Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Размествате ли често мебелите в дома си?

+26
iletoili
petia_18
мария
ssoonniiaa
Mimoza
mimi_dani
desi borisova
maggi
blueflower
didoni 27
bertu4i
mariela82
bozlyo
Беата Симеонова
DoDenCe
lusien
mimi281977
natali 29
Lindzi
Емилия
teqnstal
Cveti789
ralito
Bubsi
mamazavinagi
Dani
30 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Dani Чет 27 Мар 2008, 17:58

Аз обожавам да размествам и да разнообразявам.За съжаление сега пространството не ми позволява такива дейности.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by mamazavinagi Сря 16 Апр 2008, 18:45

Dani написа:Обожавам да размествам и да разнообразявам.За съжаление сега пространството не ми позволява такива дейности.

Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се При мен също не позволява- тая тясна квартира, ама ако някой ден си имам свое жилище, което да е по- голямо със сигурнот ще размествам поне два пъти годишно. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Bubsi Чет 29 Май 2008, 09:29

И в нашата квартира е малко по-неудобно за разместване но , за три години съм се развихряла около 3 пъти и то само в хола ааа и 1път в кухнята Усмивка
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by ralito Вто 08 Юли 2008, 16:50

не ние не разместваме
ralito
ralito
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Cveti789 Вто 08 Юли 2008, 16:53

не мн рядко
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Гост Чет 17 Юли 2008, 21:47

Да,обичам разнообразието и често ми хрумват нови идеи
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by teqnstal Пет 25 Юли 2008, 18:42

О и аз съм от тези дето обичат разнообразието.Иначе ми омръзва и почвам да мрънкам за нещо ново.много пъти се е случвало да моля моя айде да направим едикакво си а той му омръзна да се местят мебели.И аз ок добре той отива на работа аз викам подкрепление и като се върне всичко е преместено.Ама се премерява няма начин.Постоянно във такива моменти ме пита."Аз се чудя как не съм ти омръчнал още"А аз му отговарям че никога не би ми омръзнало със него.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Емилия Вто 18 Ное 2008, 22:53

Аз също обичам да размествам и променям , някак се чувствам обновена иимам по-голямо желание да домакинствам.
Емилия
Емилия
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Lindzi Чет 18 Дек 2008, 09:15

А аз не обичам разместванията - изнервят ме, обичам всичко да си е на мястото, а ако има такова - ще е много рядко, при ремонт.
Другото е при основно почистване на дома. Усмивка
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Гост Чет 18 Дек 2008, 09:19

Хммм Доста честичко си размествам, като ми омразне и искам малко разнообразие, но честно казано квартирката е доста тесничка и няма много варианти.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Гост Съб 21 Фев 2009, 19:04

Доста често обожавам промените.
http://surcare-bg.com/baby_29.php
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by natali 29 Сря 01 Юли 2009, 14:59

Всеки сезон много обичам да размествам, човек се нуждае от разнообразие
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Гост Сря 01 Юли 2009, 15:03

Хубаво е да се правят размествания пък дори и само да се обърне масата,за да няма затлачване на енергия!ОТ време на време трябва да има "проветряване"! Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by mimi281977 Съб 04 Юли 2009, 12:34

нямам възможност
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by lusien Пон 06 Юли 2009, 17:39

Не обичам да размествам. Даже като приближихме креватчето на детето до спалнята, защото не искаше да спи в него много трудно свикнах с промяната Тъжен
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by DoDenCe Вто 07 Юли 2009, 14:03

Не мога да кажа,че размествам често.Жилището ни е доста голямо и го обзавеждаме поетапно и няма какво толкова да разместваме.Но и по принцип обичам всяко нещо да си е на мястото.
DoDenCe
DoDenCe
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Беата Симеонова Пет 10 Юли 2009, 16:14

Не.Не размествам.У нас като при Бени се размества само когато се чисти основно.Всяко нещо си има точното място.А промени правим при ремонт,и то понякога драстични Голяма усмивка
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by bozlyo Вто 04 Авг 2009, 14:42

размествам единствено при ремонт
bozlyo
bozlyo
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by mariela82 Чет 20 Авг 2009, 08:02

Lindzi написа:А аз не обичам разместванията - изнервят ме, обичам всичко да си е на мястото, а ако има такова - ще е много рядко, при ремонт.
Другото е при основно почистване на дома. Усмивка
И при нас е така,само при ремонт или ако сме си купили нещо и трябва да му се намери място,което много рядко.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by bertu4i Пон 07 Сеп 2009, 21:13

Да много обичам да правя разместване,но сега идва зимата и немога да рязмествам защото няма да има място за моите любими цветя, а те са много Изненадан
bertu4i
bertu4i
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by didoni 27 Пет 11 Сеп 2009, 23:00

Да,много често.
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by bertu4i Съб 12 Сеп 2009, 20:37

Да много обичам разнообразието Размествате ли често мебелите в дома си? 58058
bertu4i
bertu4i
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by blueflower Нед 13 Сеп 2009, 21:31

Само тези, които не са вградени! Размествате ли често мебелите в дома си? 84556
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by maggi Вто 22 Сеп 2009, 18:14

Не много често, при ремонти обикновенно.
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by desi borisova Вто 22 Сеп 2009, 22:08

Когато правим ремонт, тогава правим разместване.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Размествате ли често мебелите в дома си? Empty Re: Размествате ли често мебелите в дома си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите