Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

прием в детски градини и ясли за 2014/2015

2 posters

Go down

mrgreen прием в детски градини и ясли за 2014/2015

Писане by gerito_81 Вто 22 Апр 2014, 15:22

Здравейте!!!
Пускам тази тема за всички бесни мами от системата за класиране на деца в детските ясли и то по-специално в София. Аз лично съм ужасена от незаинтересуваността на майките от нашия квартал. Всички си търсят вратички и на никой не му се занимава да се направи нещо. опитах се да се съберем, де пуснем подписка до кмета, за да се отпуснат повече места в яслите за набор 2013, но УВИ.
Само си седим и си бъбрим и нищо не правим.
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

mrgreen Re: прием в детски градини и ясли за 2014/2015

Писане by mamazavinagi Вто 22 Апр 2014, 15:26

Гери, и в Русе не е цвете - с тази система за записване всеки лъже за броя точки и така отнема предимството на някой друго дете, а когато отиде да се записва, не може да представи документи за да удостовери, че има повече предимства. Детето не е прието, има място за друго, но то ще чака следващият месец. Сравнявайки три от класиранията в поредни месеци излизаше, че всеки 4ти лъже за предимствата. Направо нямам думи. Едни и същи деца приети всеки месец....
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

mrgreen Re: прием в детски градини и ясли за 2014/2015

Писане by gerito_81 Сря 23 Апр 2014, 16:28

аз съм ужасена,за цял район в София са обявени само 6 места, а чакащите са над 150 деца
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

mrgreen Re: прием в детски градини и ясли за 2014/2015

Писане by gerito_81 Сря 23 Апр 2014, 16:29

най-лошото е, че всеки вдига рамене, цъка с уста, но никой не иска да се занимава и бори за увеличение на местата. Накрая всеки търси втория начин. Доколкото чух абяче тарифите в София са безбожно високи - от 1000 до 3000 лв за да ти вземат детето.Че аз ако имах толкова пари, щях да си наема детегледачка
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

mrgreen Re: прием в детски градини и ясли за 2014/2015

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите