Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Препарати за почистване от които сме доволни!

+26
pumpal21
mirinda77
mavi
lady sibel
desssito
Беата Симеонова
mariela82
cveteto
vilijov
blueflower
maggi
DoDenCe
lusien
mimi281977
ment
zornica.gencheva
iletoili
styyni
aallyy
Lindzi
флоресита
Dani
cveti555
деси
Schatzе
mamazavinagi
30 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mamazavinagi Пет 27 Юни 2008, 14:18

Всички ползваме разни препарати, за почистване, някой сполучливи,други не чак толкова.
Реших, че тук можем да си споделяме за тях, или по- скоро за тези дето вършат работа. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Schatzе Пет 27 Юни 2008, 14:50

За сега за петната съм най-доволна от Препарати за почистване от които сме доволни! 200_aС него почиствам всички петна на малкия. Като беше бебе - всичките му лигави накисвах във `vanish` . За по-голям ефект обаче ги слагах за по 2-3 дни, като всеки ден сменях препарата. Наистина почиства.
Сега обаче много се цапаме с neskuik и от една приятелка взех едни кърпички на `perilis - spot cleaner` за премахване на петната. И постоянно имам в мен ткива. Натъркваш и после направо в пералнята. Вярвате или не не остават дори тревни петна.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by деси Пет 27 Юни 2008, 15:22

И аз като Алекс използвам "Вениш"за петна и съм много доволна.А бани и мивки за дезинфекция мия с "Доместос",много миреше ама поне става чистои дезинфикцирано.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveti555 Пет 27 Юни 2008, 16:55

Препарати за почистване от които сме доволни! Dom Препарати за почистване от които сме доволни! 153381
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Dani Пет 27 Юни 2008, 17:14

И аз съм доволна от Доместос.За веро най ми допада- Пур. Що се отнася за препаратите за петна,вече нищо не купувам от тук.Мъжо ми купува от Италия на много по-добра цена с много по-добро качество.
Ето това:
Препарати за почистване от които сме доволни! Pictur32
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by флоресита Сря 22 Окт 2008, 00:59

доволна съм много от два препарата -единия е обезмаслител,казва се "Meglio",прави мазнините сами да си говорят.От както го открих миенето на фритюрника например не е 4ак толкова неприятно.Другата гадна работа в къщи според мен е миенето на проорците,тук горещо препоръчвам препарата"Clean",той е с алкохол и се изпарява бързо,става много лесно,пробвайте!
флоресита
флоресита
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Чет 18 Дек 2008, 10:18

Записах си някои и ще ги пробвам, аз използвам "Ваниш" за цветно и бяло пране.
Омекотители - всички видове, както и веро, сменям марките, нямам любима, напоследък взимам тези с ябълка или балсам-ябълка.
Прах за пране - взимам отново за цветно и бяло, като цветното е някоя обикновена опаковка, а бялото - използвам на "Ариел" и "Персил" - за сега съм доволна от вторият.
Единствено съм доволна от ЦИФ - измива всичко!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by aallyy Нед 21 Дек 2008, 17:56

Аз пък досега от праха за пране, който продават по тукашните магазини никак не бях доволна. Нито от течните, нито от гранулираните. Сега на беба пера дрехите с един израелски прах "Сано" и на същата фирма има и препарат срещу петна. Много съм дволна, не захабява дрехите, а и всичко изпира и ухаят на хубаво.
Мъжът ми донесе един гръцки прах "Скип" и от него съм доволна. Вярно скъпичък е но пък е много икономичен и всчико изпира.
За почистване на пода използвам " Доместос" много миреше на хлор и от главата ме боли и сега го смених с "Мистър Пропър"
А веро предпочитам "Ехо", защото от другите препарати много ми изсъхват ръцете.
Само не съм си намерила подходящ препарат за паркета Хммм
aallyy
aallyy
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveti555 Пет 02 Яну 2009, 17:13

Аз си чистя паркета с "Мистър Пропър", който става за тази работа.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Гост Чет 12 Фев 2009, 17:27

и аз съм за МЕГЛИО И ЦИФ
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Пет 13 Фев 2009, 13:04

Сега намерих страхотен - "Доместос Зироу" - черен за банята е идеален и без труд всичко почиства.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Гост Съб 21 Фев 2009, 18:47

Доместос Циф
http://surcare-bg.com/baby_29.php
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 16:28

Polyrapid, от него банята става страхотна, а мивката е все така чиста и водата се стича без да оставя капчици дори до 5 дни. Просто е страхотен препарат .
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 16:37

Фрош и Клийн! Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by styyni Чет 04 Юни 2009, 20:13

Доместос Зироу,Циф и Фрош.Супер изчистват без много усилия Голяма усмивка
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by iletoili Пет 12 Юни 2009, 09:50

прах  за  пране   -Ариелза  почестване   на  пода- Бингосил (розовия)  или мистър Пропър
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by zornica.gencheva Нед 21 Юни 2009, 23:33

ЗА ПЕТНА ИЗПОЛЗВАМ ВЕНИШ,ЗА ОГЛЕДАЛА И ПРОЗОРЦИ KLIN МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ,ЗА ПАРКЕТА СИ КУПИХ СТИИН МОП
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by ment Пон 22 Юни 2009, 08:09

Посочили сте много добри препарати, които и аз самата използвам. Евала
Исках да добавя Медикс за инокс. Много съм доволна, без много труд успявам лесно да си почистя кухн.котлони и най-важното е че не се драскат
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mimi281977 Съб 04 Юли 2009, 12:38

вениш,доместос,и м-р пропър
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by lusien Нед 05 Юли 2009, 22:53

Ей, това "Meglio"-то наистина е върха. Няма нещо мазно или загоряло, което не може да се измие. Направо разказва играта на фритюрника, измивам го за нула време Razz
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by DoDenCe Вто 07 Юли 2009, 14:25

Meglio,CIF и Cilit Duo са препаратите,които използвам основно за почистване на кухнята,банята и тоалетната,а за ламината постоянно ги сменям.
DoDenCe
DoDenCe
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by maggi Вто 22 Сеп 2009, 18:24

Доместос, Циф, пробвах Бингосил и ми хареса. За паркетите - Медикс, за прозорци - Фрош.
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by blueflower Вто 22 Сеп 2009, 21:54

Всички видове препарати на Сано!
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty препарати за почистване от който сме доволни

Писане by Гост Сря 23 Сеп 2009, 16:12

ДАВАМ 6-ЦА НА "МЕГЛЬО" КАКТО ЗА ПОЧИСТВАНЕ В КУХНЯТА ТАКА ИЗА ВАДЕНЕ НА БЛАЖНИ ПЕТНА ОТ ДРЕХИТЕ ОСОБЕНО ОТ ТЕЗИ НА МАЛЧОВЦИТЕ/ЧИСТИЛА СЪМ ДОРИ И ПО-СТАРИ ПЕТНА ОТ ДРЕХИТЕ/ПРЪСКАШ ВЕЧЕРТА И ПЕРЕШ СУТРИНТА.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Сря 23 Сеп 2009, 16:51

Препарати за почистване от които сме доволни! C4f7dc6b95b9fa803a086351e177e3a4 - от този препарат съм много доволна. Взех го от една приятелка, а има толкова много приложения...измих прозорците и пода, след това полях цветята - вместо да се хвърля течността, действа като тор.
Всичките му съставки са на природна основа и не
замърсяват околната среда. С него може да се почистват: стъкло,
порцелан, дърво, керамика, плочки, подове, автомобили, машини,
боядисани повърхности и други. Препоръчва се употребата му при пране на
бели тъкани и на материи с трайни багрила. Почиства петна от дрехите.
Изчиства налепите и по самата перална машина. Ползва се и в машини за
миене на съдове, и за измиване на хладилници, фризери, аквариуми. В
същото време е толкова деликатен, че се ползва и за измиване на ръцете,
като не уврежда, а подхранва кожата. Ползва се и като тор за
подхранване на растения. Разтваря се в студена и в топла вода и се
отмива напълно. Употреба: За всекидневно почистване
на бани и тоалетни - разтвор 1:8 (ЛОК към вода) За прозорци - 3 - 5
капки ЛОК и 500 мл вода в една пръскалка, напръскава се и се обърсва
със суха кърпа За отстраняване на налепи по санитарен фаянс - разтвор
1:1:1 (ЛОК към оцет към вода) За стъкла на автомобили - 5 капки в
резервоарчето на чистачките За боядисани повърхности и подове - в 5 л.
вода се поставят 1-3 чаени лъжички ЛОК За хладилници и фризери - в 5 л
вода 2-3 чаени лъжички ЛОК За отстраняване на петна от кръв, химикал и
др. - поставя се от концентрата върху петното, оставя се да попие и се
изпира За измиване на плодове и зеленчуци - разтвор 1:8 Като шампоан за
кучета и котки за измиване на аквариуми - в 5 л. вода се разтварят 5
чаени лъжички ЛОК За измиване на аквариуми - в 5 л. вода се разтварят 5
чаени лъжички ЛОК, аквариумът се измива и се изплаква три пъти обилно с
вода За подхранване на растения - 1-2 лъжички ЛОК в 5 л. вода и се
поливат веднъж месечно За отстраняване неприятен мирис от краката -
след измиването стъпалата се подсушават и намазват с концентрат ЛОК
като с крем. Опаковка: 1 л.
http://ekomag.com
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите