Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

По колко пъти в месеца правите секс?

+18
Alqska85
g-gimova
petia_18
n.n.24
lusien
matsata
mimi_dani
styyni
Lindzi
Dani
Xandria
teqnstal
bambolina
Cveti789
mavi
Schatzе
mamazavinagi
cveti555
22 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

По колко пъти в месеца правите секс?

По колко пъти в месеца правите секс? Vote_lcap19%По колко пъти в месеца правите секс? Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
По колко пъти в месеца правите секс? Vote_lcap53%По колко пъти в месеца правите секс? Vote_rcap 53% 
[ 17 ]
По колко пъти в месеца правите секс? Vote_lcap25%По колко пъти в месеца правите секс? Vote_rcap 25% 
[ 8 ]
По колко пъти в месеца правите секс? Vote_lcap3%По колко пъти в месеца правите секс? Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 32
 
 

По колко пъти в месеца правите секс? Empty По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by cveti555 Пон 24 Мар 2008, 21:04

Споделете как сте гласували и достатъчно ли ви е?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by mamazavinagi Сря 26 Мар 2008, 11:00

Няма да си кривя душата. От как Алекс се появи на бял свят по - редичко, че то все умора от недоспиване ту единият дежури ту другият, че тя хич не спи и ако се засечем в дежурствата е възможно. Плаче ми се
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by cveti555 Сря 26 Мар 2008, 11:18

Admin написа:Няма да си кривя душата. От как Алекс се появи на бял свят по - редичко, че то все умора от недоспиване ту единият дежури ту другият, че тя хич не спи и ако се засечем в дежурствата е възможно. Плаче ми се

Мхм. Защо ли ми е познато? Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Schatzе Сря 26 Мар 2008, 12:32

Колко? Аз, тати, детето и мечо - ставаме четирима... на спалнята. Ако някога се обърка да си спи в кошарата Хммм . Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by mavi Сря 26 Мар 2008, 14:56

Правим го по-рядко,отколкото ни се иска,ама така е с малко дете. Ами не знам
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Cveti789 Сря 26 Мар 2008, 16:19

както дойде,нямаме точно определена бройка,е не е всеки ден за всеки случай, Усмивка всички знаем как е с малко дете. . .
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by bambolina Сря 26 Мар 2008, 17:46

Не мога да кажа всеки ден , ама и 3 пъти в месеца не е Голяма усмивка
Случвало се е като тръгне каруцата .... целя неделя Срам ме е , после 4 дни почиФка. Както дойде, ама децата не ни спират По колко пъти в месеца правите секс? 51320
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by teqnstal Пон 05 Май 2008, 01:28

Попринцип по два пъти във седмицата но някой път и по малко.А причините са много умора,недоспиване,деца едното се събужда на вечер по 10 пъти а баткото пък вече е голям и ляга късно Хммм ама какво да се прави.Няма начин трябва да се съобразяваме със обстоятелствата.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty 10 Причини да правим секс редовно или за ползите от секса

Писане by mamazavinagi Пет 13 Юни 2008, 15:59

По колко пъти в месеца правите секс? 2
Не е случайно, че по вида на един човек, може да се разбере дали той е
емоционално и физически задоволен. Всичко, което се случва с организма
ни по време на секса се забелязва от околните, а как и защо, следва да
разберете По колко пъти в месеца правите секс? Icon_wink
Знаете ли, че може да се разбере дали един човек е сексуално активен или не, само като погледнеш кожата му?

По колко пъти в месеца правите секс? Benefit1Причина 1: Секса е красиво поведение.
Научни тестове показват, че жена, която има сексуална връзка произвежда
голямо количество естроген, което прави нейната коса лъскава и мека.
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit2Причина 2: Ако правиш нежен и
отпускащ секс, това би намалило вероятността да получите дерматити и
акне. Отделянето на пот почиства порите и прави кожата блестяща.
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit3Причина 3: Секса изгаря всички натрупани калории… дори и тези, които може да поемете по време на любовната игра …
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit41Причина 4: Секса е една от
най-безопасните спортни дисциплини. Той укрепва и тонизира цялата
мускулатура. И е значително по-приятен от 20 дължини на басейна. Освен
това, не са ти нужни и специални обувки …
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit5Причина 5: Секса е мигновен цяр срещу леката депресия. Той освобождава ендорфина в кръвта и създава усещане за мигновено щастие.
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit4Причина 6: Колкото повече секс
правим, толкова повече можeм да правим. Секскуално активното тяло
освобождава големи количества феромони. Този пронизителен аромат
възбужда противоположния пол.
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit7Причина 7: Секса е най-доброто успокоително на Света. Той е 10 пъти по-ефикасен от валиума.
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit8Причина 8: Ежедневните целувки Ви
предпазват от зъболекаря. Целувките помагат на слюнката да почисти
зъбите Ви и намаляват количетвото на киселините, които разрушават зъния
емайл.
По колко пъти в месеца правите секс? Benetif9Причина 9: Секса облекчава главоболието. Всеки път, когато правим любов се освобождава напрежението в мозъка.
По колко пъти в месеца правите секс? Benefit10Причина 10: Правенето на любов, може
да излекува и носната Ви секреция. Секса е естествен антихистамин. Може
да Ви помогме при астма и пролетни алергии.
Ако все пак не сте убедени във всичко това, пробвайте - това ще е най-сигурния начин По колко пъти в месеца правите секс? Icon_wink
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by teqnstal Нед 15 Юни 2008, 01:15

Със две ръце гласувам за това че ако те боли глава след секс минава зъдължително.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Гост Пон 04 Авг 2008, 00:58

всеки ден ... даже по няколко пъти
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Гост Пон 18 Авг 2008, 23:18

Почти всеки ден
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Xandria Съб 23 Авг 2008, 11:32

А пък аз съм от 20- те процента в анкетата Плаче ми се Спя със бебето и няма как...А и каката е една любопитка.. Срам ме е
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Xandria Съб 23 Авг 2008, 11:33

Пък после се чудя защо съм такава дебела и пъпчасала Голяма усмивка Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Dani Съб 23 Авг 2008, 23:22

Доста е различно и не мога да кажа с точност,но е по-малко от колкото ми се иска.Мъжо с тая работа....все го няма,но като си е тук,гледаме да наваксваме Голяма усмивка
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Lindzi Съб 10 Яну 2009, 13:06

Два пъти в седмицата обикновено и то вечер. Но ако имаме възможност и през деня, непропускаме! срам ме е
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Гост Вто 13 Яну 2009, 19:46

Дадох гласът си за два пъти в седмицата,но е и повече Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by styyni Сря 14 Яну 2009, 09:01

два пъти в седмицата срам ме е
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by mimi_dani Нед 31 Май 2009, 23:24

два пъти в седмицата срам ме е
Но ако ни се отдаде възможност не я пропускаме срам ме е
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by matsata Нед 14 Юни 2009, 18:39

Всеки ден.Мъжа ми е безработен от 3 месеца и...Ще го питам като почне работа и се изморява целувчица Но определено при нас апетита идва с яденето.
matsata
matsata
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Гост Пон 15 Юни 2009, 23:39

секс ли?какво беше това? Изненадан Изненадан Изненадан Изненадан Изненадан Изненадан Изненадан
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by lusien Вто 16 Юни 2009, 08:10

Веднъж в седмицата непременно, ако пък има време и възможност за повече.... добре дошло Срам ме е
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by n.n.24 Чет 29 Окт 2009, 17:36

При нас се случва много рядко - в къщи живеем много хора и е много трудно да останем на саме По колко пъти в месеца правите секс? 34184
n.n.24
n.n.24
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by petia_18 Нед 01 Ное 2009, 16:17

два пъти в седмицата-задължително Голяма усмивка
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by g-gimova Нед 27 Дек 2009, 19:15

два пъти в седмицата По колко пъти в месеца правите секс? 72741
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите