Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

+4
Cveti789
pumpal21
styyni
valentina71
8 posters

Go down

heart Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by valentina71 Вто 09 Ное 2010, 22:03

Здравейте на всички.Тук съм нова и съм дошла да споделя своята радост.Историята ми е такава-Още от съвсем малка много исках да имам момиченце,мечтаех си за нея.През 1991 родих първия си син,но си казах,че второто ще е момиче..Когато ходих на ехограф отново, ми казаха момче и много се натъжих,и през 1993 се роди вторият ми син.Мъжа ми беше много щастлив,че съм го дарила с две момчета,но в душата ми далеч не бе така,бях в депресия,но не се отказах.През 1995 забременях за 3 път,и когато ми казаха МОМИЧЕ аз тотално откачих,и тръгнах да купувам всякакви неща за момиченце.Когато навлязах в 8 месец,взех да получавам болки,и една вечер бяха толкова силни,че ходихме в спешното.Доктора каза че бебето се е оплело около пъпната връв,и по добре да го извадим за да не се мъчи.Родих Май 1996 година дъщеря си,със спешно цезарово сечение.Когато се събудих ми казаха че малката има и проблем със сърцето и е много зле,бях отчаяна,и плачех постоянно.Няколко дни след това дъщеря ми почина,от тогава света се срина пред очите ми, Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 81492 и изгубих всякакви надежди за друго дете,но ето че през Февруари 2010 забременях,не можех да повярвам че ми се случва за 4 път,единствено ме беше страх да не ми се роди трето момче,или пък отново болна дъщеря. Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 145255 Но ето че на 1 Ноември 2010 се появи на бял свят моята дългочакана дъщеря,и батковците са много щастливи че имат сестричка.Не мога да опиша каква радост е за мене тя,моето дългоочаквано момиченце.Родих я с операция,тъй като и предишната ми дъщеря бе с операция,и не можеше да родя нормално.Когато се събудих,бях сама,и по едно време дойде сестрата при мене и ми каза ЧЕСТИТО МАЙЧЕ,ИМАШ ПРЕЛЕСТНА ДЪЩЕРИЧКА.Идеше ми да крещя от радост,за момент забравих за болките и страданията си,плаках от щастие.Мъжа ми също дойде доволен при мен,и ми каза РАДВАМ СЕ ЧЕ СЕ РОДИ МОМИЧЕ,И АЗ ЧЕСТНО СЕ НАДЯВАХ ДА Е МОМИЧЕ,ЗАЩОТО МОМЧЕТАТА СА МИ ОМРЪЗНАЛИ Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 101311 Не знам какво да кажа повече,освен че съм най-щастливата майка на света.Обичам те Габриела Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 765840
valentina71
valentina71
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by styyni Вто 09 Ное 2010, 22:16

Честита рожба да е жива и здрава и много да Ви радва Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 751560
Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 18519_476_m

Миличка съжалявам за загубата на Валентина,но ти си силна жена горе глава и се радвай на хубавите моменти със семейството ти Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 765840
Ще се радвам,ако се включиш и в другите ни теми да се опознаем Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 999340
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by pumpal21 Вто 09 Ное 2010, 22:21

Първо ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС Вал!Честита ти дъщеричка!Четейки поста ти сълзите ми потекоха.Историята ти е невероятна,много радостна и много тъжна.Но аз мога да ти кажа само едно:Радвай се на прекрасните дечица.Аз също като теб имам син и с второто забременяване вътрешно си мечтаех да е дъщеря,но уви,пак се роди момченце.Незнам дали ще имам смелост за трето,поради същата причина като твоята.Още веднъж мога да кажа радвай се на живота и децата.Те са ни най-големият дар в живота.Ако искаш можеш да се присъединиш към нас ЕТО ТУК! Всяка една от нас разказва за това,как е минал денят и или просто разговаряме за дадени теми!С една дума лафим си.Ще ни бъде приятно да се присъединиш.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by Cveti789 Сря 10 Ное 2010, 07:26

Честито да са ти живи и здрави и трите децата.Много да те радват.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by silvenaiv Сря 10 Ное 2010, 08:28

Честита дъщеричка и от мен!!!
Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 79438484
Да са ти живи и здрави и дъщеричката и момчетата и много да те радват!

Добре дошла сред нас.
За теб са..
Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 1367707
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by Dani Сря 10 Ное 2010, 10:04

Честита дъщеричка!
Да са ви живи и здрави дечицата и много,много да ви радват.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by iletoili Сря 10 Ное 2010, 15:42

ЧЕСТИТА РАДОСТ И НИКОГА НЕ ГУБИ НАДЕЖДА ЗА КАКВОТО И БИЛО Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by valentina71 Сря 10 Ное 2010, 18:20

Благодаря ви,много за пожеланията,и за топлото посрещане Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 400822
valentina71
valentina71
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by Lindzi Сря 24 Ное 2010, 19:19

Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса! 1122544


ЧЕСТИТО ЗА ТВОЯТА СБЪДНАТА МЕЧТА - НЕКА ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА, ВЕСЕЛА И С МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА, ЗАЕДНО С БРАТЯТА СИ И ВСИЧКИ КОИТО ГИ ОБИЧАТ!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Хора мечтата ми се сбъдна,наистина има чудеса!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите