Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30 причини защо е по-добре да си от силния пол

+4
cveti555
teqnstal
mamazavinagi
mavi
8 posters

Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by mavi Сря 16 Апр 2008, 10:14

30 причини защо е по-добре да си от силния пол
1. Всеки път стигаш до оргазъм.

2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.

3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място.

4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.

5. Фамилията ти никога не се променя.

6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?".

7. Автомонтьорите винаги ти казват истината.

8. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие.

9. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35.

10. Можеш да уцелиш пета скорост от раз. И задна също.

11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш.

12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао."

13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи.

14. Можеш да имаш картечница с уста.

15. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели.

16. Можеш да смениш автомобилна гума.

17. Кажи ми петима велики българи. А сега пет велики българки. А?

18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.

19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.

20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.

21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.

22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".

23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.

24. Когато си облечен официално, можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях.

25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв.

26. Не ти се налага да се бръснеш от кръста надолу.

27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.

28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот.

29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз.

30. Както и да го погледнеш, дори на 69 все ти го вкарваш.


Като прочетох това сериозно се замислих, дали не съм мъж. Чеша се по главата
Хммм Повечето от посочените неща са присъщи и за мен.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by mamazavinagi Сря 16 Апр 2008, 10:18

mavi написа:Накара ме сериозно да се замисля дали не съм мъж. Чеша се по главата
Хммм Повечето от посочените неща са присъщи и за мен.

Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка
Ами то си е така- ние жените сме и на половина мъже, защото помагаме и в мъжките работи, не отричам обаче, че и мъжът ми ми помага в домакинските задължения, което не го прави автоматично жена. заливам се от смях заливам се от смях заливам се от смях заливам се от смях заливам се от смях заливам се от смях
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by teqnstal Сря 16 Апр 2008, 11:52

Да напълно си права Туци
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by cveti555 Сря 16 Апр 2008, 12:23

mavi написа:Накара ме сериозно да се замисля дали не съм мъж. Чеша се по главата
Хммм Повечето от посочените неща са присъщи и за мен.

Хмммммм,трябва да помисля за смяна на пола! Хммм

П.П. Да знаете за добри пластични хирурзи?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by Гост Съб 20 Фев 2010, 23:19

Когато бях бременна много исках да е момче?!Все си казвах,по добре момче от колкото момиче,тия истории,дамски превръзки,счупи ми се нокътя,леле бременна съм,подувам се като балон и т.н.!10дни преди да родя ми казаха,а ама то е май момиче,леле "ужас",още в 5месец ми бяха казали момче,"ами сега"?!Като си замислих и стигнах до извода,каквото това е!
Родих момче,да ми живо и здраво!!!
Бих се позамислила за момиче!!!
Жената си е жена с гловно Ж......!!!
Всичко е вярно,къде го пише по горе,но пък ......
Да ти отворят вратата.....
Да ти подарят красиви цветя......
Красиви бижута.......
Да се чудят как да те спечелят/да те свалят/......
Да ти викат "мило"искаш ли това,онова, .....
Да си ЖЕНАТА на живота МУ,е след МАМА....
Да те питат колко ги "обичаш".....
Да си единстваната......

Ммм,големи мечти.....,но има истина мъничко!!!
Жената е красота,дава живот,тя е упора за Всичко!
Е,понякога сме МЪЖКИ МОМИЧЕТА,НО НЕ НИ ТЕЖИ!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by Lindzi Нед 21 Фев 2010, 11:58

Аз бях сигурна че ще е момче, за мен пола няма никакво значение.

Една колежка ми каза преди години:

"Жените, които имат момчета, не са майки! Не могат да изпитат това чувство, когато имат момиченце"!

Да ви кажа, незнам за какво чувство говори, но мен ме обиди много, дори жените които не са родили, но са осиновили деца, са майки и няма значение дали детето е момче или момиче.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by bisyto Сря 14 Апр 2010, 10:02

Ама то това си е жива простотия.Аз имам момиче и сега се надявам да е момче(не че ще го хвърля, ако е момиче).Обичам Ани така както не съм си и представяла,че някога ще мога да обичам, но когато разбрах, че пак ще ставам "мама",обикнах на мига живота в мен.Дори се вълнувам колкото първия път, а ми казваха,че вече като знаеш какво е,вълнението го нямало.Дрън-дрън. А  колкото до "дори жените които не са родили, но са осиновили деца, са майки и няма значение дали детето е момче или момиче",по принцип ми е неприятно да говоря по тази тема,но...Аз съм отгледана от чужд човек (чували ли сте за SOS-Детско селище?) заедно с още 7 деца.Тази жена за мен беше и майка и баща,единствения човек,който знаех че ще ми помогне винаги.Обичам я толкова много,че дори кръстих детето си на нея...Да не изпадам в много подробности, но биологичната ми майка, наскоро и се обадих и да и кажа, радостната новина,а тя ми отвърна:"И аз какво трябва да направя?Оправяй се сама."Няма значение пола, от значение е до каква степен е развито майчинското чувство в самите вас!!!Поправете ме ако греша
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by pumpal21 Вто 31 Авг 2010, 18:44

ами аз като съм с две момчета? 30 причини защо е по-добре да си от силния пол 287564 що за простотии са това? 30 причини защо е по-добре да си от силния пол 749287
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by tanq_sf Чет 17 Ное 2011, 15:26

Много са готини тия 30 причини Голяма усмивка "Могат да хвърлят и хващат неща" dance
tanq_sf
tanq_sf
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

30 причини защо е по-добре да си от силния пол Empty Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите