Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

+46
mama_stefi
pumpal21
styyni
Neli Petrova
Malina Petrova
bisyto
lady sibel
Ani Dinkova
Mery2105
silvenaiv
depiem
blueflower
Ani76
vilijov
natali 29
zornica.gencheva
мама Мая
petia_18
ment
nessa
Mimoza
descata
mimi_dani
mariela82
iordanka21
didoni 27
Ванчето
qna_georgieva
Валентина
dvaseva
Lindzi
АНИТООО
sweethoney
Schatzе
summerwine
iva
mavi
bambolina
teqnstal
gerito_81
momoni
gti
Cveti789
cveti555
mamazavinagi
Dani
50 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by Malina Petrova Сря 26 Май 2010, 16:34

И това за родените на 11 не е истина -моето слънце винаги поема тежките удари!!!!
Malina Petrova
Malina Petrova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by Neli Petrova Сря 26 Май 2010, 20:50

къде е този календар?И аз искам да видя ,какъв е мъжът ми според него
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by styyni Сря 26 Май 2010, 22:18

by Neli Petrova Today at 20:50Къде е този календар?И аз искам да видя ,какъв е мъжът ми според него!
Цъкни тука! Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 58058 И чети надолу Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 704135


Моя е-Номер 6 (родени на 6-и, 15-и, 24-и). Още един романтик. Той ще Ви изучава дълго, за да подбере най-подходящото ключе.
Ако искате да Ви носят цял живот на ръце, този мъж е за Вас. Но понякога съвършенството уморява повече от порока. Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 84556
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by pumpal21 Чет 24 Юни 2010, 02:06

Роденият на 4-ти, 13-ти, 31-и съвсем не е романтичен. Вместо цветя, той по-скоро ще Ви донесе от пазара домати. Не чакайте от него да Ви поднесе гривна или друг накит, но с него можете смело и дори трябва да влизате в "Наш дом". Ако живеете с този мъж, във вашия дом кухненските кранове никога няма да капят, вратите няма да скърцат... и т.н. Ако и Вие сте практична особа, търсете мъж с определящо число 4.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by Neli Petrova Чет 24 Юни 2010, 14:12

Моя мъж е номер 9 според календара
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by lady sibel Вто 29 Юни 2010, 17:39

Съпругът ми е роден на 10-то число,ном.1.И наистина не успявам да разгадая до край мислите му и желанията.Определено е номер 1 във всяко едно отношение,поне за мен.Освен това напълно съм съгласна с това,че е водач.Това може и да се дължи на това,че е зодия Овен,но знам ли? Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 749287 Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 34184 Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 751560
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by mama_stefi Чет 26 Май 2011, 13:05

Номер 9 (според датата),но не е вярно (поне за него)
mama_stefi
mama_stefi
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by Buntarka Пон 27 Юни 2011, 14:49

моят е много страстен и емоционален
Buntarka
Buntarka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by danita05 Пет 26 Авг 2011, 17:34

Номер 6 (родени на 6-и, 15-и, 24-и). Още един романтик. Той ще Ви изучава дълго, за да подбере най-подходящото ключе.
Ако искате да Ви носят цял живот на ръце, този мъж е за Вас. Но понякога съвършенството уморява повече от порока.
Намигане
danita05
danita05
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty любов

Писане by kikita88 Нед 04 Сеп 2011, 14:48

Номер 2 (т.е. родените на 2-и, 20-и, 29-и) е непоправим
романтик. Не го карайте да бърза, той се наслаждава на играта, наречена
любов. Шампанско, еротичен масаж и незабравими усещания в леглото -
това със сигурност ще го имате.

Мисля, че в много голяма степен е вярно. Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 540976
kikita88
kikita88
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by Рени Пон 03 Окт 2011, 10:14

Номер 2-29 ти.Но чак толкова романтичен не е.Или поне става но само от време на време
Рени
Рени
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Какъв любовник е мъжът ви според календара :) - Page 3 Empty Re: Какъв любовник е мъжът ви според календара :)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите