Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Изоставени деца!

5 posters

Go down

Изоставени деца! Empty Изоставени деца!

Писане by pumpal21 Пет 18 Юни 2010, 22:18

Какво мислите за майките,които раждат и изоставят децата си?Аз не одобрявам подобни дела.мисля,4е е по-добре да не се правят,след като знаят,4е ще ги изоставят.Тези де4ица после страдат заради немърливостта на родителите си.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Изоставени деца! Empty Re: Изоставени деца!

Писане by styyni Пет 18 Юни 2010, 22:30

За съжаление България е на първо място в Европа по изоставянето на деца до 3-годишна възраст Изоставени деца! 81492 Това не са майки,нямам думи Изоставени деца! 771875 Изоставени деца! 434526
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Изоставени деца! Empty Изоставените деца на България

Писане by Lindzi Сря 30 Юни 2010, 13:13

„Изоставените деца на България” вече имат своя страничка в интернет, която Яна Домусчиева и „Движение на българските майки” създадоха:

http://mogilino.wordpress.com/За-блога/

Поздравления за чудесната инициатива и от все сърце: дано в близко бъдеще всички изоставени деца у нас да имат истински дом.

27-годишната Яна Домусчиева е и авторът на тази статия, публикувана в БГпост:

http://opinions.bpost.bg/story-read-14692.php

Трябва да призная, че не бях чела нещо по-силно и по-задълбочено до този момент.

Иска ми се цялата история да завърши ако не с холивудски хепи енд, то поне с един скромен, но важен успех - да се преборим за тези деца от Могилино.
Наистина, тяхната трагична съдба е само частичка от страданието на десетки хиляди деца в неравностойно положение и на стотици хиляди хора с увреждания в България, но ако успеем сега, Могилино може да се превърне в един успешен модел, по който да действаме в бъдеще.

Източник
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Изоставени деца! Empty Re: Изоставени деца!

Писане by lady sibel Чет 19 Авг 2010, 14:29

Да,това е нещо много лошо.Но едва ли има майка,която би искала наистина да си изостави детето.Незнам,но сигурно има и изключения.Не го пожелавам и на най-големия си враг.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Изоставени деца! Empty Re: Изоставени деца!

Писане by silvia kirilova Чет 18 Ное 2010, 10:54

Изоставени деца! 145255 Da protiv sme vsi4ki,no nikoi neznae kakvi pri4ini ima edna maika za da si izostavi deteto. Изоставени деца! 640374


Да против сме всички, но никой не знае какви причини има една майка, за да си изостави детето.

Мнението е редактирано от Admin
Писането на кирилица е задължително - точка 1.9 от
ПРАВИЛАТА!
silvia kirilova
silvia kirilova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Изоставени деца! Empty Re: Изоставени деца!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите