Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А пък у дома...

+4
SuNNy
desimon
cveti555
деси
8 posters

Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by деси Чет 27 Мар 2008, 15:30

Та предлагам в тази темичка да си изплакваме домакинските неволи - капещи кранове, течащи казанчета, повредени уреди, запушени комини, хлебарки, мравки, ... всичко, което не ни е на таман у дома

Е аз ще започна първа.Да се оплача.Живея на квартира и тая глупавата хазайка не дава нищо да се пипне,да се ремонтира.Имам хлебарки,който моря с Райд,ама те не мрат гадините,имам мухал който пръскам ама и той упорит,излиза пак.Но съм решила тази година да се махна от тази "колиба"и да си имам нещо мое-без влага и хлебарки.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by cveti555 Вто 03 Юни 2008, 13:34

Много хубаво си го решила! Дано бързо намериш нещо по-добро!
Аз какво да се оплача,за кухнята чакам една вратичка от 3 години,ама толкова съм чакала,ще почакам още! Все някога ще имам.Все пак мъжо прави мебели Хихихи
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by desimon Вто 03 Юни 2008, 17:22

И аз да се оплача ,ние сме в наше жилище от 3 г. обаче затворихме и двата балкона че да го направим по голямо жилището Хихихи обаче от 2г. има плесен ли е мухал ли е на единият балкон моят там ми е кухничката и зад шкафовете и по тавана тръгна и се вижда и нещо грозно ама това е аз си дудням а мухала си седи.
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by SuNNy Нед 08 Юни 2008, 20:00

desimon написа:И аз да се оплача ,ние сме в наше жилище от 3 г. обаче затворихме и двата балкона че да го направим по голямо жилището Хихихи обаче от 2г. има плесен ли е мухал ли е на единият балкон моят там ми е кухничката и зад шкафовете и по тавана тръгна и се вижда и нещо грозно ама това е аз си дудням а мухала си седи.

Честито и на теб.
Моите балкони не са затворени,но имаме теч над шкафовете в кухнята.Казвахa, че е от щранговете,сменихме ги,ама не...Съседите под нас са със същия проблем и вече 4 години няма оправяне.Кога ли ще ни падне тавана.То не може да се разбере и от къде тече Ядосан съм

А съседите над вас остъклили ли са?Може от това да е проблема.
SuNNy
SuNNy
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by liliq86 Нед 22 Юни 2008, 20:04

При нас пък проблема е с хлебарките,целия блок е пламнал.Долу едни комшиии са се сляли мазетат и са си направили мини апартаменче,кадето си пият и гледат мачове.От там идва целия проблем,обаче за да се реши трябва всички комшии да съберем пари и да викнем фирма да напръска навсякаде.Но нали се сещате,че все има несъгласни и така с хлебарките си живеем заедно. А пък у дома... 515974
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by деси Пон 23 Юни 2008, 08:59

liliq86 написа:При нас пък проблема е с хлебарките,целия блок е пламнал.Долу едни комшиии са се сляли мазетат и са си направили мини апартаменче,кадето си пият и гледат мачове.От там идва целия проблем,обаче за да се реши трябва всички комшии да съберем пари и да викнем фирма да напръска навсякаде.Но нали се сещате,че все има несъгласни и така с хлебарките си живеем заедно. А пък у дома... 515974

Вече трети път пръскаме целият блок за хлебарки и оправия няма,тези гадини пълзят на всякъде влизат от всякъде.Ето на сега пак събират пари да пръскат,ама докато не се изселят гълабите от покрива едвали ще спрат.И в къщи навсякъде има кубчета ,пръскам с Райд,но ефект няма.а не мога да ги понасям тези гадини,УЖАС!
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by pumpal21 Сря 18 Авг 2010, 00:13

Аз какво да ви кажа..........Чакам си за ново жилище,че то така не става.3 поколения в две стаи и кухня......... А пък у дома... 81492
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by Рени Вто 13 Сеп 2011, 11:20

И аз чакам мъжът ми най сетне да разбере, че не можем да живеем с майка му и да имаме уютен и спокоен дом. Само като видя входната врата и ми се плаче.Нищо не мога да пипна или променя, а повечето време си седя в спалнята защото това е нейното жилище а аз съм натрапника.Дано скоро всичко се промени
Рени
Рени
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by Lindzi Вто 13 Сеп 2011, 12:31

Дано стане мила, но не винаги всичко може да имаме, особено в тази криза, защо не се опитате да намерите някакво решение. Ние сме разделели апартамента, две стаи на тях, две на нас, сега вече три, защото направихме и детска на детето, ние си направихме кухня , тя си има също, но така се случва че вече готвя и всички ядем, но често тя сама в нейната си стая. Просто понякога няма как да се отдели едно семейство, което е най хубаво.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

А пък у дома... Empty Re: А пък у дома...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите