Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

5 posters

Go down

 На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? Empty На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

Писане by pumpal21 Сря 20 Окт 2010, 18:25

На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?  На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? 704135
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

 На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? Empty Re: На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

Писане by styyni Сря 20 Окт 2010, 18:31

Бях на 26г  На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? 84556 Подарък от едно гадже  На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? 84556
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

 На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? Empty Re: На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

Писане by Cveti789 Сря 20 Окт 2010, 18:52

9 КЛАС БЯХ
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

 На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? Empty Re: На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

Писане by Dani Пет 12 Ное 2010, 20:42

Нямам точен спомен,но някъде когато бях на 19-20г
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

 На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? Empty Re: На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

Писане by Buntarka Чет 21 Юли 2011, 15:11

преди около 7-8 год. си купих първите телефони.
Buntarka
Buntarka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

 На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон? Empty Re: На колко години за пръв път се сдобихте с мобилен телефон?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите