Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес?

+3
nina style
Nada
pumpal21
7 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес? - Page 2 Empty Re: Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес?

Писане by MartaMartina Пон 24 Яну 2011, 14:24

Много благодаря за мненията, които получих. Кои помогнаха, кои не, но важно е времето, което е отделено за да ми се отговори на нещо, което ме интересува. Четох много, даже вече може да се каже, че съм експерт в тази област и как се правят пари от мрежов маркетинг и се захващам.

Още една седмица, до края на януари включването е безплатно, като поне аз избрах този дистрибутор за спонсор тези момчета nwa. Виждат ми се най-стабилни, а пък и имат горе-долу еднаква бизнес стратегия с моята.

Успех на всички и тази тема може да се заключи вече.
MartaMartina
MartaMartina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес? - Page 2 Empty Re: Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес?

Писане by Lindzi Пон 24 Яну 2011, 16:36

Темата ще остане отключена, може пък щом сте решили да правите бизнес с тази фирма, тук да споделите след това вашите впечатления от нея и как се развивате там?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес? - Page 2 Empty Re: Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес?

Писане by Nada Пон 24 Яну 2011, 19:43

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес? - Page 2 153381 Пожелавам ти успех, Марта!Ще се радвам да споделиш мнение във форума.Само за "експерта"(ако влагаш наистина смисъла ,който има думата) не съм съгласна-доста годинки ще ти трябват за да постигнеш това!!!МЛМ е простичък бизнес, но не е лесен,ако искаш да си истински мрежовик!!!
Nada
Nada
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес? - Page 2 Empty Re: Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес?

Писане by MartaMartina Сря 26 Яну 2011, 15:26

Засега всичко е много яко. Човекът, който ми е спонсор е много приятен и отзивчив. Каквото съм попитала, това ми е отговорил. Получавам и страшно много мейли с информация за фирмата, а има и онлайн семинари, на които се обсъждат начини за продажби, как се работи със системата и така нататък.
MartaMartina
MartaMartina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес? - Page 2 Empty Re: Какво е нужно, за да започнете собствен бизнес?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите