Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника!

2 posters

Go down

star 8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника!

Писане by Lindzi Пет 07 Мар 2014, 09:53

1. Запиши й песничка или малка поема
На теб може да ти се струва лигаво, но на нея със сигурност ще й хареса! Коя жена не би оценила, че собственоръчно си й написал песничка или поема. Да звучи идеално от страна на рими или ритъм изобщо не трябва да е твой приоритет. Просто излей чувствата си към нея и това ще бъде достатъчно, за да направиш празника запомнящ се!

2. Напиши го в небето

Подобни надписи се правят от малък самолет, който можеш да наемеш, за да напише в небето с помощта на разноцветни газове твоето послание към Нея. Просто я изведи на разходка в парка, подари й червена роза, погледайте небето заедно и само изчакай... Реакцията със сигурност ще ти хареса!

3. Напиши го с бонбони върху леглото
Прибери се предвидливо преди нея от работа с куп бонбони в ръце. Отиди в спалнята и направи нужното, а след това почакай търпеливо прибирането й. Не познавам жена, която да не обича сладко… Било то за хапване или някой сладък жест. А това 2в1 без съмнение ще предизвика нейното щастие!

4. Билборд
Тук една кратка разходка също би била добър сътрудник. Хвани я за ръка и се разходете из града. Може дори да се престориш, че си забравил за празника й. Убеди я да смените обичайния маршрут, ако се наложи. Неочакван жест… Неочаквано добра изненада!

5. Напиши го с шоколад върху палачинките й
Какво прекрасно събуждане би било, ако е придружено със закуска и кафе в леглото. Това обаче не би било достатъчно романтично, нали? Стани преди нея, направи й страхотни палачинки и излей чувствата си върху тях под формата на… шоколадово сърце, например! Също така, няма да я обидиш, ако декорираш подноса с любимото й цвете!

6. Разхвърляй бонбони и рози из цялата къща

Вместо да й подариш обичайния букет от рози и кутия с бонбони под форма на сърце, защо не ги използваш по НЕпредназначение. Използвай фантазията си. Разхвърляй ги из стаите, на най-неочаквани места. Изненадите са хубаво нещо, особено ако са навсякъде около нас.

7. Колаж
Вземи много ваши снимки. Най-различни! От най-хубавите до най-скучните ви моменти. Усмихнати, смешни, случайни, нейни, твои. Но най-вече общи! Вземи голям картон и направи колаж с тях. Нарисувай различни сладки личица, сърчица, животинки или каквото успееш. Това, направено лично от теб, със сигурност би я зарадвало!

8. Направи нещо собственоръчно

Каквото и да е! Изработи й картичка, набери й цветя, направи й коктейл, кексчета или пък някакво бижу, дървена кутийка... Всъщност няма значение, стига да е направено с помощта твоите две ръце и силните ти чувства към нея.

9. Остави малки благодарствени бележки, залепени из цялата кола и апартамента
Измисли различни кратки послания, с които да й благодариш за всичко, което прави за теб. Няма значение какво ще пише или какъв ще е почеркът ти. Дори не се старай да пишеш хубаво. Просто ги напиши на различни лепящи се листчета и налепи всяка мебел вкъщи. Залепи на огледалата в колата й, на волана, на лоста. Няма по-добър подарък от признанието, а колкото по-хаотично, толкова по-интересно, нали?  

10. Изпрати й нещо по куриер. Независимо на какво разстояние от теб е тя
Любимите й бонбони, любимите й цветя, акомпанирани от сладко писъмце от теб с пожелание и поднесени неочаквано. И то пред всичките й колежки или приятелки? Супер! Каква мила изненада и дори няма да се налага да им разказва!

Има хиляди начини да изненадате своята дама, просто гледайте да изберете най-подходящия за нея и да страните от еднообразието!
Най-прекрасния подарък за една жена в крайна сметка винаги са били и ще бъдат три неща – внимание, признание и любов!  
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

star Re: 8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника!

Писане by Lindzi Пет 07 Мар 2014, 09:59

8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника! Chestit-8-mart
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

star Re: 8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника!

Писане by Lindzi Пет 07 Мар 2014, 10:07

8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника! 601202_561794487187889_2054019194_n

Обичам жените, обичам ги лудо! 
Жените приличат на някакво чудо! 
Жените ме карат да пиша поема, 
Жените ме карат на път да поема, 
Жените поемат ме – без да ги карам, 
С жените е лесно шест малки да вкарам, 
Жените са моя любим шоколад - 
Две следи отпред, две следи отзад… 
Д2 и Део, и ето че пея - 
Що пея, бе? Просто си нямам идея! 
Тез ноти отвътре ми идват изглежда - 
Обичам жените – от тяхната вежда, 
До тяхното пръстче със нокът изгризан! 
Обичам във тях като вкъщи да влизам, 
Обичам да лягам на тяхната цица, 
Обичам и боб да ми сипват в паница, 
Обичам лъжите им – толкова сладки, 
Обичам и техните тайни тетрадки, 
В които разказват за мен и за него, 
Историйки сглабят – подобно на “Лего”! 
Обичам жените, когато са руси, 
Устата обичам, която се муси, 
А после шепти и целува вълшебно - 
Целува на едро, целува на дребно, 
И аз се превръщам в оргазмени крясъци, 
Превръщам се в стон от побъркващи тласъци, 
И става ми толкова кама и сутрешно, 
Обичам жените – и външно и вътрешно! 
Обичам жените и техните фокуси - 
Грима да оправят, червилото, кока си, 
Изкуствени мигли, гърди силиконови - 
Стотици дьо тени и хиляди фонове… 
Толкова средства във секс инвестирани - 
Обаче, признавам, го правят с разбиране! 
Обичам жените със поглед премрежен, 
Обичам играта на силен, но нежен, 
Обичам жените със ген флиртаджийски, 
Приятелки първи с езичета змийски… 
Обичам жените да черпя със уиски - 
Обичам ги крейзи, и секси, и риски! 
Звездите с онуй романтично мъждукане 
От първото здрасти до второто чукане! 
Обичам страстта да е още зелена, 
Обичам с любов да говорят за члена 
С онези редовни лъжи в дължините… 
Дори и да пукна – обичам жените! 
Обичам ги мокри, обичам ги голи, 
Обичам жената за още да моли, 
И с вик любовта да превръща във течност! 
Обичам ги днес. 
И утре. 
И вечно.


Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

star Как празнуват осми март по света

Писане by pumpal21 Пет 07 Мар 2014, 12:12

В различните страни по света отбелязват по различен начин осми март, а в някои той е заменен с други женски празници.
В Германия осми март е получил разпространение след обединяване на Източна и Западна Германия. Дотогава той се празнувал в Източна Германия, а в Западна изобщо нямало такава традиция. След това обаче празнуването замряло и за женски празник в Германия се счита денят на майката, който се празнува през май.
В Русия осми март е най-тържественият ден за жените. Те очакват не само цветя като израз на любовта към тях, но и подаръци от силните си половинки. Рускините радват мъжете си със специално приготвена вечеря за празничния повод, а неомъжените дами се събират да празнуват с приятелки.
В Полша също се спазва традицията, останала от социализма, да се подаряват цветя на жените на тази дата, и да се правят банкети и романтични вечери.
8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника! Shampansko_devoika
Във Виетнам е прието да се празнува осми март от две хиляди години насам. Но преди векове този празник се е наричал денят на паметта на сестрите Чанг.
Сестрите Чанг били храбри девойки, които застанали начело на освободителната война на виетнамския народ срещу китайската агресия.
Когато войската им била обкръжена, сестрите Чанг се хвърлили в река, за да не бъдат пленени. След победата на социализма този ден плавно преминал в деня на жената.
Във Франция не е прието да се подаряват цветя за осми март, там, както и в Германия, отбелязват почитта към жените през май, а любовта се демонстрира на Свети Валентин.
В Италия се празнува осми март, но само от жени. Те си правят банкети, на които не допускат мъже. Тези банкети винаги завършват с посещение на клуб за мъжки стриптийз, тъй като в този ден входът за дами е безплатен.
Смята се, че истинският кавалер е този, който даде на дамата си възможност да напише осем свои желания на лист, които той да изпълни за празника й.
Букетът за женския ден се подарява рано сутринта, най-добре е да бъде поднесен в леглото. Сред най-популярните подаръци за осми март е кутията шоколадови бонбони във вид на сърце, а най-желани от дамите за този ден си остават бижутата.
ИЗТОЧНИК:ТУК!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

star Re: 8-ми март - 10 оригинални начина да честитиш празника!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите