Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хомеопатията като метод на лечение!

+9
cveti555
mimka
Ani76
desimon
Lindzi
iva
деси
teqnstal
Schatzе
13 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Нед 23 Мар 2008, 12:00

Какво мислите за този вид лечение?Аз водя малката си дъщеря но от скоро и нямам кой знае какви впечатления освен че ако не помогне няма да навреди.
Вие сте?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Нед 23 Мар 2008, 22:12

Аз лекувам сина си само с хомеопатия и съм много доволна.Просто не мога да си простя,че сринах имунната система на детето си с антибитиците,докато не открих хомеопатичното лечение.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Schatzе Пон 24 Мар 2008, 00:41

Ние правехме много чести възпаления на ушите. Лекар УНГ каза, че е от 3-та сливица и искаше да я вадим. Без гаранция обаче че няма да се появи отново. Заведох го при една друга УНГ, която знам, че лекува само с хомеопатия - и ето четвърти месец откакто пием тоя сироп за намаляване на 3-тата сливица, а той дори не ми се е закашлял.
Как де не вярвам сега.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Пон 24 Мар 2008, 07:21

alex1701 написа:Ние правехме много чести възпаления на ушите. Лекар УНГ каза, че е от 3-та сливица и искаше да я вадим. Без гаранция обаче че няма да се появи отново. Заведох го при една друга УНГ, която знам, че лекува само с хомеопатия - и ето четвърти месец откакто пием тоя сироп за намаляване на 3-тата сливица, а той дори не ми се е закашлял.
Как де не вярвам сега.
Ние имаме същите проблеми с ушите и 3-та сливица.Как се казва сиропа за намаляване на 3-та сливица?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Пон 24 Мар 2008, 11:59

milansys написа:Аз лекувам сина си само с хомеопатия и съм много доволна.Просто не мога да си простя,че сринах имунната система на детето си с антибитиците,докато не открих хомеопатичното лечение.
И аз скапах имунната система на моята дъщеря с антибиотици и от съвсем скоро се лекуваме с хомеопатия.Кога забеляза резултатите цлед колко време от началото на хомеопатичното лечение
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by teqnstal Сря 02 Апр 2008, 08:21

Аз също съм за хомеопатията.Ако не помогне поне няма да навреди.


Последната промяна е направена от teqnstal на Сря 16 Апр 2008, 05:58; мнението е било променяно общо 1 път
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by деси Чет 03 Апр 2008, 19:19

Ето тук има инфо

И ние от скоро се лекуваме с хомеопатични лекарства.За сега има ефект но до кога незнам.Поне няма да ни навреди.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Пет 04 Апр 2008, 09:29

Момичета да ви попитам някоя ползвала ли е мехлема на Пашкулев за хрема и ако да какви са ви отзивите.Ние сме малко болни с хрема от почти 2 седмици а от онзи ден и кашлица и незнам какво да правя хомеопата ми каза каво да давам но май не се повлия от това и ми препоръча този мехлем но никъде неможах да го намеря
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by iva Сря 16 Апр 2008, 14:07

Да ви кажа честно аз съм малко раздвоена.Габка има инфекциозно - алергична астма-прави тип алерг. реакция към бацилите или може само от сопол че да направи спазъм.По принцип заболяването има добра прогноза ,защото като е здрава няма пристъпи и като пораства трябва да изчезнат.Преди да призная и пред себеси че детето има астма провеждахме хомеопатично лечение.Кога се повлиявахме ,кога не и при първата пневмония лекарката -хомеопат ми каза да й давам Вентолин-сироп за бронхиален спазъм-и същата вечер спахме в спешен детски кабинет.Аз работя в бърза помощ , знам как да реагирам и пак предпочетох да стоя в болницата.Много важно е лекарят независимо какъв да е добър в поставянето на диагнози.От тогава провеждам профилактика за пристъпите с лекарства от общата медицина и сме по добре .Е не че не боледува но пристъпите са доста ограничени .Надявам се да отшумят тези работи.Внимавайте при кого ходите и не си давайте парите излишно cuni
iva
iva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Schatzе Чет 24 Апр 2008, 23:29

milansys написа:
alex1701 написа:Ние правехме много чести възпаления на ушите. Лекар УНГ каза, че е от 3-та сливица и искаше да я вадим. Без гаранция обаче че няма да се появи отново. Заведох го при една друга УНГ, която знам, че лекува само с хомеопатия - и ето четвърти месец откакто пием тоя сироп за намаляване на 3-тата сливица, а той дори не ми се е закашлял.
Как де не вярвам сега.
Ние имаме същите проблеми с ушите и 3-та сливица.Как се казва сиропа за намаляване на 3-та сливица?

Здравей milansys! Извини ме за забавения отговор. Сиропа се казва EROLIN, а капките са LYMPHOMYOSOT. Питай вашия педиатър, макар, че нашия не ги беше чувал. То сега са толкова много. Но преди 2 седмици го водихме на преглед при педиатъра и като го прегледа каза: `Откакто съм лекар на това дете, за пръв път сливиците му са без всякакъв секрет.`
Не знам дали наистина е от сиропа. Но само факта, че не се е разболявал - нито от гърло, нито от уши, ме навежда на мисълта, че наистина има ефект. Дано да ви помогне и на вас. cuni cuni cuni
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Пет 25 Апр 2008, 07:32

alex1701 написа:
milansys написа:
alex1701 написа:Ние правехме много чести възпаления на ушите. Лекар УНГ каза, че е от 3-та сливица и искаше да я вадим. Без гаранция обаче че няма да се появи отново. Заведох го при една друга УНГ, която знам, че лекува само с хомеопатия - и ето четвърти месец откакто пием тоя сироп за намаляване на 3-тата сливица, а той дори не ми се е закашлял.
Как де не вярвам сега.
Ние имаме същите проблеми с ушите и 3-та сливица.Как се казва сиропа за намаляване на 3-та сливица?

Здравей milansys! Извини ме за забавения отговор. Сиропа се казва EROLIN, а капките са LYMPHOMYOSOT. Питай вашия педиатър, макар, че нашия не ги беше чувал. То сега са толкова много. Но преди 2 седмици го водихме на преглед при педиатъра и като го прегледа каза: `Откакто съм лекар на това дете, за пръв път сливиците му са без всякакъв секрет.`
Не знам дали наистина е от сиропа. Но само факта, че не се е разболявал - нито от гърло, нито от уши, ме навежда на мисълта, че наистина има ефект. Дано да ви помогне и на вас. cuni cuni cuni


Благодаря много!Ще се консултирам с личния лекар и ще започна да му давам,дано да има като при вас ефект.
Нека този светъл празник Възкресение Христово да ви донесе много здраве,щастие и любов Хомеопатията като метод на лечение! 465484
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Lindzi Пон 09 Юни 2008, 15:07

Моя син също много често се разболява - първо прави тежка форма на отит, а след това кашлицата неспира със седмици и сме все на сиропи от рода на Кларитин, Аериус - против алергия, но непомагат. Последно ми казаха, че имунната му система е толкова разбита, че само някой да кихне и той е готов. Започнах да му давам имуно кидс бор и се каня да го заведа на лекар в края на месеца, да му направят пълен преглед. Но въпроса ми е - дали се води детето болно или може и здраво да е и пак да отидем на хомеопат?
От годинка някъде от един вирус, започна да получава подкожни ечемици на очите, които са много болезнени, и могат да доведат и до влошаване на зрението в по късен етап. Какво ли не пробвах, къде ли не го водих да го гледат на лекар - няма и няма. Накрая се консултирах по интернет с лекар-специалист, който ми препоръча едно хомеопатично лекарство. И да ви кажа имаше ефект - е не от първия път, но го пи в продължение на 4 месеца и сега вече, да чукна на дърво, от около месец не му са се появявали.
Затова съм склонна да го заведа и на хомеопат, да го ликувам за тези кашлици и настинки въобще.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by desimon Пон 09 Юни 2008, 15:11

тези сиропи са противоалергични те не лекуват кашлицата мойта голямата ена тях от бебе почваме да ги пиеме от средата на април до края на юни
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Ечемиците

Писане by Lindzi Чет 02 Окт 2008, 10:42

Имаме проблем с ечемиците - някъде четох за Silica, но като питах в аптеката, казаха че не са чували за такова хомеопатично. Знаете ли откъде мога да го намеря. Спешно ми трябва, и знам, че ще помогне за премахването на тези омразни образувания на очите на Лазар!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by desimon Сря 19 Ное 2008, 10:03

да ви кажа сега каката искара гнойна ангина със страшни налепи беше по сливиците и висока температура като отидохме на първият преглед аз си поисках хомеопатия докито ме погледна малко на криво ама ми изписа четри вида зрънца и не вярваха че ще помогне но уви .
Вчера бях ме на контрола последна и докито неможе да повярва че сме се оправили без антибиотик
ако искате после ще напиша лечението Аз съм Българче
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Lindzi Сря 19 Ное 2008, 16:24

Какво после - пиши веднага! Усмивка
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by desimon Чет 20 Ное 2008, 21:56

меркуриус15 -4пъти по 5зрънца
бела дона 15 -4пътипо 5зрънца
хомеожен за гърло през един час
poumon histamine15 само сутрин по 5зрънца
apis mellifica30 само вечер по 5 зрънца
и след това лечение influenzinum15 това е имуно стимолант само в неделя по 5зрънца
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Lindzi Пет 21 Ное 2008, 10:51

Мерси много - дано помогна на една дружка с този лек! Наздраве
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Гост Вто 10 Фев 2009, 17:37

И аз много съм доволна от хомеопатията помагалание много пъти.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Ani76 Вто 24 Мар 2009, 11:13

Мисля,че е добра алтернатива.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by mimka Чет 09 Апр 2009, 19:09

Здравейте момичета!Извинявам се,че съм на различно от вас мнение но за всяко детенце си има различно хомеопатично лечение.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ПРЕГЛЕД ОТ СПЕЦИАЛИСТ.МЕРКУРИУС Е ДВА ВИДА В БЪЛГАРИЯ .СОЛУБИЛИС И КОРОЗИВУС.АЗ ПОСЕЩАВАМ ХОМЕОПАТ ОТ 5ГОДИНИ.ЛЕКУВАМ ДЕЦАТА СИ ОСНОВНО С ХОМЕОПАТИЯ.
mimka
mimka
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by cveti555 Пет 10 Апр 2009, 08:42

Наистина лечението за всяко детенце е строго индивидуално. На едно помага дадено лекарство ,а на друго не. И за това мисля че трябва лекар да прецени точно от какво ума нужда детето, за да има наистина полза от хомеопатията.
А иначе и аз съм ЗА.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Ruseva Съб 19 Сеп 2009, 14:19

Аз също съм за Хомеопатията.
Ruseva
Ruseva
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by silvenaiv Съб 26 Сеп 2009, 08:33

Аз съм твърдо ЗА хомеопатията.От бебета ги лекувам с хомеопатични лекарства и съм супер доволна.Вече са на почти пет години и през цялото това време са пили не повече от 1-2 пъти антибиотик.
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Lindzi Съб 26 Сеп 2009, 11:11

Не съм против - с определени хомеопатични средства лекувам подкожните ечемици на детето, а мен при настинки и грипове - с Осцилококцинум.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Хомеопатията като метод на лечение! Empty Re: Хомеопатията като метод на лечение!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите