Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

+2
Lindzi
schatz
6 posters

Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by schatz Сря 21 Апр 2010, 14:06

Вие ли си казахте,или по подразбиране ? Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? 84556
При мен беше по подразбиране,не обичах да обсъждам тези теми с майка ми
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Re: Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by Lindzi Сря 21 Апр 2010, 14:34

И аз обсъдих темата с майка ми, преди да пристъпя към начинанието.
Поговорихме си на дълго и широко, какво е чувството, как да се пазя и т.н.
За което й БЛАГОДАРЯ!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Re: Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by lady sibel Съб 17 Юли 2010, 15:59

Аз винаги съм обсъждала темата с мама,но за това беше по подразбиране,беше ме срам да си призная.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Re: Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by bisyto Съб 31 Юли 2010, 15:19

Дори и идея си нямам мама как и кога е разбрала. Винаги спокойно сме говорили за секса, но никога не съм и казвала откога и с кого, а и тя никога и не попита. Макар че и сега не бих могла да и кажа от кога. СРАМ МЕ Е
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Re: Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by ZVEZDA Нед 01 Авг 2010, 15:38

Не е споменавала ,кога точно е разбрала.
Аз не съм й казвала нито на нея ,нито на баща ми.
Не сме говорили на тема секс.
avatar
ZVEZDA
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Re: Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by iletoili Съб 11 Сеп 2010, 14:19

аз имам майка си не само като майка но и приятелка казах и нали затова са родителите за да споделиш с тях ...да ти помогнат ...да те разберат Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени? Empty Re: Как разбраха родителите ви,че вече не сте девствени?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите