Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Go down

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков Empty Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Писане by mamazavinagi Нед 23 Мар 2014, 11:22

Известният народен лечител Петър Димков предлага следната рецепта за отслабване, обявена от корифеи в бранша като най-добрата и най-полезна за организма:
Ден 1. Един килограм варени картофи – без добавена сол.
Ден 2. До три кофички кисело мляко. Ако имате непоносимост към този продукт, заменете го с овесено мляко (4 с.л. почистен овес се слага да заври в 1 литър вода, докато зърната се отворят. Подсладете с мед, ако искате). Може да го заместите с тиква – варена или печена.
Ден 3. Плодове и зеленчуци – 1,5 кг. Най- добре да се консумират сурови.
Ден 4. Компот или тиква – варена или печена.
Ден 5. Варени яйца – 3 броя.
Ден 6. Плодове и зеленчуци – 0,5 кг .
Ден 7. До три кофички кисело мляко. Друг вариант е 300 грама варено пиле или тиква – варена или печена.
Ден 8. Литър и половина минерална вода.
Ако искате да отслабнете с повече килограми, спазвайте диетата четири седмици. Не е задължително да са последователни. Ако желаете да поддържате вече свалените килограми – прилагайте диетата веднъж месечно. Дори да не спазвате режима, избягвайте хляба, нишестените продукти, мазнините и червеното месо.





Източник: ПИК
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков Empty Re: Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Писане by mamazavinagi Нед 23 Мар 2014, 11:23

Мисля да започна от утре, защото днес вече закусвах. Надявам се, да успея да се справя. Ще пиша резултати после.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков Empty Re: Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Писане by mamazavinagi Вто 25 Мар 2014, 06:51

Мина първият ден от диетата, по едно време се разколебах, защото имам много дразнения - всички около мен ядат и то все любими мои ястия, а аз  Тъжен  , но мисля да продължа, пък докъдето стигна. Започнах с тегло от 78.200кг. Надявам се поне 3-4кг да сваля и така лека полека, на месеца по веднъж.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков Empty Re: Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Писане by mamazavinagi Чет 27 Мар 2014, 07:27

Изминаха три дни - вече кантара сочи 76.400кг  танця си
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков Empty Re: Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Писане by mamazavinagi Съб 29 Мар 2014, 12:37

След 5тия ден съм вече 76.00кг - има надежда  Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Диета за отслабване на лечителя Петър Димков Empty Re: Диета за отслабване на лечителя Петър Димков

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите