсушена ... мумия на роза.
Да пием за вечното женско недоумение, кога на кого и по колко да даваме.

***
Корабокрушение. Капитанът, мичманът и юнгата са изхвърлени в открито море. Капитанът: "Господи, прати ми толкова талпи, колкото пъти жена ми е изневерявала". Десетки талпи засипали морето. Мичманът: "Господи, прати ми толкова талпи, колкото пъти жена ми е изневерявала". Пандали няколко талпи, колкото да не е без хич. И мичманът се спасил. Юнгата: Господи, прати ми толкова талпи, колкото пъти жена ми е изневерявала". Никакъв отговор. Юнгата загинал.
Да пием за жените, които не оставят мъжете си в беда
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 15:26

Пия за това – моите истински приятели да умрат, и не просто да умрат, а да бъдат застреляни на своя 145-и рожден ден. Да бъдат застреляни от ревност, при това от основателната ревност, която са предизвикали у някоя млада и красива 19 годишна манекенка!
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 98163
В един парк, на една пейка седят млад мъж и красива млада жена. Двамата се прегръщат нежно и се целуват страстно. Около тях трепти растяща възбуда.

На следващата вечер в същият парк, на същата пейка седи същият млад мъж, но с друга красива жена и интимничи с нея в най пълният смисъл на думата.

След два дни отново в същият парк, на същата пейка седи същият млад мъж с трета красива девойка впил устни в нейните и докосващ нежно гърдите й.

Е, Господа, да пием за постоянството на мъжете и непостоянството на жените.
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 98163
Всеки рибар мечтае да види в мрежата си Златната рибка;
Всяка девойка мечтае да види принца от мечтите си; Всеки студент останал с 2 ликвидации по основни предмети, мечтае да види поне тройки в студентската си книжка,
Всеки мъж мечтае да види в леглото си Анджелина Джоли.
Да пием за морковите! Те подобряват зрението!

Стоят в една баня трима мъже – журналист, директор на пивоварна и земеделски производител. И на тримата им е до коленете – на журналиста езика, на директора корема, на земеделеца ръцете.

Да пием за онези мъже, които имат по интересни неща до коленете.
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 98163
Да пием за нашите гробове!
Гробовете в които ще положат тежките ни ковчези, направени от стогодишен дъб, които утре ще посадим от окапалите жълъди!

НАЗДРАВЕ!!!
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи 98163
Един умен човек е казал „ Нищо не съкращава животът повече, от времето което се губи между тостовете” Да пием за това да живеем колкото може по-дълго. Наздраве


Последната промяна е направена от Lindzi на Съб 13 Фев 2010, 15:30; мнението е било променяно общо 1 път
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 15:28

Една жена се омъжила с уговорката, че веднъж годишно ще излиза от къщи, няма да казва къде отива, мъжът й не трябва да я преследва и вечерта ще се връща. Младоженецът се съгласил. На първата година жената излязла, цял ден я нямало, мъжът й сдържал любопитството си. Също и на втората година, но на третата вече любопитството много замъчило горкичкия мъж и той, въпреки обещанието си, тръгна да разбере къде отива благоверната му. Тя минала през целия град, прекосила полето и навлязла в гората. Там изведнъж се превърнала в змия и започнала да съска: Ссссссссссссссс...Сссссссссссссссс...ССС СССССССССссссссссссссссссссс.
Мъжът бързо се прибрал вкъщи, приготвил вечерята и когато жена му се прибрала вкъщи, вдигнал тост: Да пием за жените, които съскат веднъж в годината и далече от къщи!
__________________
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 15:29

Грузинец произнася тост на руска сватба:
- Предлагам да пием за тези дъбове, ...
Всички руснаци вдигат чашите.
- ... от които ще направят ковчези за нашите младоженци...
Изумени всички оставят чашите на масата...
- Нека тези дъбове да растат поне още петстотин години!
Всички с облекчение вдигат отново чашите и ги изпиват на екс.

Един човек си вървял през гората и намерил костенурка. А костенурката заговорила с човешки глас: "Не ме убивай и ще ти се отблагодаря!" Човекът я взел, занесъл я в къщи, нахранил я и си легнал. "Пусни ме в леглото ти!" примолила му се костенурката. Сложил я той до себе си и в този миг костенурката се превърнала в прекрасна девойка. Тогава дошла жената на човека. "Какво става тук? - развикала се тя. Човекът й разказал всичко и тя се успокоила.
Да пием за нашите жени, които вярват на всички истории, които им разказваме!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Тостове за Любовта!

Писане by Lindzi Съб 13 Фев 2010, 15:31

Дали  ще празнуваме Деня на Свети Валентин

или Трифон Зарезан,

денят няма да мине без чаша вино, например.

Тогава тези няколко тоста могат да ви бъдат полезни.
             
             ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart              
В една от най-красивите къщи на града
живяла
разкошна девойка, пъргава като сърна
и сочна като праскова.
  Отсреща, в друг не по-малко красив дом
на този уважаван от всички град живял
един мъжествен младеж,
смел като орел и горд като Пирин.
Много често те двамата седяли всеки на своя балкон като птици в клетка
и се любували един на друг.
А какво можели да направят?
Бурен автомобилен поток разсичал улицата.
Много пъти момчето се опитвало да премине своя Рубикон,
но жестокият трафик отново и отново го отхвърлял на тротоара.
Целият в рани, бедничкият дълги часове престоявал
на бордюра пред този безпощадно кънтящ поток и с очи,
пълни с отчаяние, гледал ту звездите,
ту черните дупки на прозорците
               на къщата на неговата възлюбена.
Само една от стаите светела
и
тази светлинка сгрявала надеждата на смелия младеж
за радост за двамата.
И той разбрал как,
защото освен всички други свои качества,
той бил и много умен.
         От гърдите му се изплъзнал вик:
ами че тя е кръгла!
И той обиколил около Земята.
И сърцата им се съединили!
ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Vino





Така
           че, приятели, нека да пием за това да не ни пречат никакви прегради
           да отиваме редовно при своята най-прекрасна, най-умна, най-желана
           жена в света и да я радваме с нашата най-нежна и предана любов на
           света. И нека бъде така!





ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи HeartПотребностите
                   на душата раждат дружбата, потребностите на ума - уважението,
                   потребностите на тялото - желанието.
Трите потребности заедно
                   раждат истинската любов.
                   Да пием за това, в нас винаги да живеят всички тези потребности.

                   
                    ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи HeartКой как обича?
                   Готвачът - топло;
                   пожарникарят - пламенно;
                   фотографът - моментално;
                   сладкарят - сладко;
адвокатът - красноречиво;
огнярът - горещо;
                   счетоводителят - пресметливо;
студентът - платонично;
спринтьорът - стремително;
лекарят - смъртно;
лудият - безумно,
а глупакът като мен - обича вярно и силно.
                   Да пием за глупавата любов!
                   
                   ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart
                    Известно е, че когато Господ
                   правил жените, във всяка поставил по една бучка захар, а само
                   в една от тях сложил две. Оттогава всички мъже търсят онази
                   жена, в която бучките захар са две.
                   Да пием за онези, които са я намерили!
                   
                    ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart
                   Слабите жени изпитват страст към силни мъже.
                   Силните мъже изпитват страст към женските слабости.
                   Да пием за единството на противоположностите!
                   
                   
                   ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart
                   Има любов студентска: когато има с кого, има с какво, но няма
                   къде.
                   Има любов несподелена: когато има къде, има с какво, но няма
                   с кого.
                   Има нещастна любов: когато има къде, има с кого, но няма с
                   какво.
                   Има любов философска: когато има къде, има с какво, има с
                   кого, но защо?
                   Да пием за онази любов, която всеки от нас заслужава!
                   
                   ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart
                   Един човек попаднал на онзи свят. Вървял, вървял и гледа тълпа
                   народ, всички се бутат, а стълбите към рая така си стоят празни.
                   
                   Пита: "Какво става, бе хора, защо не се натискате за
                   рая?
                   "Ами, ето, всеки си има своя стълба, с толкова стъпала, колкото
                   жени са го обичали през живота му. Ами затова се тълпи народът
                   - кой е останал на първото стъпало, кой на второто, а кой
                   не се е и помръднал от мястото си.
                   Този тост е за тези, които ви обичат!
                   
                   ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart
                   Приятели, да излъжем смъртта и да пием за любовта!
                   
                   ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи Heart
                   В Азия има планина на Любовта. С нея са свързани много древни
                   легенди. Веднъж младият овчар и княгинята се влюбили един
                   в друг и избягали от дома. Старият княз изпратил след тях
                   потеря. Влюбените се изкачили на планината на Любовта. Слугите
                   на княза вече ги настигали. И тогава овчарят казал: Нека аз
                   да скоча пръв!
                   - Не - казала княгинята, -тогава аз ще умра от мъка.
                      И княгинята първа се хвърлила от върха надолу.
                   Овчарят погледнал нейното безжизнено тяло и се спуснал от
                   планината на любовта.
                   Сега да пием за онези мъже, които излизат първи от асансьора!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: ТОСТОВЕ за Разни ПоВоДи

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите