Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Красива на Нова година

3 posters

Go down

Красива на Нова година Empty Красива на Нова година

Писане by pumpal21 Пет 17 Дек 2010, 01:49

Как да си красива на Нова година? С неотразимо излъчване, празнично
настроение и разкрасителен ритуал. Посветете няколко часа на красотата
си непосредствено преди празника и покажете най-красивото от себе си в
новогодишната нощ.

Красива на Нова година 10637_0

Поверието, че както я посрещнеш, така ще ти върви през цялата година, важи в пълна степен и за красотата. Ако си неотразима в новогодишната нощ, ще си красива през цялата година. Доказано е! Затова си направете един бърз разкрасителен ритуал и посрещнете 2011-а като истинска дама.

Два-три часа, посветени на вашата красота – ето ги:

  • Spa процедура: 20-30 минути
Сауна или парна баня,ароматерапевтичен масаж или ароматераапевтична вана – топ spa процедури за релакс преди тежката новогодишна нощ.
Стресът
и умората нямат място на новогодишната трапеза. Заменете ги с празнично
настроение и прилив на енергия, с които ще ви заредят 20-30 минути в
сауната, парната баня, ваната или в ръцете на опитен масажист.


  • Красива на Нова година 10637_1
  • Ексфолиране и подхранване на кожата на лицето и тялото: 20-30 минути
Не се съмнявам, че вече сте започнали да използвате специална защитна козметика за зимата.
Въпреки това всяка допълнителна грижа ще се отрази благотворно на
кожата на лицето и тялото ви. Като начало ексфолирайте, за да премахнете
повърхностния слой мъртви клетки. След това нанесете хидратираща или подхранваща маска за лице и лосион или крем за тяло. За финал използвайте обичайните си кремове за лице.

  • Маникюр&Педикюр – 30-40 минути
Ако
нямате време да посетите маникюристката си или по принцип сами се
грижите за маникюра и педикюра си, време е да изпълните и тази част от
новогодишния разкрасителен ритуал.

След като си направите основен маникюр в домашни условия, непременно се възползвайте и от нашите идеи за празничен маникюр. Не пренебрегвайте стъпалата, въпреки че ще останат скрити в затворени обувки или ботуши. Направете си педикюр-стъпка по стъпка.


  • Новогодишна прическа – 20-30 минути
Разгледайте нашите предложения за новогодишни прически. Ако намерите своята, опитайте да си я направите сами. В случай че не можете да укротявате опърничавата си коса, надявам се, че имате записан час при фризьорката си?

  • Новогодишен грим – 20-30 минути
Нова година е! Бъдете смели и предизвикателни. Направете си новогодишен грим, с който да сте звездата на нощта, но... без да стигате до откровен кич.

Красива на Нова година 10637_2

  • Стайлинг за новогодишната нощ – 10-15 минути
Тази година сме ви улеснили максимално с конкретни предложения, съобразени с мястото, на което ще празнувате:в ресторант,в диско клуб или на домашно парти.

Източник!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by nina style Пет 17 Дек 2010, 12:27

Много хубава темичка. Красива на Нова година 25291
Това много ми хареса - Поверието, че както я посрещнеш, така ще ти върви през цялата година, важи в пълна степен и за красотата. Ако си неотразима в новогодишната нощ, ще си красива през цялата година. Доказано е! Затова си направете един бърз разкрасителен ритуал и посрещнете 2011-а като истинска дама. Аз миналага година празнувах в къщи с гости и почти нямах време за прически и гримове. Ами вярно си е поверието,защото цяла година все нямах време за екстри. Тази година ще поправя грешката си.
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by nina style Пет 17 Дек 2010, 17:43

Поне след нова година ще можем да се похвалим с снимчици. Иначе от миналата мога да се похваля само с престилката. Красива на Нова година 5054
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by pumpal21 Пет 17 Дек 2010, 18:08

Абе какво да ти кажа,то ние жените май само с престилки,прахосмукачки и тенджери можем да се хвалим Красива на Нова година 392713
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by nina style Пет 17 Дек 2010, 18:13

Ами и ти си права,но за тази нова година престилката не ми се вписва на тоалета,който съм си приготвила. Така че ще пропусна премяната с нея. хихихих Красива на Нова година 387219
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by pumpal21 Пет 17 Дек 2010, 18:42

Ами то и аз така ще гледам да я докарам,доколкото това ми позволи Красива на Нова година 287564
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by nina style Нед 09 Яну 2011, 12:45

Момичата как мина новата година? Аз да се похваля успях най-после да си сложа новите ботушки,които си бях купила два мес. преди това и просто нямаше къде да ги сложа. Само дето нямам нито една снимка с тях. Тезни дни ще кача снимка на тоалета,който замести домашните дрехи и престилки. Красива на Нова година 392713 Лелеле до къде я докарахме да си вадим новите дрехи само за празници. Красива на Нова година 84556 Поне при мен е така зимата.
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by lady sibel Нед 09 Яну 2011, 14:14

И аз макар и късно да се оплача,нямах време да се нагиздя,може би тази година не бях с много приповдигнато настроение, много скромна и мълчалива дори бих казала.Ами ще видим как ще мине годината.Както и да е доброто и злото вървят ръка за ръка.Исками се да повярвам,че 365 дена ще ме сполети само радост,но не е така,Е,здраве да е.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by nina style Нед 09 Яну 2011, 15:00

Аз пък до последно нямах настроение за празнуване,но за сметка на това си прекарах чудесно. Със сигурност едва ли ще мине чудесно цялата година,ами дано да мине по леко.
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Красива на Нова година Empty Re: Красива на Нова година

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите