Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Удължаване на коса!

+4
Tiny
schatz
Lindzi
renima
8 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Удължаване на коса! Empty Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 22 Апр 2010, 18:44

Здравейте на всички!Аз съм Рени Мазникова и се занимавам с удължаване на коса , миглов екстеншън, изработване на опашки и бретони и какво ли оше не. на мнение съм , че без значение от годините една уважаваща себе си жена трябва да бъде перфектна и да привлича погледа. Ако темата ви харесва , можете да се обръщате към мен за всякакви въпроси относно удължаването на коса и т.н. Дано да бъда полезна на всички!Успех ви желая! Удължаване на коса! 95933 Удължаване на коса! 95933 Удължаване на коса! 95933
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Чет 22 Апр 2010, 19:11

Привет и добре дошла тук. Само снимката от настроението ще я преместим на подпис, че там се слагат малки емотиконки.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 22 Апр 2010, 19:33

няма проблеми :)
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Чет 22 Апр 2010, 19:44

Темата е наистина интересна.
Как се запали точно по удължаването?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 22 Апр 2010, 20:00

това стана преди повече от 4 години , когато удължаването на коса беше мечта за повечео момичета, реших да импровизирам и аз върху себе си с един екстеншън, бях една от малкото с такова нещо на главата си в града ни:) имам страшно много познати и приятли , бивх дългогодишен журналист съм. харесаха ме с новия ми имидж и всяка моя позната която нямаше удължение на косата поиска и тя да има такова.тогава седнах и се замислих , че след като само в един ден около 10 мацки поискаха съвсем сериозно да ги снабдя с коса, какво ли би станало ако се занимавам наистина сериозно с тази дейност ...и така. сега се радвам на успех , благодарение на многофункционалното си мислене и изобретателността ми.да правиш хората щастливи е като ги даряваш с нова визия е нещо изумително! чувствам това във сияещите очи на всяка моя клиентка...
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by schatz Чет 22 Апр 2010, 20:01

Аз имам такава коса и си я слагам и махам когато си реша(ох боже как звучи).Със едни щипчици се захваща за долния пласт коса.В Дима Стил ми излезна 600 лева.
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 22 Апр 2010, 20:16

да, наричат се клипси, малки фибички , наподобяващи фибите тик-так
за дима стил 600 лв си е цена,да
при мен удължаване на коса с клипси е общо 290 лв с 10 бр. клипси, за размер дължина на коса 50-55 см, за 60 см е 320 лв, но косата ми е канадска и е перфектна при адекватна грижа
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 22 Апр 2010, 20:17

а повярвай ми, 90 % от клиентките не знаят точно как да се грижат за косите си
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by schatz Чет 22 Апр 2010, 20:38

Ооо със сигурност,аз имах една колежка,където си я носише в чантата в едно пликче в работата да й я слагам,а тя несресана сплъстена,бутнала я като мръсно бельo вътре.Даже й се случваше да спи с нея и на сутринта да дойде отново с косата си.

А ти какво би препоръчала,лепена или с щипки?
Аз много исках постоянна,ама много ми е тънък косъма а и ми казаха,че ще си съсипя моята
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 00:30

да, мила, с кератинови кичури косата много не я препоръчвам да ти кажа искрено, ако взлезнеш в сайта ми в меню Статии, там ще прочетеш моята статия за методите за удължаване на коса. за всеки метод съм писала подробна статия.ако представлява интерес за теб - www.renikosa.com
там съм разказала за плюсовете/ско има въобще такива/ и минусите за начина на удължаване на коса с т.н. лепене.искрено ще ти кажа че този метод освен комерсиалност нищо друго не носи в себе си. като ти махнат косата след 4-5 месеца и от твойта нищо не е останало , веднага те връзват за постоянен клиент за следващите месеци, защото веднага ще искаш да се видиш с коса, поради това че почти няма да имаш нищо на главата си, и пак ще дадеш сума ти пари за коса и т.н и т. н
влез и прочети:)много неща съм написала в статията
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Tiny Пет 23 Апр 2010, 08:38

Рени мога ли да те помоля да пишеш с по-кратки изречения и да използваш препинателни знаци, за да те четем по-лесно.
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 11:03

ок,щом казваш:)
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 11:13

За всички,които не знаят все още - в моя официален сайт има рекламен банер на www.mamazavinagi.com,както моят намери място тук.Много съм благодарна на Анелия Груйчева от Дупница, която ме свърза с Бени.Пожелавам успех на всички , както и на себе си!!!
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Пет 23 Апр 2010, 15:01

Тини, препинателни знаци има, незнам какво не ти хареса в мнението на Рени.
Аз така се зачетох за тази коса, че ми стана много интересно.
За момента не бих си сложила, тъй като моята е достатъчно дълга, но пък ми е интересна темата.
Майка ми също се интересува от удължаването.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Tiny Пет 23 Апр 2010, 16:29

Нямам никакъв проблем с мнението на момичето, въпроса е в това да е лесно за четене. Защото извинете ме, ама изречение от 6-7 реда без главни букви се чете трудно и разваля иначе доброто впечатление от усърдието на момичето да успее в бизнеса си.
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Пет 23 Апр 2010, 16:30

Няма да споря за и против. А за успеха, според мен е тръгнала в правилната посока и сайтът е прелестен. Продължавай все така Рени.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 17:11

Хахаха, важното е да има точки!!! Ако някой нещо не е разбрал - да ми пише на skype - renimaznikova30:) Ще обясня лично, ако се налага!:)
Когато човек бърза, едва ли му прави впечатление главната буква:) Все пак не пиша на китайски:) А иначе съм бивш дългогодишен журналист и настоящ преподавател по икономика и право, така че едва ли пунктуацията и правописа са ми проблем:)))
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Пет 23 Апр 2010, 17:20

И аз следя темата на Рени с удоволствие и ще Ви кажа защо. Тя ми е колежка, приятелка и най-вече човек с главно Ч.
Тини, за твое сведение-Ренката много отдавна е успяла вече в бизнеса си. Аз самата съм се възползвала от нейните услуги. Купувала съм разни неща от нея. Както самата тя е писала целият град я познава и е точно така- пак ще кажа, че лично я познавам и всеки ден се виждаме в работата.

Колкото до препинателните знаци- не мисля , че забележката е много уместна. Всички знаем , че в нашето забързано ежедневие се пропускат някакви препинателни знаци.Аз самата съм пропускала, ти също и всички останали. Но искам друго да кажа Ренката е бивш журналист в нашият град, в момента е в колектива на едно списание от София, въобще аз препоръчвам този човек да намери достойно место в нашият форум. Но....целта не ми е да правя реклама на Рени Мазникова, а целта ми е да кажа, че според мен наистина такъв човек, като нея заслужава да е сред нас. Няма нищо лошо всички ние да се учим един от друг по някакъв начин, нека Рени разкаже за удължаването на косата, а ние ще разкажем за нашите любими занимания. И аз ще пожелая успех на всички нас и на Рени.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 17:23

А по въпроса за успеха - той идва при хората, които дават всичко от себе си, за да успеят! Аз не обичам да се хваля, но понеже започнахте тази тема ще кажа следното - от няколко години се занимавам с това и мога смело да кажа, че успявам. Това е видно от стотиците мои клиентки от цяла БГ и от щастието в очите им, когато си тръгват от студиото ми...
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 17:28

Благодаря ти, Ани!Ти ме познаваш добре. Не разбирам обаче, защо се обръща повече внимание на неща, които не са по темата, заради която съм тук все пак:) Нещо ми се струва, че изместихме центъра на тежестта....Предлагам да пуснем тема за правилното писане и любовта ни към българската граматика и пунктуация и дружно всички да се преместим там Удължаване на коса! 392713 ,хахахаха
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Пет 23 Апр 2010, 17:37

Ааааааа, забравих да спомена, че Рени има много добро и изтънчено чувство за хумор-ето още едно качество в нея, което ценя.
Колкото до темата, за която предлагаш, честно казано съм ЗА. Особено с това писане на латинеца, откачааааам.
Абе Рени, да те питам- маникюра при теб как беше??? Нали знаеш, че искам маникюр, но се притеснявам
да не би случайно да си изхабя и без това изхабените нокти. Та въпросът ми е- ако си направя маникюр, ноктопластика дали няма да ми повреди това на моят си нокът. Дали правилно зададох въпроса, не знам, ама дано ме разбереш какво имам напредвид.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Tiny Пет 23 Апр 2010, 18:04

ОК,няма проблем! И аз съм успяла в бизнеса си, но това не ми пречи да пиша правилно. Това е от мен, успех!
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 18:14

Кой казва, че не пишем правилно? Я, колко правилно си пишем даже, успяли сме отвсякъде, щом в това ни е проблема! Веднага го елиминираме,хахахаха!!!!!
Ани, няма какво да се залъгваме, душа. Всяка интервенция с ноктопластика не е съвсем безобидна. Но според мен на първо време трябва да си оставиш малко да ти пораснат ноктичките и тогава може пак да приказваме. Аз съм била много пъти с ноктопластика, с изграждане, с какво ли не...Но на мен лично ми пречат заради работата ми в студиото, иначе откъм красота - силно препоръчвам!!!
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Пет 23 Апр 2010, 18:18

Тини, и аз , като Бени ще те помоля да насочим вниманието съм към същността на темата все пак, а тя е да ти припомня -УДЪЛЖАВАНЕ НА КОСАТА.Ако имаш някакви въпроси, отнасящи се към темата, ги задавай без притеснение.
Аз не се съмнявам в качествата Ви. Само Ви моля да обръщаме внимание на същността.
Ренка, мерси много за отговара ти !!!
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите