Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

2 posters

Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by Lindzi Пет 12 Мар 2010, 12:33

Добре дошла, мила Виле на удобното горещо столче! vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Tease
vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! CHR-SMOOCH-XKISS_CHAIR


Ето една начална порция от мен, за подгравяне vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Smile
1. Tрите имена?
2. Дата, месец, година на раждане?
3. Би ли се описала с 3 думи!
4. Какво обичаш да правиш когато си сама?
5. Коя е най-съкровената ти мечта?
6. Ако попаднеш на самотен остров какво би взела със себе си?
7. Какъв спорт обичаш и практикувала ли си нещо?
8. Какво е най-ценното ти качество?
9. Коя твоя мечта от детството ти се е осъществила и коя чакаш да се осъществи?
10. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty Re: vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by vilijov Пет 19 Мар 2010, 10:30

1. Tрите имена? Величка Йовчева Йовчева
2. Дата, месец, година на раждане? 11.11.1979
3. Би ли се описала с 3 думи! ооо,да - ината,луда и грижовна
4. Какво обичаш да правиш когато си сама? да мързелувам пред компа,тв-то или да спя
5. Коя е най-съкровената ти мечта? да имам собствена къща,по мой проект
6. Ако попаднеш на самотен остров какво би взела със себе си? детето и компа
7. Какъв спорт обичаш и практикувала ли си нещо? обичам бойните изкуства,плуването,футбола,атлетиката. Тренирала съм няколко години карате,имам син колан
8. Какво е най-ценното ти качество? хмммм,сама немога да определя,друг трябва да каже. Я ти кажи?
9. Коя твоя мечта от детството ти се е осъществила и коя чакаш да се осъществи?

да имам дете,а чакам още много други да се изпълнят
10. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота? скок с бънджи,летене с парашут,делтапланер,подводно плуване....ей такива луди работи
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty Re: vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by Lindzi Пет 19 Мар 2010, 10:43

1. Опиши съжителството ти с твоят любим с 3 думи.
2. Мечтите ти за Бобо са...?
3. Капризен човек ли си?
4. Любимо ястие и питие?
5. С какво се занимаваше преди да родиш?
6. Колко деца искаш да имаш?
7. Коя е любимата ти домакинска работа, ако има такава?
_________________
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty Re: vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by vilijov Чет 12 Авг 2010, 06:55

1. Опиши съжителството ти с твоят любим с 3 думи. vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 хммм,затрудняваш ме, vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 287564 динамика,екстремност,друго не се сещам vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 287564
2. Мечтите ти за Бобо са...? vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 да е здрав и да намери себе си в този труден живот,да се реализира!
3. Капризен човек ли си? vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 не,не бих казала
4. Любимо ястие и питие? vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 охоо,тук отговора го знаеш - пържени картофки и бира vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 98163
5. С какво се занимаваше преди да родиш? vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 работех във фирмата на свекърва ми
6. Колко деца искаш да имаш? vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 3,но май няма да е vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 749287
7. Коя е любимата ти домакинска работа, ако има такава? vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! 704135 да гладя
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty Re: vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by Lindzi Чет 12 Авг 2010, 15:39

ЗАЩО жените не могат да си слагат очна спирала със затворена уста?

Обичаш ли да четеш вицове, имаш ли любими и към коя категория спадат?

Колко яйца ти трябват, за да направиш яйчена торта или яйчен сос или крем?

Сподели рецепта на любим десерт?

Искало ли ти се е някога да цапнеш благоверния с всичка сила в десятката? А правила ли си го?

Колко дни би издържала без семейството, ако те пратят на курорт сама? Какво ще правиш по цял ден без тях?

Кога за последно отдели време за себе си?

Мечтаната професия?

И той ли си хвърля чорапите на пода? (ако не - как успя да го възпиташ, сподели ноу-хау)

След тридесет години - къде си?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty Re: vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by vilijov Пон 16 Авг 2010, 15:37

ЗАЩО жените не могат да си слагат очна спирала със затворена уста? Razz незнам,може би е някакво подсъзнателно действие

Обичаш ли да четеш вицове, имаш ли любими и към коя категория спадат? Razz чак любими не бих казала,че имам,чета които ми попаднат из вестниците

Колко яйца ти трябват, за да направиш яйчена торта или яйчен сос или крем? Razz зависи,какво количество ще ми трябва от готовия продукт

Сподели рецепта на любим десерт? Razz ооо,много са - кекс,бонбоните Рафаело,сладкия салам,ябълков сладкиш - повечето рецепти съм ги писала в дадения раздел

Искало ли ти се е някога да цапнеш благоверния с всичка сила в десятката? А правила ли си го? Razz да,опитвала съм се Срам ме е

Колко дни би издържала без семейството, ако те пратят на курорт сама? Какво ще правиш по цял ден без тях? Razz Няма да издържа и един час без детето си. Без него не тръгвам.

Кога за последно отдели време за себе си? Razz преди половин час - да се епилирам

Мечтаната професия? Razz полицай

И той ли си хвърля чорапите на пода? (ако не - как успя да го възпиташ, сподели ноу-хау) Razz оооо,даааа...аман! ПИснало ми е да ги виждам из цялата стая.... Ти ма преби heaven

След тридесет години - къде си? Razz надявам се да съм все още тук
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!! Empty Re: vilijov и тя се мъдри тука, почваме - няма хъка-мъка!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите