Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро

2 posters

Go down

Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро Empty Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро

Писане by meki1975 Чет 17 Мар 2011, 09:57

Искам да попитам ас сам диаветичка тип 1 и съм на инсулин от четри месеца и ми престои инвитро,имали риск да си направия. А имам огромно желание и ас да си имам едно детенце .Много щте съм ви благодарна ако някой ми пише по тази тема.
meki1975
meki1975
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро Empty Re: Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро

Писане by Lindzi Чет 17 Мар 2011, 12:59



Колко пъти на ден взимате инсулина и какви са вашите дозировки?

По принцип няма проблем да направите инвитро, има проблем за вас, не за детето и за успеваемостта.
При евентуална бременност, трябва постянно да се наблюдавате, защото може да настъпят проблеми за вас, да се увиличи дозировката и т.н. но това че сте диабетик, не е причина да не можете да се подложите на ин витро.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро Empty Re: Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро

Писане by meki1975 Чет 17 Мар 2011, 14:00

Четри пъти на ден си слагам инсулин. Актрапид.6-4-4 и вечер 14 инсулатард.
meki1975
meki1975
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро Empty Re: Рискове при бременност с диабет тип 1 и инвитро

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите