Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сърцето ми се къса от мъка!

4 posters

Go down

fire Сърцето ми се къса от мъка!

Писане by valentina71 Чет 11 Ное 2010, 21:54

С дълбока скръб съобщавам че утре стават 14 години и половина без моята свидна дъщеричка,която не успя да види нищо от този тежък живот,на успя да види братята и сестричката си,но аз вярвам че ако беше жива щеше много да я обичаш слънчице.Родих я в един слънчев ден през месец Май 1996 година,но слънцето угасна за мен,когато ми казаха че няма спасение за момичето ми.Почина няколко дни по късно на 12 Май 1996.От тогава мира нямам,сърцето ми е разкъсано на милиони частици,и всяка от тях обича дъщеря ми по милион пъти.Липсваш ми дъще,където и да си,аз винаги ще те нося в сърцето си,ти ми даваш силата напред по пътя да вървя,съжелавам че не можах да те отгледам,да направя от тебе човек,да ти се отблагодаря за миговете в който ме дари с усмивката си,и със топлите очички който сякаш ми казваха "Обичам те мамо,ще се срещнем в един по добър свят".Не знам как да ви опиша каква болка беше за мене когато я погребваха,как виках и крещях да не ми взимат слънчицето.Съсипана съм,малката ми дъщеря ми дава сили да продължа напред.Утре мило мое дете вместо да навършиш 14 години и половина,да ти купя подарък,аз трява да ида на гроба ти,да ги поднеса цветя,и да си поплача за това че те нямам душичке,за това че не мога да ти поприказвам,да те прегърна,и да те целуна скъпа моя.Мама все още ще чака мига в който ще дойдеш пораслана,ще отвориш вратата и ще ми кажеш МАМО ПРИБРАХ СЕ,аз да те прегърна и да започнем нов живот заедно със сестричката ти,батковците ти и баща ти.Винаги ще те помня златенце мое,ти си моето талисманче,което винаги ще крия надълбоко в сърцето си.Обичам те съкръвище,върни се Валентинка,мама е пуста без теб.
Добрите хора не умират,не се превръщат в пепел нито в дим,след себе си оставят топла диря,и честен път по който да вървим..
Сърцето ми се къса от мъка!  72741 Сърцето ми се къса от мъка!  81492 Сърцето ми се къса от мъка!  81492 Сърцето ми се къса от мъка!  81492 Сърцето ми се къса от мъка!  595144 Сърцето ми се къса от мъка!  595144 Сърцето ми се къса от мъка!  595144 Сърцето ми се къса от мъка!  595144 Сърцето ми се къса от мъка!  595144
valentina71
valentina71
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

fire Re: Сърцето ми се къса от мъка!

Писане by pumpal21 Пет 12 Ное 2010, 16:59

Здравей Валя!
Тъжна ти е историията,даже пак си поплаках,но знай че живота продължава.И моята майка е загубила две близначета момченца,когато са били на месец. Сърцето ми се къса от мъка!  145255 И още говори за тях,знам тежко ще ти е,но бъди силна.Имаш си малка дъщеричка,която в момента има най-голяма нужда от теб Сърцето ми се къса от мъка!  999340
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

fire Re: Сърцето ми се къса от мъка!

Писане by Lindzi Пет 12 Ное 2010, 21:20

Има един филм "Докоснат от ангел" - дали го гледате?
Много помага и казват толкова мъдри неща!
АЗ знам че след като си отидат, хората стават ангели - малки духчета, които бдят над нас.
И твоето момиченце ще остане завинаги в твоето сърце.
Но ти имаш и други, за които да се грижиш. Не я забравяй, поднасяй й цветя, тя би искала да продължиш напред и да не си тъжна.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

fire Re: Сърцето ми се къса от мъка!

Писане by schatz Нед 14 Ное 2010, 14:47

Мила Валя,съжалявам за загубата ти!Сигурно няма по-страшно нещо от това да загубиш детето си.
Тя винаги ще бъде с вас,ще ви гледа и ще ви се радва,не сте я загубили,тя живее във вас!
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

fire Re: Сърцето ми се къса от мъка!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите