Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Адаптирани млека!

+3
pumpal21
petia_18
деси
7 posters

Go down

Адаптирани млека! Empty Адаптирани млека!

Писане by Гост Нед 18 Окт 2009, 18:47

Моля ви кажете ми някой използвал ли е Аптамил?Как се храни вашето бебе и по колко изяжда от млякото?
Моя син е на 2 месеца и яде по около 600мл. за 24 часа а д-ра и в таблиците пише че трябва да изяжда по 700мл и повече.Много се притеснявам че не яде достатачно а пък си наддава добре и незнам какво да правя.Ако някой може и е използвал Аптамил нека ми каже как се е хранило неговото бебе.
Благодаря предварително!!! Адаптирани млека! 853539
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by деси Нед 18 Окт 2009, 19:08

Първо не се притеснявай,детето разбира всичко.Храни сина си според неговите нужди.Тея таблици дадени за мен лично са ориентировачни.Малката я храних според това колко и се ядеше.Ако надава нормално всеки месец,значи се храни добре.Това е моето мнение.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by Гост Нед 18 Окт 2009, 19:51

Благодаря за мнението ти!!!!!!! Адаптирани млека! 684331
Все пак аз се притеснявам че понякога изяжда и по 500мл а това маи е малко за 2 месеца.Ама ще гледам как вървят килограмите и се надявам с намалянето на храната да не започне да сваля! Адаптирани млека! 145255
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by petia_18 Вто 08 Дек 2009, 14:06

Аз като родих и ми казаха,че Аптамила е било най-близкото мляко до майчиното.И да ти кажа съм много доволна от него.Вики го пи до 1 година.Не се притеснявай то детето си показва колко иска да яде.Мисля че няма дя сваля килограми,може да не качва по много.Вики дори не е качвала по много.Като ходихме на консултация три месеца беше все едни и същи килограми.
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Аптамил 1 или Лактана био!

Писане by pumpal21 Нед 23 Май 2010, 18:34

Аптамил 1 или Лактана био!
Здравейте май4ета.интересува ме кое мляко е по-добро.аптамил или лактана.моето малко съкровище е на 2 месеца.пробвахме с фризолак-запе4е се,от нан също.сега сме на аптамил 1,но 4етейки по форумите ми се струва,4е лактана био е по добро.нека по знаещите мами се включат и ми помогнат в избора.благодаря ви предварително.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by Dani Нед 23 Май 2010, 19:04

Моя син като се отби(сам на 8м),започнахме с НАН 2 и не сме имали никакви проблеми.
Моето мнение е,че всяко дете прима различните АМ по различен начин.
Обясни всичко на педиатъра ви и той ще ви предложи на-подходящото за момента мляко.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by pumpal21 Нед 23 Май 2010, 19:17

аз обясних вси4ко на доки.тя ми препоръ4а аптамила,но ве4е 2 седмици от как го пие си свива много корем4ето насилва се да ака,но на памперса няма нищо.само е напишан.затова се замислих на своя глава и 4резвшите мнения да сменя марката.а нали все пак аптамила е пребиоптик,а лактана е пробиоптик.и е био.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by Dani Нед 23 Май 2010, 20:43

Тук може да прочетете какво е пробиотици и пребиотици и как действат(За пожече инфо,ако вече не сте запозната):ТУК

Из интернет пространството,намирам много добри отзиви за ФРИЗОВОМ,против повръщане и запек.
Не мога да изкажа лично мнение,тъй като не сме го ползвали.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by pumpal21 Нед 23 Май 2010, 22:51

от фризовома се одрисквахме.изяде само една кутия.по4нах да я меся с фризолак,но неискаше да го яде.и така стоя и накрая я гвърлих.изте4е и годноста от отварянето.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by lusien Нед 23 Май 2010, 23:35

Привет и от мен! Нашето момченце пиеше само Аптамил, стигнахме даже до Аптамил 3. Наистина в началото малко се запече, но му давах известно време Лактулоза МР и се оправи. Незнам дали запека при вас е от млякото или просто коремчето на детенцето ви още не се е адаптирало към храната изобщо. От няколкото мнения на педиатри, които посъбрах, защото Марти спрях да го кърмя след 30 дни е, че Аптамила е най-доброто мляко, стига да не те притеснява цената му. Разбира се, има и други хубави млека и няма нищо лошо в това да пробваш, от кое детенце ще ти се чувства най-добре. Всъщност ако имаш намерение да го захранваш можеш да започнеш със сокчета от моркови, круша или нещо от този род. Но, най-добре си намери педиатър, на който да се довериш и да можеш да разчиташ и му сподели какъв ти е проблема, защото нали това им е работата в крайна сметка.
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by pumpal21 Пон 24 Май 2010, 11:36

съгласна съм с теб lusien.относно педиатърката съм много доволна.така отгледах баткото,който е на 5 години.имам и доверие.и двамата съм кърмила до 40 ия ден,но само с по 20 30 грама и дохранвах.големия го по4нах с нан,от който се запе4е.обърнах на фризолак и нещата се оправиха.с малкия оба4е е друго.както се казва всяко дете е разли4но.затова искам мнения относно храната.коя е по-добра
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by lady sibel Пон 24 Май 2010, 16:30

Здравей майче!Искам да кажа, че моят син е на Аптамил 2 вече и да чукна на дърво нямам никакви оплаквания.Пихме първо Хипп,което го запече,после педито препоръча Фризовом,от което бях доволна,но сама реших да премина на Аптамил.Аз поне съм доволна.Успех,дано всичко се оправи. Адаптирани млека! 387219
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by schatz Сря 06 Окт 2010, 22:57

И ние сме на Аптамил,започнахме направо с 2-ката
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by pumpal21 Сря 06 Окт 2010, 23:26

Ние вече твърдо сме се ориентирали към Nestle продуктите Адаптирани млека! 704135
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by schatz Чет 07 Окт 2010, 00:28

HAH ли беше на Нестле?Майката с която бях в стая при раждането също дава от него на детенцето си,даже май и в Токуда с това са ги захранвали
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by pumpal21 Чет 07 Окт 2010, 10:06

Да на NAN сме,даже почнахме и двойката Адаптирани млека! 704135
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Адаптирани млека! Empty Re: Адаптирани млека!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите