Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мисия Лондон

+2
Lindzi
Ani76
6 posters

Go down

Мисия Лондон Empty Мисия Лондон

Писане by Ani76 Вто 27 Апр 2010, 21:29

МИСИЯ ЛОНДОН


Когато властната съпруга на българския президент Деворина Селянска (Ернестина Шинова) решава да даде високопоставен прием в Лондон, новоназначеният с протекциите й посланик Варадин Димитров (Юлиан Вергов) получава една-единствена задача – да уреди присъствието на Нейно Величество Елизабет II.

В Лондон Варадин се оказва обграден от безумна плеяда колоритни персонажи, между които готвачът на посолството Коста Баничаров (Любомир Нейков), актьорът-далавераджия Чаво Толоманов (Георги Стайков), огненият дизайнер (Коцето Калки), руски мафиоти, красиви жени – наемни убийци, детективи от Скотланд Ярд и не на последно място – красивата студентка-стриптизьорка Катя (Ана Пападопулу), която чисти кабинета на посланика, но всъщност работи като принцеса.

Докато се опитва да обуздае пълната анархия, царяща в посолството, Варадин вижда уникален шанс да изпълни поставената му невъзможна мисия, когато на изискан прием получава от лорд Дийн Карвър (Дейвид Колингс) визитка на агенция с контакти сред най-елитните кръгове на британското общество. Това, което посланикът не знае е, че “агенцията” всъщност предоставя услугите на двойници, които изпълняват фантазии от по-интимно естество и че зад чаровния и обаятелен образ на нейния собственик Робърт Зиблинг (Алън Форд) се крие изпечен комбинатор.

С наближаването на знаменития прием, Варадин започва да открива, че в абсурдния свят, в който се намира, колкото повече нещо се оплесква, толкова повече си идва на мястото. Принуден да играе опасна игра, посланикът се впуска в невероятно приключение, което кулминира в безумно смешен химн на човешката глупост и суета.

Във филма участват още Орлин Горанов (президентът), Томас Арана (Томас Мънроу), Славчо Пеев (консул Мавродиев), Розмари Лийч (мис Кънингам), Джонатан Райланд (Дейл Ръдърфорд), Ралф Браун (детектив Колауей). Режисьор е Димитър Митовски. Филмът е по сценарий на Алек Попов, Деляна Манева и Димитър Митовски. Продуценти са Димитър Митовски и Иван Дойков.

МИСИЯ ЛОНДОН е продукция на СИА в копродукция с UJ Budapest Film Studio, Dream Factory Macedonia Ltd., Repub Film AB и Fidelity Films, със
съдействието на Изпълнителна агенция „Национален филмов център”, Eurimages и програма MEDIA. Официални партньори са Загорка АД и bTV, с подкрепата на Bulgaria Air и KFC.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Lindzi Сря 28 Апр 2010, 12:31

Ще го гледам, щом е български и има страхотни отзиви за него.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Ani76 Сря 28 Апр 2010, 16:22

Бени, гледай го задължително, за да ми разказваш после. Аз имам много голямо желание да го гледам, но в нашият малък и скапан град нямаме нито едно кино. Ходим по Благоевграад. Ако ти кажа, че на кино не съм ходила от 2004 година, ще ми повярваш ли??
Толкова много искам да го гледам-дано го пуснат по ТВ.Мои ученички са го гледали и ми разказваха само суперлативи за него.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Dani Сря 28 Апр 2010, 17:10

И на мен много ми се гледа този филм.
Въпроса е ,че няма с кого да отида да го гледам докато малкия е на градина,та май ще чакам да го качат някъде в торент сайтовете и да го сваля.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Ani76 Сря 28 Апр 2010, 20:03

Да, и съм в такова положение Дани- Жори не е тук, приятелките са си с гаджетата, мен Боги не ме пуска никъде.Няма как да го гледам .Ако го свалиш да кажеш обезателно от кой сайт Голяма усмивка
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Lindzi Сря 28 Апр 2010, 20:07

Аз от Замунда мисля да го сваля. Иначе ми се ходи на кино, но в Бургас, има само едно с 15 места и познайте каква лудница е. Немога да се вредя, но пък мога да опитам да видя дали някой ще дойде с мен, но повечето като чуят български филм и правят физиономии.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Ani76 Сря 28 Апр 2010, 20:11

Бени, аз имам рег в замундата- дано се справя с тегленето, че не тегля принципно. А може ли филма да ми се прати на мен по някакъв начин, ако ти го изтеглиш например???
Ииииии.....направо ме уби с новината, че в такъв голям град , като Бургас нямате голямо кино.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Dani Сря 28 Апр 2010, 20:21

Ani76 написа:Да, и съм в такова положение Дани- Жори не е тук, приятелките са си с гаджетата, мен Боги не ме пуска никъде.Няма как да го гледам .Ако го свалиш да кажеш обезателно от кой сайт Голяма усмивка
Когато го засека някъде,непременно ще пиша!
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by mavi Пон 03 Май 2010, 22:36

Може да свалите филма "Мисия Лондон" от ТУК.

Грешка, това било само реклама. Мисия Лондон 59330
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Lindzi Вто 04 Май 2010, 11:05

Мисия Лондон %D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8F все пак.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by maggi Пет 19 Ное 2010, 17:04

За съжаление спряха наносет Тъжен

И все пак има ли друг торент, от който да се изтегли филма?
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by mariela82 Нед 21 Ное 2010, 15:48

Аз го гледах,но очаквах повече,като слушах всички суперлативи за него.Старите български филми са сто пъти по-добри,поне това е моето мнение.
На мен един комшия ми го даде да го гледам,но незнам той от къде го е взел.Дали го е изтеглил от някъде или и на него са му го дали.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мисия Лондон Empty Re: Мисия Лондон

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите