Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъщеря ми не иска да се храни

3 posters

Go down

question Дъщеря ми не иска да се храни

Писане by valentina71 Сря 10 Ное 2010, 18:39

Малката е на 9 дена,и онзи ден се разболя.Отначало беше само кашлица,но снощи дигна температура и то висока,и аз много се уплаших,беше към 2 през ноща,и тя ме събуди от плач,баща и спеше като къпан.Беше цялата червена,а когато я докоснах гореше направо,имаше 39.4 десети.Веднага събудих мъжа ми плачейки.Закарахме я в спешното прегладаха и и биха някакви инджексия,и ни казаха да я закараме на личната лекарка БИЛО ПРОСТО ВИРУС,ДА НЕ СМЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЛИ.. Дъщеря ми не иска да се храни 771875 Сега днес я закарахме на личния лекар,изписа и лекарства и каза да я пазим много.Проблема е там че не иска да яде,с голям рев и давам лекарствата,но няма как.Страх ме е само да не и стане нещо,защото днес като опитах да я накърмя и тя отказа,и най-голелямото ми притеснение е да не се случи нещо с малката,просто какъв ад беше когато дигна Т,и аз се уплаших много-какво ли не милсли не ми минаха през главата,викам си край изпуснахме я..Не знам вече какво да напрявя не иска да яде,само взимва лекарства,пазя я като очите си,но явно не съм добра майка,щом детенцето ми е болно.Толкова ми е тежко за Габи,препочитам да ми прави всеки ден по 100 бели,отколкото да я гледам така болна,а когато плаче ми се къса сърцето за нея.. Дъщеря ми не иска да се храни 83224 Дъщеря ми не иска да се храни 595144
valentina71
valentina71
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

question Re: Дъщеря ми не иска да се храни

Писане by Lindzi Сря 10 Ное 2010, 19:30

Прочетох поста ти мила, но видях и линийката и предполагам че пишеш така, защото си загубила най-свидното на този свят.
Но, искам само да ти кажа, че НЕ СИ ЛОША МАЙКА - това че се е разболяло детето ти, не можеш да носиш такава вина, защото нямаш власт над това, което се случва на всички ни.
И ти мила сигурно знаеш, но ако не - всеки който е болен, няма апетит. Така организма се бори, нищо няма да стане на детето без храна, но вода, течности трябва непременно да приема.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

question Re: Дъщеря ми не иска да се храни

Писане by Dani Сря 10 Ное 2010, 19:48

Напълно съм съгласна с мнението на Lindzi.
Нормално е когато на детето не му е добре,да отказва храна.
Разбираемо е ,че си притеснена,но така е при децата.
Пожелавам скорошно оздравяване!
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

question Re: Дъщеря ми не иска да се храни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите