Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко често посещавате фризьор?

+29
desi borisova
Беата Симеонова
mimi281977
Тони-Рая
descata
ssoonniiaa
mimka
Raleto
Ванчето
Мисис *Здраве*
didoni 27
qna_georgieva
cveti555
mariq13
Tery76
Lindzi
styyni
Дени :)
Xandria
Bubsi
desimon
gerito_81
mamazavinagi
bambolina
Cveti789
деси
momoni
mavi
Dani
33 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by cveti555 Съб 07 Мар 2009, 15:06

Честно да ви кажа ,не ходя! Имам приятелка фризьорка и тя идва вкъщи. Не обичам салоните. Като се съберат повече от две жени и става голям клюкарник! Супер натоварващо и отегчително!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by qna_georgieva Съб 07 Мар 2009, 22:49

momoni написа:Зависи,но на 2 месеца веднъж.
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Lindzi Съб 07 Мар 2009, 23:01

Много рядко ходя - обикновено майка ми ме подстригва, тя е завършила фризьорство, но понякога за разнообразие отскачам до салоните за красота.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Гост Нед 08 Мар 2009, 21:20

всеки месец!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty КОЛКО ЧЕСТО ДА СЕ ПОДСТРИГВАМЕ

Писане by Cveti789 Съб 28 Мар 2009, 07:08

Колко често да се подстригваме?


Колко често посещавате фризьор? - Page 2 8147


Косата ни, особено пролет и есен се изтощава, а от друга страна – искаме да сме свежи и красиви винаги. Един от начините е да се подстрижем и да се подстригваме редовно. Но колко често? Все пак едно посещение на фризьор варира между 10 и 30 лева, при по-елитните коафьори и до 100!
Специалистите съветват дори да сте с дълга коса да подрязвате връхчетата й поне на около 30-40 дена един път. Това е важно и за да предотвратите цъфтеж и нежелано оплитане на косите.
При по-късите прически подстригването може да е дори на 25-30 дена. Но всичко зависи и от темпото, с което косата ви расте, което е строго индивидуално за всеки.

www.az-jenata.com
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by didoni 27 Съб 28 Мар 2009, 12:39

На 2-3 месеца, защото за месец косата ми не е пораснала въобще и нищо няма да остане като я подстрижа.А за боядисването -правя го в домашна обстановка.
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Мисис *Здраве* Съб 28 Мар 2009, 12:56

Аз ходя рядко на фризьор, не защото не искам а защото нямам нужда от ходене всеки месец. Не си сменям често прическата, не се боядисвам, не се къдря, не правя редовно специални прически. Но ако някой е с кичури например естествено че ще ходи по-често в зависимост от това колко бързо расте косата. 
Аз не съм съгласна с твърдението на фризьорите, че косата трябва да се подстригва (само връхчетата) всеки месец. Че как ще израстне тя? А и като няма цъфнали крайчета няма нужда. Когато обаче косата цъфти често, то тогава е наложително заради естетическият вид на косата, а и за да се предпазва от накъсване. Но когато косата не цъфти често, и няма нужда от боядисване то мисля че ходенето на фризьор трябва да е по-нарядко. Всичко е строго индивидуално. 
А иначе мен ме кефи да ходя на фризьор във салон. Какво по-хубаво нещо от това поне за половин час да се оставя в ръцете на фризьора да се погрижи за мен, да си поклюкарстваме, да обсъдим мъжете(и нашите, и чуждите). Затова трябва да се ходи в салон където имаш познат фризьор и можеш да си говориш с него/нея. Това си е моето лично време и предпочитам да си го изкарам приятно.... 
Мисис *Здраве*
Мисис *Здраве*
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Ванчето Пон 30 Мар 2009, 17:43

Аз самата съм фризьорка,но да си призная откакто родих само веднъж съм се подстригвала,покрай малкият нямам време да отида до салона Срам ме е .
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Raleto Вто 12 Май 2009, 16:57

Усмивка Аз ходя през 2 месеца, а може и през 1 зависи колко време имам.
Raleto
Raleto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by mimka Вто 12 Май 2009, 17:11

[b]ВСЕКИ МЕСЕЦ
mimka
mimka
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Гост Вто 12 Май 2009, 17:15

Преди да забременея ходех през 2 дни на изсушаване и задължително в месеца веднъж за постригване,но сега ходя на 2 месеца веднъж Срам ме е . До като порасне бебка така ще е Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Гост Сря 13 Май 2009, 09:12

Не посещавам!Сама се грижа за прическата си!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Гост Нед 17 Май 2009, 18:33

гледам да не минат повече от 2 месеца за посещението ми при фризьора,но иначе през останалото време сама се грижа за косата си изправяне,къдрене...
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by ssoonniiaa Нед 17 Май 2009, 23:26

Иска ми се да ходя по-често,но все не остава време
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by descata Пон 18 Май 2009, 22:33

на 2 месеца веднъж ходя за подстригване и боя,а понякога сама се боядисвам
descata
descata
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Тони-Рая Вто 19 Май 2009, 08:27

Преди бях доста редовна,а и работех в козметичен салон.Сега по нарядко на 2-3 м.един път Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by mimi281977 Съб 23 Май 2009, 09:15

ходя всеки месец
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Беата Симеонова Пет 17 Юли 2009, 01:37

На месец,месец и половина за подстригване и на 5-6 месеца за кичури!
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by desi borisova Вто 28 Юли 2009, 15:11

Хода през два три месеца само за връхчетата.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by natali 29 Вто 28 Юли 2009, 15:39

Веднъж на един-два месеца
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by blueflower Нед 02 Авг 2009, 14:59

Ходя всеки месец.
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by maggi Пет 05 Ное 2010, 15:51

През два-три месеца посещавам, за да ми освежи прическата.
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by iletoili Съб 06 Ное 2010, 23:00

През два-три месеца посещавам Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко често посещавате фризьор? - Page 2 Empty Re: Колко често посещавате фризьор?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите