Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А целувате ли децата по устата?

+53
Zdned
ros
лошият вълк
bebe6o4e
Neli Petrova
Pepelina
aveshar
g-gimova
ssoonniiaa
terito1
Mery2105
desi borisova
jenia
krasiraikova
silvenaiv
malkata_v87
iletoili
daisy
descata
styyni
mimi_dani
mimka
*poli*
Тони-Рая
tanqpetrova
fionna_sv
Валентина
desa_84
iordanka21
stefani
liliana29
lusien
Ванчето
didoni 27
mariela82
doba2006
bobeto
Ani76
Дени :)
Далия
Мисис *Здраве*
jani85
Schatzе
Bubsi
ralito
Lindzi
деси
mavi
momoni
bambolina
mamazavinagi
Dani
gti
57 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Ani76 Пон 23 Мар 2009, 13:44

Здравейте.Аз целувам моето детенце по устичката.Не знам дали е правилно или не ,но някак си ми идва отвътре и не мога да се въздържа.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by bobeto Пон 23 Мар 2009, 17:42

да по някога
Голяма усмивка
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by doba2006 Пон 23 Мар 2009, 21:39

да тои все иска да се цункаме
doba2006
doba2006
любител
любител


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by mariela82 Чет 26 Мар 2009, 10:54

Аз също я целувам навсякъде.Сега вече и тя дава и е много сладка като направи муцунка за целувка,че направо ми идва да я изям,а какво остава за целувка.Сега е времето да си ги гушкаме,мачкаме и целуваме после няма да ни дават.Затова мили мами наслаждавайте се докато можете,че децата бързо растат и докато се усетим хоп вече нещат да се гушкат и цункат с нас,а с някой друг. cuni А целувате ли децата по устата? - Page 2 465484
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by didoni 27 Сря 01 Апр 2009, 21:52

мама Да, постоянно, просто не мога да се сдържа да не го направя!
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Ванчето Вто 21 Апр 2009, 10:53

И аз го целувам навсякъде пухчото,сигурно не е много хубаво по устичката,но и аз не мога да се сдържа,най-обичам обаче да му целувам крачетата,а той се къса от смях Търкалям се от смях
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by lusien Вто 21 Апр 2009, 16:22

И аз понякога го целувам по устенцата, просто не мога да се въздържа. Но по принцип смятам, че не е много правилно и аз незнам защо. Обаче си казвам "Чакай да си го нацелувам, докато все още ми дава, че после..." мама
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Гост Вто 21 Апр 2009, 17:41

Няма място по което да не съм целувала моята бузанка,и аз знам че не е хубаво да се целуват по устата от суеверие (бабите казват,че ако целуваш бебе по устата ще проговори късно ) Чеша се по главата
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Гост Чет 23 Апр 2009, 20:15

И аз съм от тези дето си целуват много децата и много се радвам,че им показвам така безкраината си обич към тях.
И аз си мисля,че сега докато са малки ми се е паднало да ги мачкам и целувам... А целувате ли децата по устата? - Page 2 465484
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by liliana29 Пет 24 Апр 2009, 23:19

Светла Желева И аз съм от тези дето си целуват много децата и много се радвам,че им показвам така безкраината си обич към тях.
И аз си мисля,че сега докато са малки ми се е паднало да ги мачкам и целувам...

И аз много го целувам моичкия.
liliana29
liliana29
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by stefani Вто 28 Апр 2009, 23:29

Аз го целувам навсякъде
моя син,много обича да му целувам петичките! А целувате ли децата по устата? - Page 2 465484
stefani
stefani
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Гост Сря 29 Апр 2009, 19:39

аз го правя защтото му е смешно
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by iordanka21 Чет 30 Апр 2009, 18:37

много ми е сладка и затова я целувам навсякаде Целуувка
iordanka21
iordanka21
любител
любител


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by desa_84 Пон 04 Май 2009, 11:43

случвало се
но не го правя попринцип
desa_84
desa_84
любител
любител


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Валентина Сря 06 Май 2009, 19:35

Моето синче го целувам постоянно.Даже и той ме целува.Обичам си детенцете за това.
Валентина
Валентина
любител
любител


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by fionna_sv Пет 22 Май 2009, 19:51

Да! На тях така им харесва да ги целуваме с татко им. С останалите хора се целуват по бузките, а с нас по устните.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by tanqpetrova Вто 26 Май 2009, 22:02

целувам я навсякъде но не и по устата,защото всички бактерии са именно в устната кухина,страх ме е да не я накача нещо,въпреки че не съм болна
tanqpetrova
tanqpetrova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Тони-Рая Вто 26 Май 2009, 22:10

Целувам си я по устата както и баща и, но само ние двамата.А и тя сама идва и си ни целува по устните.
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by *poli* Пет 29 Май 2009, 21:33

Поне засега-не го целувам по устата
*poli*
*poli*
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by mimka Нед 31 Май 2009, 14:52

Не.Никога по устата.Целувам ги най вече по главите и бузките.Бебока го целувам и по крачетата много често.
mimka
mimka
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by mimi_dani Нед 31 Май 2009, 15:00

Не се сдържам и я целувам навсякъде,стига да ми позволи,че хич не обича да я мачкаме и целуваме.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by styyni Нед 31 Май 2009, 15:36

Целувам го навсякъде,а и самиялт той е доста гальовен сам идва да ме целува по устата целувчица
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by descata Нед 31 Май 2009, 16:37

по устните само баткото,така сме се научили,а малката не ,а и не трябва... Намигане ,поне докато не проговори Усмивка
descata
descata
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by daisy Пон 01 Юни 2009, 00:20

Да, често. Обожавам да ги мачкам и целувам. flower
daisy
daisy
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by iletoili Сря 03 Юни 2009, 13:30

не
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 2 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите