Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс и работно място

+6
desa_84
momoni
mamazavinagi
cveti555
Dani
деси
10 posters

Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by деси Съб 29 Мар 2008, 18:28

Е това вече не го одобрявам,независимо дали е емоционално или просто за "спорта".Аз се предържам към "Там където работиш не си вади.........." Секс и работно място 359537
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by Dani Съб 29 Мар 2008, 19:09

Да,където си вадиш хляба не си вади ....
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by cveti555 Съб 29 Мар 2008, 21:26

Абсолютно вярно! На работното място не си вади нищо друго освен заплатата!!!!! Секс и работно място 359537 Секс и работно място 359537 Секс и работно място 359537
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by mamazavinagi Съб 29 Мар 2008, 23:35

Присъединявам се към горе изожените отговори. На работа само заплата. ТИ! Прочете ли прави Това е неписано правило.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by momoni Чет 03 Апр 2008, 23:53

Аз ходих с един колега и не излезе нищо добро от тази връзка...Но пък и мъжо ми бяхме колеги...
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by Гост Сря 28 Май 2008, 00:11

По принцип и аз съм против също като вас, но истината е, че смъжа ми се запознахме на работното си място и той дори ми беше шеф!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by Гост Пет 30 Май 2008, 23:50

НЕ ОДОБРЯВАМ ,МАКАР ЧЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ЗГРЕШИ.

НИЩО ДОБРО НЕ ИЗЛИЗА,ГАРАНТИРАМ Плаче ми се
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by desa_84 Пет 23 Яну 2009, 13:18

ми на мене ми се е случвало, но тя нашата авантюрка беше много сложна и беше за кратко
desa_84
desa_84
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by Lindzi Пет 23 Яну 2009, 13:51

И на мен - но аз вече не работя там, защото бях на 6-т месечен договор, само за лятото и сега сме щастливи заедно.
А на тази ми работа имаме много колеги, които си имат извънбрачни връзки и то от години са заедно, но само за една се заговори по сериозно, защото не се криеха от никой, а го правят явно и без капка срам. Сега колежката се разведе, защото някой подшушнал на съпруга й за авентюрата, но на нея не й пука особено, взе си щерката и сега набелязва следващата "жертва". Той не се дава за сега, да видим колко ще издържи, под постоянната й обсада?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by cveti555 Вто 27 Яну 2009, 08:38

Добре де ,понякога може и да се случи,никой не е застрахован. И ако секса е добър,всичко е ОК.
аМИ ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ ДА Е ПЪЛЕН ПРОВАЛ! Тия хора как ще се гледат занапред? Единият непрекъснато ще бъде сочен за неудачник Хихихи Затова , по-добре НЕ!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by mavi Вто 27 Яну 2009, 09:27

Да споделя и аз моят скромен опит. срам ме е Правила съм секс с колега и то година. Шокиран И така секса си беше страхотен, но нищо друго не вървеше, губеше ни се комуникацията. Разделихме се като приятели и сега от време на време се виждаме за по кафе. Секс и работно място Z_ile3520 Смигване
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by cveti555 Сря 28 Яну 2009, 17:14

mavi написа:Да споделя и аз моят скромен опит. срам ме е Правила съм секс с колега и то година. Шокиран И така секса си беше страхотен, но нищо друго не вървеше, губеше ни се комуникацията. Разделихме се като приятели и сега от време на време се виждаме за по кафе. Секс и работно място Z_ile3520 Смигване

Знаех си аз че си скрита лимонка! Хммм Е добре де,като не ви вървеше разговора какво,като се видехте и от вратат за краката ли? Разкажи малко повече Усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by mavi Нед 01 Фев 2009, 22:12

Не беше така, човека ми вървеше подир г*за от зимата, ама аз чак лятото му пуснах. Голямо гонене беше, ма аз не се давам лесно. Голяма усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by mama Пет 20 Фев 2009, 19:41

Ами и ЗА и ПРОТИВ съм.Въпрос на избор е всичко.Любовта е сляпа и идва отведнъж независимо къде си,на раб.място,в парка,в дискотеката и т.н.
mama
mama
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by pumpal21 Пет 15 Окт 2010, 18:05

Секс и работно място Desk
Чувал ли си израза „Там, където си вадя хляба, не си вадя други неща”? Може би ти звучи познато? Или крайно? Сега ще се поровим из проблема, наречен връзки на работното място…
Привличането между един мъж и една жена може да се появи навсякъде и по всяко време и в това няма нищо лошо, даже напротив. Когато обаче искрите пламнат на работното място, нещата са малко по-сложни от обикновено…
Как се започва?
Ами по обичайния начин. Ключов момент в привличането на работното място е, че за него има прекрасни условия. А именно – хората прекарват доста време на работата си, понякога им се налага да стоят до късно и т.н. И през всичкото това време съществува хипотетичната възможност за сближаване между колегите. Това важи особено много, ако мъжът и жената, между които става нещо на работното място, прекарват много време заедно – работейки по общи проекти и т.н.
Именно времето, прекарано заедно, прави белята. От работата се отива към едно кафе в почивката, после обяд заедно, после една бира след работа – ей така, за отпускане на напрежението. И докато се усетят, двамата ни герои са се озовали в кревата.
Това е така, защото местата, където са се срещали нашите баби и дядовци – селският мегдан, семейния празник, църковната служба – вече не важат. Днес именно работното място се оказва най-социално за повечето хора и именно там те често срещат половинките си.
Ефектът
Зависи от конкретния случай. В някои компании работата на служители, които имат интимна връзка, се подобрява, става по-енергична, по-динамична и изпълнена с положителни емоции. В други обаче ефектът може да е точно обратен – околните да не реагират добре, да започнат да говорят, да се получат напрежения от най-различен вид и т.н. Като цяло връзките на работното място са по-опасни за малки фирми, отколкото за големи, което е обяснимо – по-малко пространство, по-бързо разпространение на клюки, по-малка възможност служителят да смени офиса или конкретните си задължения.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Секс и работно място Empty Re: Секс и работно място

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите